Saturday, April 13, 2024
Home / Kultura  / Off Camera Pro Industry startuje po raz 3!

Off Camera Pro Industry startuje po raz 3!

Festiwal Off Plus Camera już po raz trzeci zaprasza na spotkania i warsztaty przygotowane przez profesjonalistów z myślą o branży.

Festiwal Off Plus Camera już po raz trzeci zaprasza na spotkania i warsztaty przygotowane przez profesjonalistów z myślą o branży. Tegoroczna odsłona Off Camera Pro Industry odbędzie się w od 4 do 6 maja 2015.

OPC_PRO_INDUSTRY

Część programu Off Camera Pro Industry to również „1:1” – specyficzny „market” polskich projektów, które dzięki udziałowi w programie mają szansę na znalezienie wsparcia w postaci finansowania, promocji i dystrybucji na zachodnich rynkach./ fot. materiał prasowy

Trzecia edycja warsztatów branżowych Festiwalu Off Camera będzie skupiać się wokół bloków tematycznych poświęconych pracom nad scenariuszem oraz realiom pracy przy finansowaniu i realizacji międzynarodowych koprodukcji.

Chcemy by Off Plus Camera stała się miejscem gdzie polscy i europejscy twórcy mogą nawiązać nowe, ważne kontakty zawodowe. Stawiamy na networking” pomiędzy producentami, reżyserami scenarzystami. W tegorocznym programie kładziemy także nacisk na wiedzę praktyczną, analizę konkretnych przypadków i spotkania z ludźmi, którzy mają za sobą inspirujące doświadczenia filmowe. – podkreśla Joanna Szymańska, koordynatorka projektu.

Część programu Off Camera Pro Industry to również „1:1” – specyficzny „market” polskich projektów, które dzięki udziałowi w programie mają szansę na znalezienie wsparcia w postaci finansowania, promocji i dystrybucji na zachodnich rynkach.
Już niebawem na www.offpluscamera.com pojawi się więcej informacji o poszczególnych projektach.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ