Monday, April 15, 2024
Home / PARTNER MK  / Odwiedzasz sklepy z talizmanami? Zobacz, jak naładować wahadełko!

Odwiedzasz sklepy z talizmanami? Zobacz, jak naładować wahadełko!

Moc amuletów

Wahadełko

fot. Poupoune05 / Pixabay

Sklepy z talizmanami i amuletami oferują wahadełka z mosiądzu, kryształów i innych materiałów wykorzystywanych do pracy z energiami. Co zrobić, aby nawiązać osobisty kontakt z amuletem? Jak naładować nowe wahadełko, zakupione w sklepie? Odkrywamy wiedzę dla wtajemniczonych!

 

Z pomocą wahadełka można dokonać odczytu informacji, które docierają z przestrzeni energetycznej i duchowej. Diagramy do wahadeł nazywane są skalami astralnymi i służą do weryfikowania informacji. Podczas wahadełkowania trzeba nabrać dystansu, dostroić się do pola energetyczno-informacyjnego i uzyskać połączenie z duchem. Medytacja lub modlitwa są doskonałym wstępem do zastosowania wahadełka.

Sklep z talizmanami i wahadełkami

Sklepy z talizmanami oferują wahadełka w różnych opcjach. Początkujący mogą samodzielnie wykonać swoje pierwsze wahadełko. Każdy ma możliwość pracy z wahadłem, trzeba tylko rozbudzić, a następnie rozwijać te zdolności. Zbigniew Jan Popko na swojej stronie internetowej oferuje specjalnie ładowane wahadła. Dzięki podpięciu pod pasma energetyczne i duchowe poprawia się jakość odczytów. Są to wyjątkowe talizmany!

Kodowanie umożliwia większe wsparcie sił energetycznych i duchowych. Trzeba jednak pamiętać, że energia płynie tylko wtedy, gdy sami tego chcemy. Tak działają wszystkie znane artefakty w Prawie Wolnego Wyboru.

Jak naładować wahadełko?

Zamawiający indywidualnie mogą wybrać opcję z ładowaniem, wskazują wówczas, dla kogo przeznaczone jest wahadełko. Przed wysyłką zostaje ono aktywowane działaniem Zbigniewa Jana Popko. Wahadło podpina się pod najwyższe pasma duchowe osoby zamawiającej, co znacznie wspomaga późniejsze odczyty.

W ofercie sklepu z talizmanami znajdują się wahadełka ładowane jako duchowe oraz Kamienie Przemiany. Posiadają one moduł kilkukrotnego czyszczenia przestrzeni energetycznych i kasowania węzłów karmicznych.

Wahadełko ładowane – Kamień Przemiany

Mistrz Zbigniew Jan Popko poleca stosowanie ładowanych wahadełek duchowych, które zawierają w sobie pasma duchowe. Kamień Przemiany, który należy do tej grupy amuletów, otwiera wewnętrzne portale człowieka (na poziomach 6–7) na niespotykaną skalę. O tym, jak naładować wahadełko, pisaliśmy już w artykule powyżej. W każdej chwili można to także sprawdzić na stronie sklepu w opisach produktów.

Energetycznie ładowane wahadła mają większą moc fizycznego uzdrawiania oraz poprawy jakość myśli i emocji. Ich działanie można porównać do akumulatora dla ciała fizycznego, energetycznego i duchowego. To duchowy dar dla ludzkości z astralnego Miasta Oriin, w którym czekają kolejne stopnie wtajemniczenia. W sklepie dostępne są także wahadełka (https://www.popko.pl/sklep/s_cat,26,wahadelka.html) ze srebra i pozłacane, w wersji bez ładowania jak i z możliwością zamówienia indywidualnego ładowania.

Modlitwa i medytacja oczyszczająca wahadła

Stosując wahadełko duchowe ładowane, warto pamiętać o modlitwie technicznej. Ma ona na celu oczyszczenie przestrzeni z kurzu energetycznego i podłączenie pod wyższe pasma do komunikowania się z istotami duchowymi. Aby pozbyć się czarnego nalotu, zalecane jest dwa razy dziennie rozświetlić przestrzeń i całą swoją istotę modlitwą-medytacją.

Źródło: materiał Partnera MK

TAGI
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ