Thursday, February 22, 2024
Home / Styl życia  / Sport  / Odpowiednia motywacja drogą do sukcesu

Odpowiednia motywacja drogą do sukcesu

Ile razy obiecywałaś sobie, że zaczniesz uprawiać sport? Tydzień bądź dwa wytrzymywałaś w postanowieniu, a potem motywacja drastycznie spadała?

motywacja, portal dla kobiet Miasto Kobiet

fot. materiał prasowy

Ile razy obiecywałaś sobie, że zaczniesz uprawiać sport? Tydzień bądź dwa wytrzymywałaś w postanowieniu, a potem motywacja drastycznie spadała? Bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy rolkach – nieważne na co się zdecydowałaś, po pewnym czasie pojawiało się wiele wymówek i przeszkód. Monitory aktywności Polar powstały z myślą właśnie o tych, którzy potrzebują dodatkowej dawki motywacji i wskazówek, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Te urządzania nie tylko pomogą utrzymać dzienną porcję treningów i snu w odpowiednich proporcjach, ale także staną się nieodłącznym elementem każdej stylizacji. Dzięki modnemu designowi i paskom w różnych kolorach, będziesz zawsze aktywna i stylowa.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Ciesz się wakacjami
Nadal nie jest jeszcze za późno, aby na wyczekanym wyjeździe wakacyjnym wyglądać atrakcyjnie w bikini. Zdrowa dieta i regularne ćwiczenia sprawią, że nie tylko będziesz zdrowsza i piękniejsza, ale przede wszystkim poczujesz się lepiej we własnym ciele. Najważniejsza jest jednak konsekwencja w działaniu, dlatego zamień samochód na rower, a windę na schody. Takie drobne czynności w dłuższej perspektywie przyniosą widoczne efekty.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dyskretny motywator
Motywacji do zmian i działania dostarczy Ci bardzo dyskretny partner treningowy – Polar Loop. Urządzenie zmonitoruje każdą Twoją aktywność, poinformuje o liczbie pokonanych kroków oraz spalonych kalorii – to zmobilizuje Cię do przekraczania swoich granic. Cały proces metamorfozy będziesz mogła obserwować na stronie internetowej Polar Flow lub w aplikacji na smartfonie. Program dostarczy bieżących informacji na temat osiągniętego dziennego celu oraz przebytego dystansu. Przedstawi podsumowanie całodniowej aktywności oraz długość i jakość snu. Wszystkie te funkcje pomogą w mądrym planowaniu treningów – dopasowaniu poziomu wysiłku do indywidualnych potrzeb. To sprawi, że aktywność będzie czystą przyjemnością. Opaska dostępna jest w trzech różnych kolorach i ma elegancki design, dzięki czemu będziesz mogła nosić ją na co dzień, niezależnie od ubioru.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Stylowa miłośniczka fitness
Marka Polar jest również nieocenionym wsparciem dla osób, które sport mają we krwi. Jeżeli regularnie ćwiczysz, masz świetną kondycję, ale nadal pragniesz zdobywać nowe cele, to pora na trening z profesjonalnym trenerem – Polar A300. Pulsometr zmonitoruje Twoje codzienne aktywności i ich efektywność. Wystarczy mieć go zawsze na ręce. Ponadto wyświetli informacje o spalonych kaloriach i czasie, w jakim tego dokonałaś. W przypadku, gdy zbyt długo będziesz bez ruchu, A300 wibracjami zasygnalizuje Ci, że czas to zmienić. Ten zgrabny zegarek pozwoli również zaplanować treningi oraz tuż po ich zakończeniu wyświetli inspirujące i przydatne informacje. W aplikacji Polar Flow podsumuje aktywności podejmowane każdego dnia, tygodnia oraz miesiąca. Pozwoli to na ich porównywanie i analizowanie. Dodatkowo nadajnik na klatkę piersiową H7 umożliwi monitorowanie pracy serca podczas treningu, dając informacje o tym, co jest jego efektem – spalanie tkanki tłuszczowej czy poprawa kondycji. Polar A300 jest także niezwykle lekki
i wygodny. Elastyczne, łatwe do wymiany paski dostępne są w sześciu różnych kolorach: białym, czarnym, żółtym, różowym, niebieskim oraz szarym. Można je więc dowolnie zmieniać, w zależności od naszego nastroju czy stylizacji.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Śpij na zdrowie
Wiele z nas nie docenia znaczenia snu. Zarwana noc nie tylko powoduje poczucie zmęczenia. Wpływa ona również na poziom hormonów, metabolizm
a nawet pamięć. Jeśli zależy Ci więc na osiąganiu maksymalnych wyników, to musisz pamiętać o śnie. Ważna jest nie tylko jego długość, ale przede wszystkim jakość. Funkcja monitorowania snu dostępna w monitorach Polar okaże się bardzo przydatna. Monitor aktywności odnotuje moment zaśnięcie oraz przebudzenia. Rano natomiast poinformuje Cię o przebigu nocy. Polar A300 może być również stosowany jako budzik – bardzo delikatnie, bo wibracjami, wyprowadzi nas ze snu.

Czas na Twój ruch
Monitory Polar pomogą Ci pozostać zmotywowaną i osiągać wyznaczone sobie cele związane z codzienną aktywnością. Dzięki nim łatwiej pokonasz chwile słabości i zwątpienia, pracując na swój własny sukces.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ