Saturday, April 13, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Odnajdź Indie w sercu Krakowa…

Odnajdź Indie w sercu Krakowa…

… i zgarnij jedno z pięciu zaproszeń o wartości 100 złotych do indyjskiej restauracji „Ganesh”, która już w styczniu zostanie otwarta w tym mieście!

Restauracja Ganesh

Restauracja Ganesh

i zgarnij jedno z pięciu zaproszeń o wartości 100 złotych do indyjskiej restauracji „Ganesh”!

KONKURS!

Mamy prawdziwą gratkę dla wszystkich wielbicieli indyjskiej kuchni, wyróżniającej się eksplozją smaków, aromatycznych przypraw i intensywnością zapachów. Już wkrótce, bo na początku stycznia, w Krakowie będzie miało miejsce uroczyste otwarcie oryginalnej indyjskiej restauracji „Ganesh”. Z tej okazji mamy dla Was pięć voucherów o wartości 100 złotych każdy, do wykorzystania na wszystkie dania z karty, z alkoholami włącznie!

restauracja indyjska

restauracja indyjska

Wystarczy, że odgadniesz, w którym miejscu powstanie pierwszy krakowski „Ganesh”. Podaj konkretny róg dwóch ulic! Od razu możemy Wam podpowiedzieć, że nie musicie szukać długo – „Ganesh” uraczy Krakowian niepowtarzalną indyjską kuchnią praktycznie w samym sercu miasta, na rogu dwóch ulic nieopodal Rynku Głównego. Swoje propozycje lokalizacji krakowskiego „Ganeshu” wysyłajcie na adres konkursy@miastokobiet.pl do 15 grudnia 2012. Spośród nadesłanych maili wylosujemy i nagrodzimy pięć, oczywiście pod warunkiem, że udzielone odpowiedzi będą prawidłowe. Jeśli takowa nie padnie, nagrodzimy te osoby, które wskażą lokalizacje najbliższe poprawnej.

Uwaga zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z regulaminem!

 

RESTAURACJE „GANESH”

Kraków jest już kolejnym miastem, w którym powstanie restauracja „Ganesh”. Jej historia sięga 2006 roku, kiedy założyciel sieci, pan Tapinder Sharma, otworzył pierwszą restaurację w Łodzi, w podwórzu przy ul. Piotrowskiej 69. Następnie pojawiły się kolejne lokale w tym samym mieście, potem w Warszawie i Płocku, a w styczniu oprócz Krakowa, nowa restauracja zostanie otwarta także w Gdańsku.

Restauracja Ganesh

Restauracja Ganesh

Każdy z lokali ma inny charakter i wystrój. W każdym proponowane są Gościom nowe akcenty, zapachy i klimat. To, co łączy wszystkie te miejsca, to najwyższej klasy dania, przygotowywane wg oryginalnych receptur z przyprawami sprowadzanymi prosto z Indii. Rewelacyjnie przygotowana baranina przypadnie do gustu każdemu smakoszowi mięsa a na wegetarian czeka szeroka oferta dań bezmięsnych. Do tego bogaty wybór dodatków w postaci ryżu Basmati lub chlebków wypiekanych na miejscu w specjalnie sprowadzonym z Indii piecu Tandoor. Już niedługo tego wszystkiego będzie można spróbować także w Krakowie!

 

KONKURS ZAKOŃCZONY 

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu za tak duże zainteresowanie  Łącznie przysłaliście 120 odpowiedzi! Prawidłowa odpowiedź w konkursie to róg ul. Floriańskiej i Tomasza. Wśród wszystkich, którzy tak odpowiedzieli, wylosowaliśmy 5 zwycięzców.

Nagrody w postaci voucherów o wartości 100 złotych, do krakowskiej restauracji GANESH otrzymują: 

– Paweł Szczypczyński

– Małgorzata Wróblewska

– Tomek Ślaski

– Anna Dajtrowska-Nowak

– Adam Oblicki

 Gratulujemy!

Oceń artykuł
2 komentarze
  • he said 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/ […]

  • 메이저사이트 15 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Read More on on that Topic: miastokobiet.pl/odnajdz-indie-w-sercu-krakowa/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ