Sunday, May 19, 2024
Home / Uroda  / Odmładzanie oczu i powiek – plazma medyczna

Odmładzanie oczu i powiek – plazma medyczna

Plastyka bez skalpela.

Odmładzanie oczu i powiek za pomocą plazmy medycznej wykonujemy od dwóch lat, a wciąż nie ma sobie równych. Skuteczność tej bezoperacyjej medoty liftingu powiek jest nadzywczajna

plazma, plasmage, oczy, wiotka skóra

Odmładzanie oczu nie wymaga długiej rekonwalescencji /fot. Medycyna Młodości

„Zbieg regeneracji powiek za pomocą plazmy przynosi natychmiastowe, długo utrzymujące się efekty” dr Urszula Brumer

Opadające powieki to zmora starzejących się ludzi niezależnie od płci. Na filmie można obejrzeć, jak wykonuje się ten zabieg u mężczyzny i u kobiety. Dodam, że plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez oddziaływania na inne zdrowe tkanki i bez naruszania głębszych warstw skóry. Efekt zabiegu jest widoczny od razu, ale oczywiście jest potrzebna po nim rekonwalescencja.

Odmładzanie oczu i powiek dla panów, którzy boją się skalpela
Zabieg z wykorzystaniem plazmy medycznej jest idealnym zabiegiem dla panów, gdyż panowie wręcz obsesyjnie boją się sklapela i na operacje plastyczne powiek decydują się tylko wtedy, gdy już naprawdę przestają widzieć przez nawis skórny na powiece górnej, bądź gdy powieka dolna zaczyna im sięgać kącików nosa. W przypadku urządzenia Plasmage nie ma cięcia, nie ma skalpela, więc lęki można odłożyc na bok.

Zabieg odmładzania oczu i powiek jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.
Przy bardziej wrażliwych pacjentach możemy zastosować znieczulenie iniekcyjne. Odmładzanie oczu i powiek za pomocą plazmy nie wmyaga długiego okresu rekonwalescencji jest krótki. Po zabiegu powierzchnia zabiegowa jest pokryta drobnymi brązowymi strupkami (po tygodniu odpadną). Jest też spory obrzęk (około 2 dni), więc lepiej na ten czas zaplanować pobyt w domu.

Nie zwlekaj, aż nadmiar skóry zacznie utrudniać Ci życie.

Na filmach pokazuję zabieg na powieki górne, ale podobne zabiegi wykonujemy też na powiekach dolnych, które w miarę procesu starzenia się są coraz bardziej wiotkie i obwisłe. Zdarza się też, że problemy z powiekami dolnymi są następstwem nieumiejętnego zastosowania kwasu hialuronowego na tę okolicę. Więcej szczegółów na temat odmładzania zabiegów z wykorzystaniem plazmy medycznej opisano tutaj.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ