Sunday, April 21, 2024
Home / Uroda  / SPECJALNA AKCJA: Odmładzanie laserem frakcyjnym

SPECJALNA AKCJA: Odmładzanie laserem frakcyjnym

Marzysz o kompleksowym odmłodzeniu? Zobacz najnowszą akcję Dr Wasiluka i przejdź metamorfozę taniej!

Laser frakcyjny można wykorzystywać zarówno u kobiet 25+ do odświeżania twarzy oraz likwidowania pierwszych objawów utraty kolagenu, jak i u osób starszych, które potrzebują wyraźnego efektu liftingującego. (fot. arch. Triclinium)

Moja klinika Triclinium przeprowadza badania będące oceną masek biocelulozowych i ich zastosowania po zabiegach laserem frakcyjnym na twarz. W związku z tym dla moich pacjentek jest to okazja do wykonania tego zabiegu w listopadzie na bardzo korzystnych warunkach

Laser frakcyjny można wykorzystywać zarówno u kobiet 25+ do odświeżania twarzy oraz likwidowania pierwszych objawów utraty kolagenu, jak i u osób starszych, które potrzebują wyraźnego efektu liftingującego. (fot. arch. Triclinium)

Laser frakcyjny można wykorzystywać zarówno u kobiet 25+ do odświeżania twarzy oraz likwidowania pierwszych objawów utraty kolagenu, jak i u osób starszych, które potrzebują wyraźnego efektu liftingującego / fot. arch. Triclinium

SZCZEGÓŁY:

Badanie dotyczy oceny masek biocelulozowych, które są zarejestrowane w Polsce i mają znak medyczny CE. Oceniany będzie poziomu redukcji bólu po zabiegu laserem frakcyjnym na twarz oraz nawilżenia skóry po zastosowaniu maski.

TERMIN: Badanie zostanie przeprowadzone na grupie 15 osób w terminach 5 listopada (sobota) i 26 listopada (sobota).

Osobom tym wykonam ZABIEG ODMŁADZAJĄCY LASEREM FRAKCYJNYM ABLACYJNYM. Po zabiegu zostanie im założona specjalna maska biocelulozowa. Drugą maskę pacjent otrzyma do domu.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 3 listopada 2016 na adres na recepcja@triclinium.pl. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, termin (np.: 5 listopada, 26 listopada, obojętne), telefon

KORZYŚCI:

– Zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym jest najskuteczniejszym zabiegiem odmładzającym. Ma on dwutorowe działanie – poprzez głębokie przegrzanie tkanek zabieg prowadzi do odnowy kolagenu. Dodatkowym efektem jest ablacja czyli złuszczenie skóry, dająca efekt mocnego odświeżenia i odmłodzenia skóry.

– Zabiegi laserowe najlepiej wykonywać jesienią i zimą, kiedy słońce nie grzeje tak mocno. Listopad jest idealny na takie zabiegi.

– Jestem specjalistą i wykładowcą laseroterapii. Zabiegi wykonuję na najlepszej jakości sprzęcie i mam wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję nieosiągalną w innych miejscach jakość zabiegu.

– Na termin zabiegu u mnie czeka się około 3 miesiące. W ramach akcji nie trzeba czekać w ogóle. Terminy zabiegów są już w listopadzie. Bardzo dogodne, bo w sobotę (5 listopada, 26 listopada).

– Zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym w ramach akcji można wykonać z 30% rabatem. Koszt zabiegu wyniesie 1400 zł (zamiast 2000 zł)

– Po zabiegu pacjent otrzyma bezpłatnie dwie maski biocelulozowe, jedną do zastosowania zaraz po zabiegu, jedną do domu. Maski bardzo łagodzą efekt podrażnienia skóry zaraz po zabiegu.

DLA KOGO ZABIEG I JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

Jest to zabieg na twarz laserem frakcyjnym ablacyjnym dla pacjentów zdrowych i pełnoletnich. Najlepsze wskazania do zabiegu to wiek 35+

Do 5 dni po zabiegu twarz jest mocno podrażniona. Proponujemy wziąć na ten czas kilka dni urlopu.

Pacjentów zaprosimy na wizytę kontrolną.

Pacjent musi wyrazić zgodę na dokumentację zdjęciową. Dokumentacja jest potrzebna dla potrzeb badania. Zdjęcia zostaną wykorzystane do publikacji w czasopiśmie medycznym (z zasłoniętymi oczami, w taki sposób, by pacjent był nierozpoznawalny)

Po zabiegu pacjentowi zostanie nałożona pierwsza maska łagodząca w gabinecie na minimum 30 minut. Druga maskę pacjent otrzyma do zastosowania w domu.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 3 listopada 2016 na adres na recepcja@triclinium.pl
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, termin (np.: 5 listopada, 26 listopada, obojętne.

Marek Wasiluk

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • ซี ฉัตรปวีณ์ ตรีชัชวาลวงศ์ 15 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More to that Topic: miastokobiet.pl/odmladzanie-laserem-frakcyjnym/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ