Wednesday, July 24, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Dla kogo odkurzacz pionowy?

Dla kogo odkurzacz pionowy?

Zadbaj o czystość w swoim domu nie nadwyrężając się.

dom sprzątanie odkurzanie hoover odkurzacz pionowy wygoda

Wybierz model idealny do potrzeb swoich i swoijego domu. / fot. materiały prasowe

Czy parkowałeś kiedyś w pionie? Jeśli nie, to możesz się przekonać o tym, jak wygodnie i prosto można to zrobić dzięki pionowym odkurzaczom. Myślisz o kupnie nowego urządzenia? Sprawdź, czy pionowy model będzie rozwiązaniem dla Ciebie.

dom sprzątanie odkurzanie hoover odkurzacz pionowy wygoda

Wybierz model idealny do potrzeb swoich i swoijego domu. / fot. materiały prasowe

Odkurzacze pionowe są coraz chętniej wybierane nie tylko jako dodatkowe odkurzacze do mieszkań, które przydają się, gdy chcesz szybko posprzątać np. przed wizytą gości, lecz także zamiast tradycyjnych modeli, ponieważ sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach. Poznaj inne zalety odkurzaczy pionowych i wybierz w zależności od swoich potrzeb – model akumulatorowy lub przewodowy.

1. Nie masz miejsca na zwykły odkurzacz?
Odkurzacze pionowe są mniej kłopotliwe w przechowywaniu. Dzięki miękkim zderzakom nie uszkodzisz mebli i łatwo zaparkujesz odkurzacz pionowo np. w szafie.

2. Nie lubisz dźwigać?
Szukasz lekkiego odkurzacza, z którym łatwo zejdziesz i wejdziesz po schodach? Wybierz pionowy model nawet dwa razy lżejszy niż tradycyjny odkurzacz – waży ok. 3 kg. Na mniejszą wagę wpływa również mniejszy zbiornik na kurz.

3. Nie lubisz się schylać? Jeśli często bolą Cię plecy przy odkurzaniu tradycyjnym odkurzaczem, z pionowym modelem pozbędziesz się takiego problemu.

4. Masz małe mieszkanie?
Jeśli tak, to sprawdzi się u Ciebie odkurzacz pionowy z mniejszym worekiem (lub pojemnik) na kurz niż tradycyjny odkurzacz.

5. Chcesz mieć odkurzacz pionowy, nie rezygnując przy tym z tradycyjnych rozwiązań na kabel?
Możesz się zdecydować na pionowy odkurzacz przewodowy z elastycznym kablem o długości 10 metrów.

6. Nie chcesz, by przewód od odkurzacza plątał Ci się pod nogami?
Wśród odkurzaczy pionowych znajdziesz zarówno modele z przewodem, jak również akumulatorowe, czyli na baterię np. model ATV252LT. Wystarczy, że raz go naładujesz, a możesz odkurzać bez przerwy nawet do 60 minut. Z takim odkurzaczem dotrzesz bez problemu w każde miejsce.

7. Nie chcesz mieć problemu z wymienianiem worka?
Wśród odkurzaczy pionowych są dostępne workowe (najczęściej to odkurzacze pionowe przewodowe) lub bezworkowe (akumulatorowe). Jeżeli wymiana worka jest dla Ciebie kłopotem, wybierz model bezworkowy.

Jeśli na większość pytań udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi – to właśnie do Ciebie i Twojego domu będzie pasował pionowy odkurzacz Hoover.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ