Friday, April 19, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Odkurzacz dbający o zdrowie

Odkurzacz dbający o zdrowie

Gdy masz tak inteligentnego sprzymierzeńca, kurz jest bez szans

odkurzacz Miasto Kobiet

fot. materiały prasowe

Robot sprzątający Xiaomi Lydsto R1 automatycznie opróżnia zbiornik w stacji dokującej, a zamknięty system filtracji sprawia, że kurz nie przedostaje się na zewnątrz odkurzacza i nie naraża układu oddechowego

 

W kurzu gromadzą się substancje niebezpieczne dla zdrowia domowników. Przede wszystkim są to roztocza, które wywołują reakcje alergiczne. Jeśli ktoś z naszej rodziny zmaga się z kaszlem lub dusznościami, ich przyczyną może być kurz zalegający na podłodze i dywanie. Nowoczesne odkurzacze automatyczne sprzątają pomieszczenia dokładniej, a jednocześnie ograniczają nasz kontakt z nieczystościami. W przypadku robota Lydsto R1 nie musimy samodzielnie opróżniać zbiornika na kurz, a wnętrze stacji dokującej jest odpowiednio filtrowane i pozostaje czyste.

Szczelny i antybakteryjny

Dzięki inteligentnej technologii zbierania kurzu zastosowanej w robocie Lydsto R1, możemy jeszcze lepiej zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Stacja dokująca odkurzacza wyposażona jest w zamknięty system odbioru nieczystości, który nie powoduje emisji kurzu i pyłu na zewnątrz. Mechanizm automatycznego opróżniania działa precyzyjnie z siłą ssania 30000 Pa i prędkością 50 000 obr/minutę ‒ 200-mililitrowy zbiornik Lydsto R1 oczyszczany jest bardzo dokładnie. Wszystkie nieczystości trafiają do wymienialnego 3-litrowego worka, a kurz i pył nie osadzają się w stacji dokującej. Kiedy otwieramy ją, by wymienić worek, nie dotykamy rękami żadnych brudnych powierzchni, więc nie mamy kontaktu ze szkodliwymi dla zdrowia bakteriami.

odkurzacz Miasto Kobiet

fot. materiały prasowe

Odkurzacz dokładny w każdych warunkach

Odkurzacz Lydsto R1 jest skuteczny zarówno podczas pracy na sucho, jak i na mokro. To zasługa precyzyjnego systemu mapowania powierzchni całego domu, a także wydajnego, bezszczotkowego silnika, pracującego z prędkością do 17 000 obr/minutę. Możemy być pewni, że odkurzacz wyczyści zakamarki wszystkich pomieszczeń, a kurz i brud nie będą osiadać na długo i negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Robot poradzi też sobie z napotkanymi na drodze przeszkodami – podjazd pod dywan czy próg nie będzie dla niego wyzwaniem. Do mopowania przeznaczony jest zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, a 3 poziomy intensywności czyszczenia na mokro ułatwiają dostosowanie pracy urządzenia do różnego rodzaju powierzchni. Lydsto R1 wykorzystuje jednorazowe szmatki mopujące – jest to rozwiązanie bardziej higieniczne, a więc również korzystniejsze dla zdrowia.

Dzięki Xiaomi Lydsto R1 odpowiednio zadbamy zarówno o czystość w domu, jak i o zdrowie wszystkich domowników. Trudno zatem o lepszy prezent dla całej rodziny. Szczególnie jeśli skorzystamy z atrakcyjnej promocji w serwisie AliExpress i zaoszczędzimy przy tym trochę pieniędzy z domowego budżetu.

 

Parametry techniczne robota sprzątającego Xiaomi Lydsto R1:

Wymiary: 255mm x 218mm x 343mm
Moc: 50 W
Moc ssania: 2700 Pa
Pojemność baterii: 5200 mAh
Typ baterii: Litowo-jonowa
Łączność: WiFi 2.4GHz
Zbiornik na kurz: 200 ml
Pojemnik na wodę: 250 ml
Zbiornik w stacji dokującej: 3 l

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ