Thursday, June 13, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Odkryj swoją zwierzęcą naturę

Odkryj swoją zwierzęcą naturę

Dowiedz się, który typ reprezentujesz i z kim masz szansę stworzyć szczęśliwy związek.

Jakie zwierze skrywa Twoja osobowość? | fit. Shutterstock

Jesteś Tygrysem, Zebrą, Jaskółką czy Delfinem? Dołącz do walentynkowej zabawy przygotowanej przez portal Sympatia.pl.

Jakie zwierze skrywa Twoja osobowość? | fit. Shutterstock

Jakie zwierze skrywa Twoja osobowość? | fot. Shutterstock

Dowiedz się, który typ reprezentujesz i z kim masz szansę stworzyć szczęśliwy związek.
Z każdego wiersza poniżej (od 1 do 9) wybierz jedną z cech – tę, która najlepiej do Ciebie pasuje i odkryj swoją zwierzęcą naturę!

żródło: Sympatia.pl

źródło: Sympatia.pl

Najwięcej odpowiedzi A – Jesteś walecznym Tygrysem
Jesteś wiecznym wojownikiem. Kochasz rywalizację! Twoje życie to ciągły wyścig – nic nie mobilizuje Cię tak, jak chęć pokazania innym, że to Ty jesteś numerem jeden. Ostatnie słowo musi należeć do Ciebie. Jesteś osobą odważną, prostolinijną, więc kiedy ktoś działa ci na nerwy – mówisz mu to bez zastanowienia. Szklanka jest dla Ciebie zawsze w połowie pełna. Masz mnóstwo energii do działania, a bezczynność to dla Ciebie prawdziwa tortura.
Z kim stworzysz udany związek?
Z Zebrą. Barwna i gadatliwa i towarzyska Zebra szybko wpadnie Ci w oko. To niespokojny duch z milionem pomysłów na sekundę. Wspólny skok ze spadochronem? Udział w konkursie tańca? Podróż dookoła świata? Dzięki szalonym marzeniom Zebry i Twojej determinacji, nie będzie dla Was rzeczy niemożliwych. Oboje będziecie chcieli rządzić. W tym związku będzie iskrzyć!
Z Jaskółką. Spokojna i nieśmiała Jaskółka będzie pod wielkim wrażeniem Twojej odwagi i energii. Oczarowana silną osobowością Tygrysa, poczuje się przy Tobie bezpiecznie i chętnie odda Ci władzę w związku. Ty, Tygrysie, będziesz, więc snuł odważne plany, Jaskółka – cierpliwie dopilnuje detali. Oboje lubicie konkret i twardo stąpacie po ziemi. Macie więc szansę działać jak dobrze naoliwiona maszyna, choć – szczególnie Tobie – może z czasem zabraknąć namiętności i szaleństwa.
Z Tygrysem. Na początku – czeka Was ekscytujący i gorący romans. Tygrysy najpiękniej potrafią zabiegać o względy wybranki /wybranka, więc będziecie prześcigać się w tym, kto kogo bardziej zaskoczy. Szybko jednak poleje się pierwsza krew w wojnie o to, kto w tym związku ma ostatnie słowo.

Najwięcej odpowiedzi B – Jesteś szaloną Zebrą
Jesteś urodzonym aktorem i kolorowym ptakiem! Kochasz błyszczeć, być w centrum uwagi i przyjmować komplementy. Masz milion szalonych pomysłów na sekundę i wiesz, jak przekonać do nich otoczenie. Uwielbiasz ludzi, życie towarzyskie i emocjonujące dyskusje do białego rana. Bywasz zaborcza i chaotyczna, droga Zebro, ale kto dostrzegałby wady u tak uroczej osoby, jak Ty…
Z kim stworzysz udany związek?
Z Delfinem. Spokojny i zgodny Delfin to doskonałe dopełnienie dla szalonej i barwnej Zebry. Ty kochasz mówić, Delfin – z zainteresowaniem wysłucha Twoich opowieści. Ty chcesz być w centrum uwagi, Delfin – woli stać z boku. Będzie Twoim wiernym towarzyszem i bacznym obserwatorem. I w mig przyłączy się do Twoich szalonych planów!
Z Tygrysem. Kochasz wyzwania, a zdobycie serca Zebry to nie lada wyzwanie! Koncert gwiazdy rocka na drugim końcu Europy? Kolacja złożona z najbardziej wyszukanych potraw? Randka na dachu wieżowca? Dla Ciebie, Tygrysie, nie ma przecież rzeczy niemożliwych. Pomysłowość Zebry i determinacja Tygrysa – oto przepis na długie i udane życie tej pary.
Z Zebrą. Związek dwóch Zebr będzie miał mocny początek. Jesteście przecież mistrzami uwodzenia, będzie więc namiętnie i ekscytująco, jak na rollercoasterze. A gdy emocje już nieco opadną, zaczną się konflikty. Kto w tym związku jest gwiazdą numer jeden? Czyje marzenia są ważniejsze? Kto zajmie się tak prozaicznymi rzeczami jak zakupy, rachunki i zepsuta spłuczka?

Najwięcej odpowiedzi C – Jesteś Delfinem
Roztaczasz wokół siebie spokój i poczucie bezpieczeństwa, dlatego nawet ludzie, których znasz krótki, często dzielą się z Tobą najbardziej osobistymi historiami. Jesteś wymarzonym przyjacielem – potrafisz słuchać, jesteś wierny i niezawodny. Starasz się być wyrozumiały i dążyć do zgody, choć niektórzy nazywają to brakiem asertywności…
Z kim stworzysz udany związek?
Z Zebrą. Barwna i kipiąca energią Zebra szybko zafascynuje Delfina. Delfin wysłucha, doceni i chętnie przyłączy się do szalonych pomysłów Zebry. Macie szansę stworzyć udany związek oparty na prawdziwej bliskości, której oboje potrzebujecie. Razem nigdy nie będziecie się nudzić!
Z Delfinem. Związek dwóch Delfinów będzie przypominać związek dwójki przyjaciół, którzy wiedzą o sobie wszystko i na wylot znają swoje słabości i lęki. Będziecie dawać sobie nawzajem mnóstwo wsparcia, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. Połączy Was też porozumienie dusz, niejedną noc przegadacie do białego rana. Tylko kto w tym związku będzie pamiętał o zakupach i płaceniu rachunków?
Z Tygrysem. Silny i zdecydowany Tygrys zafascynuje Cię swoją siłą, energią i determinacją. Dostrzeżesz w nim osobę, którą warto wybrać na życiowego przewodnika. Szybko jednak zacznie drażnić Cię jego dominująca natura i brak wyczucia, Tygrysa zaś będzie drażnić Twoje niezdecydowanie. To związek, który wymaga od obu stron sporej pracy nad sobą. Ale podobno, dla chcącego, nic trudnego…

Najwięcej odpowiedzi D – Jesteś Jaskółką
Jako urodzony perfekcjonista, skupiasz się na detalach, jesteś mistrzem systematyczności i doskonałej organizacji. Twardo stąpasz po ziemi. Nie należysz do osób wylewnych, a gdy okazujesz emocje jest jasne, że stało się coś naprawdę bardzo ważnego. Niektórzy nazywają Cię nudziarzem. A może po prostu zazdroszczą Ci cierpliwości?
Z kim stworzysz udany związek?
Z Tygrysem. Połączy Was racjonalne podejście do życia i twarde stąpanie po ziemi. Oboje stawiacie sobie zadania i dążycie do ich wypełnia – Tygrys tych większych, Jaskółka – tych bardziej przyziemnych. Tygrys znajdzie więc dla Was najlepszy samochód, Jaskółka – zadba, by w terminie go ubezpieczyć. Tygrys znajdzie miejsce na wakacyjny wyjazd, Jaskółka – spakuje Was najdokładniej na świecie. Żadne z Was nie będzie szczególnie skore do okazywania emocji, chyba, że… wydarzy się coś naprawdę ważnego.
Z Jaskółką. Niektórzy, patrząc na Wasz związek, będą mieli wrażenie, że brak w nim uczuć, pasji i namiętności. Ale nie Wy. Wy uszanujecie nawzajem swoją potrzebę niezależności i racjonalne myślenie. Dacie sobie nawzajem ogromne bezpieczeństwo – Jaskółki są przecież niezawodne! Jest tylko jeden problem – Jaskółki nie znoszą odpowiedzialności. Wybór najlepszego samochodu? Kupno większego mieszkania? Przeprowadzka do innego miasta? Takie decyzje to dla Jaskółek prawdziwy horror!
Z Delfinem. Połączy Was umiłowanie spokoju i niechęć do konfliktów. Szybko jednak okaże się, że Wasz związek nie jest tak zgodny, jak mogłoby się wydawać. Delfin kocha obserwować i słuchać. Jaskółka – ma niewiele do powiedzenia i bardzo nie lubi, gdy ktoś przygląda jej się z bliska. Szybko znudzicie się swoim towarzystwem.
Chcesz poznać inne Tygrysy, Jaskółki, Zebry i Delfiny? Sprawdź, kto już odkrył swoją zwierzęcą naturę w portalu Sympatia.pl i jaka ona jest. Zapraszamy!

sypmpatia

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ