Monday, May 20, 2024
Home / Moda  / Odkryj 15 najlepszych studiów tatuażu w Trójmieście

Odkryj 15 najlepszych studiów tatuażu w Trójmieście

Być może ten obrazek będzie z tobą dłużej, niż myślisz

tatuaż

Platforma do rezerwacji sesji tatuażu online / fot. INKsearch.co

Planowanie tatuażu to spore wyzwanie. Zamiast wybrać najbliższe studio, czasem lepiej sprawdzić, gdzie pracuje artysta, który wykona wymarzony tatuaż i znaleźć przyjazne studio. Jeśli zastanawiasz się nad projektem, najłatwiej wykorzystać do tego platformę INKsearch, która nie tylko za pomocą modułu AI ułatwi znalezienie interesującego Cię tatuażu ale pokaże, którzy artyści wykonują podobne prace

 

Jak jednak odszukać pośród tak wielu pracowni, te które mają najlepszą renomę? Poznaj 15 najlepszych studiów tatuażu w Trójmieście, mających często ciekawą historię i oferujących wysokiej jakości usługi.

 

Zajawa Tattoo Studio

Tutaj tatuaż traktowany jest poważnie, bo wykonanie wymaga starannego planowania i profesjonalnego wykonania. Pod tym szyldem znajdziesz dwa studia w Trójmieście, w Gdańsku i Gdyni. Artyści chętnie pomogą w świadomym wyborze i doradzą jak pielęgnować tatuaż po wyjściu ze studia. Możesz liczyć na projekty w stylu rycinowym, realistycznym, ignorant czy neotradycyjnym. Wykonasz tu zarówno małe projekty, jak i duże piękne kompozycje.

XY Studio

Studio znajdziesz w samym sercu historycznej, przemysłowej dzielnicy, gdzie znajduje się postindustrialny zespół budynków Królewskiej Fabryki Karabinów. Pracownia idealnie komponuje się z historią budynku i nawiązuje do jego przeszłości. Idea tego miejsca to wzajemny dialog, leżący u podstaw wspólnej kreacji. Wykonasz tu tatuaże w stylu polinezyjskim, realistycznym, ignorant i handpoke. Jeśli lubisz geometryczne wzory i iluzje optyczne koniecznie zgłoś się do Bartosza Namiotki, jest jednym z najlepszych.

 

Tatuaż

Fot.: portfolio Bad Mojo Tattoo na INKsearch.co

Bad Mojo Tattoo

Znajdziesz tu tatuażystów, którzy mają dużo empatii i szerokie możliwości. Już od wejścia widać, że to zgrana ekipa z dużym poczuciem humoru. Każdy klient traktowany jest indywidualnie a autorskie projekty zapewniają niepowtarzalność wykonanego wzoru. To studio to prawdziwe kompendium stylów od komiksowych i old school które wykonuje Baraban Tattoo po pełne uroku motywy zwierzęce, florystyczne od Magdy Jezierskiej.

CYKADA

Jeżeli tu trafisz to wiedz, że będziesz w dobrych rękach. Liderem wśród sześciu tatuażystów jest Zappa, który od prawie od trzech dekad urzeka klientów profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każdy z artystów ma swój własny charakterystyczny styl od realizmu po tatuaż neotradycyjny a efekt finalny zawsze jest zachwycający.

InkWizycja

Kreatywny trójmiejski zespół tatuatorów zebrał się, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju studio. Ta eklektyczna grupa, oddana swojemu rzemiosłu i pasjonująca się doskonaleniem osobistej wizji, oferuje imponującą gamę stylów, od anime i old school, aż po żywy neotradycjonalizm lub subtelne kobiece projekty.

Tatuaż wilk

Fot.: portfolio Sztorm na INKsearch.co

Sztorm

W dzielnicy Wrzeszcz znajdziesz przestronne studio tatuażu klasy premium. Są tutaj doświadczeni tatuażyści, którzy oferują tatuaże o różnej tematyce i w niemal każdym stylu. Oldschool, newschool, traditional, tatuaże graficzne w kolorze i czerni. Zrobisz tu także tatuaż wyglądający jak naszywka lub kolaż. Jedenastu artystów pomoże w realizacji Twojej wizji a wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Studio chętnie dzieli się swoją wiedzą prowadząc obszerny blog i kanał na Youtube. Często możesz też spotkać tu profesjonalistów przyjeżdżających z innych miast, co jest świetną okazją do zrobienia dziary u znanego tatuatora nie przejeżdżając pół Polski.

JaTuTaTToo

W najstarszym studiu tatuażu w Gdyni od 10 lat artyści tej pracowni doskonalą swoje rzemiosło. Doświadczeni i pełni pasji tatuażyści specjalizują się w tworzeniu autorskich dziar — od popularnych wzorów po projekty przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Stoneheads Tattoo

Studio od 20 lat z pasją tworzy tatuaże. Zlokalizowana w Gdańsku tuż obok fontanny Neptuna pracownia, oferuje szeroką gamę inspirujących dzieł sztuki autorstwa doświadczonych artystów, którzy pasjonują się swoim rzemiosłem. Zrobią tatuaże realistyczne, minimalistyczne, bajkowe i w stylu graffiti.

Patogen Tattoo

W tym klimatycznym studiu zrealizujesz swój wymarzony projekt. Artyści profesjonalnie podchodzą do swojej pracy a przy tym panuje tu świetna, luźna atmosfera. Doradzą, stworzą indywidualny projekt według Twoich wskazówek a wykonanie przechodzi najśmielsze oczekiwania.

 

Rock’n’Roll

Pracownia zlokalizowana w Śródmieściu niedaleko Starego Miasta. To tętniące życiem studio ma przestronne, klimatyczne wnętrze a zespół profesjonalistów jest gotowy zrealizować nawet najbardziej kreatywny pomysł.

Don’t Judge Me INK & PIERCING

Odkryj sopocką perełkę — pracownię artystyczną, w której utalentowani artyści wyrażają swoją kreatywność poprzez piękne prace oraz profesjonalnym piercingu. Wizyta tu będzie niczym innym jak inspirującą ucieczką od codzienności.

Gruba Krecha Tattoo

Studio specjalizuje się w wykonywaniu tatuaży w różnych stylach, w tym realistycznym, tradycyjnym czy geometrycznym. Artyści chętnie doradzą lub odradzają wykonanie tatuażu, jeśli wiedzą, że będzie się źle prezentował. Odwiedzając studio przygotuj się więc na oszałamiającą sztukę, której nie da się zapomnieć.

 

Black Cats Tattoo

Kolejne fascynujące studio w Sopocie. Wpadnij do przytulnego i gościnnego studia, w którym artyści tworzą niepowtarzalne autorskie projekty. Zespół młodych, pełnych pasji osób gwarantuje mile spędzony czas przy dobrej kawie, wspaniałej muzyce, podczas gdy Twój projekt nabierze kształtu a potem ciesz się oryginalnym tatuażem.

White Rabbit Tattoo

Studio mieści w sercu nadmorskiej Gdyni. Tatuaże wykonuje tu dobrze znany Jaromir Mucowski, który specjalizuje się w stylu japońskim i biomechanice. Neotraditional zrobisz u Karoliny Wilczewskiej, newschool i customowe napisy zrobisz u Mateusza. a motywy roślinne i zwierzęce u Pauliny. Często możesz też spotkać tu artystów z innych miast dlatego warto śledzić ich profil w mediach społecznościowych.

Tat Studio Gdańsk

Studio ma za sobą długą tradycję. Znajdziesz tu fantastycznych artystów z ogromnym doświadczeniem, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Zrobisz tu zarówno mały subtelny tatuaż od Dagmary, jak i dużą imponującą kompozycję od Jarka. W pracowni panuje swobodną atmosferą a zespół poświęca czas, aby zrozumieć indywidualną inspirację każdego klienta, zanim stworzy unikalny tatuaż.

 

Przedstawione studia mają doświadczonych artystów, którzy tworzą niestandardowe projekty. Planując zrobienie tatuaży, znajdź czas na przejrzenie portfolio artysty, sprawdź, czy jego styl Ci odpowiada i jeśli to możliwe przyjdź do studia na konsultacje.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ