Wednesday, July 24, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Odchudzanie holistyczne

Odchudzanie holistyczne

Rozmowa z kosmetyczką Katarzyną Nozderko i psychodietetyczką Katarzyną Pryzmot, ekspertkami od holistycznego odchudzania.

Rozmowa z kosmetyczką Katarzyną Nozderko i psychodietetyczką Katarzyną Pryzmot, ekspertkami od holistycznego odchudzania.

EST

Dlaczego odchudzanie w Waszym gabinecie jest tak skuteczne?
Odpowiedź jest prosta. Działamy holistycznie, czyli kompleksowo. Gdyby sama dieta dawała efekty, to na świecie nie byłoby epidemii otyłości.

To wymaga wielu przygotowań?
Rozpoczynamy od badania DNA, które sprawdza, czy klient ma genetycznie uwarunkowaną tendencję do tycia i czy jest ona związana z  metabolizmem tłuszczu czy węglowodanów. Dzięki testowi jesteśmy w stanie ustalić właściwe proporcje składników odżywczych, co w rezultacie ułatwia odchudzanie i daje możliwość utrzymania prawidłowej masy ciała. Działamyholistycznie, więc nasze testy wykażą również związek pomiędzy zmianami w genach a ryzykiem rozwinięcia się choroby serca i cukrzycy.

I wówczas klient otrzymuje stosowne zalecenia żywieniowe.
Tak, a w razie konieczności indywidualną dietę. To jednak dopiero początek pracy. Kolejnym krokiem jest spotkanie z psychodietetyczką Katarzyną Pryzmont, która wykluczy lub potwierdzi tkwiące w  psychice, dodatkowe przyczyny gromadzenia zbędnych kilogramów. Jeżeli tylko pacjent wykaże chęć do pracy nad czynnikami
psychicznymi, psychodietetyk przystępuje do działania.

Co się dzieje podczas spotkań z psychodietetykiem?
Ich głównym celem jest zwiększanie samoświadomości klienta dotyczącej odżywiania, nawyków i przekonań żywieniowych. Wystarczy kilka sesji, aby doszło do przebudzenia świadomości, gdy klient sam już wie, gdzie popełnił błąd.

To coaching dietetyczny?
Właśnie. Polega on na poszerzaniu świadomości, a obrazowo mówiąc, na wyjściu ze swojego pudełka i  dostrzeżeniu, że istnieją inne rozwiązania. To praca nad samym sobą. Jej celem jest zmiana, która nie zawsze jest nam na rękę. Często niesie ze sobą wiele wyrzeczeń i bólu. Ciężko się rozstać z tym, co znamy. To tak jak z butami. Te stare, mimo że z dziurą, są wygodne, a nowe dopiero trzeba rozchodzić.

Jednak nie unikacie zabiegów prowadzących do zmniejszenia obwodów newralgicznych
partii ciała?
Oczywiście, że nie! Mówimy o  zabiegu liposukcji za pomocą ultradźwięków, gdy podczas
jednego zabiegu klient traci w obwodzie nawet do 8 cm. I pomyśleć, że przychodzi do nas nie wierząc, że taki natychmiastowy efekt jest możliwy! Aby klient poczuł się bezpiecznie, dajemy mu gwarancję zwrotu kosztów, gdyby założony przez niego efekt nie został osiągnięty. Nigdy nie było reklamacji.

Czy takie holistyczne działanie obejmuje kosmetykę?
Tak. Tu pole do popisu ma Katarzyna Nozderko – wieloletni praktyk, założycielka Akademii Kosmetologii Holistycznej w Warszawie – która w  EST wykonuje wszystkie zabiegi na skórę. Pod jej rękami klient przechodzi prawdziwą metamorfozę, nie tylko twarzy ale i całego ciała. Kto raz trafi do Katarzyny Nozderko, zawsze do niej wraca, bo to wspaniały człowiek i bardzo dobra specjalistka.

Podobno przychodzą do Was osoby z pierwszych stron gazet.
To prawda. Przychodzą jednak jako zwykli ludzie i liczą na odrobinę intymności.

Z czego korzystają najchętniej?
Z biopeptydowej rewolucji! To zabieg dla każdej kobiety. Daje tzw. Efekt WOW, i to natychmiast. Na czym polega? Rozjaśnia, odświeża, liftinguje i głęboko nawilża. Potem tylko makijaż i można iść na miasto. To zabieg wykonywany również w Świeradowie-Zdroju, w najlepszym w Polsce hotelu spa.

A czym jest EGL? Wiem, że to klub dla kobiet, które kochają promocje i nowości.
Więcej, gigantyczne promocje, bo raz w  miesiącu nasze klubowiczki mają nawet 90 proc. zniżki. Dzięki klubowi każda kobieta, która się do niego zapisze, ma możliwość wybrać zabieg wart kilkaset złotych i otrzymać go prawie w prezencie.

Jak można się do Was przyłączyć?
Wystarczy polubić nas na FB, udostępnić na swojej stronie i przyjść na jeden z zabiegów.

A jeśli ktoś nie ma konta na FB?
Wtedy wystarczy przyjść i wykonać zabieg.

Na kiedy planowane jest następne spotkanie?
Na następne spotkanie nie ma już niestety miejsc. Będziemy wykonywać zabiegi laserem najnowszej generacji Light Sheer Duet, który służy do usuwania owłosienia i naczynek. Ze względu na niską cenę wejściówki rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Kolejne spotkanie odbędzie się 17 stycznia. To będzie większe spotkanie z  wybitnym terapeutą, homeopatą i niesamowitym człowiekiem. Szczegóły już niedługo na naszym FB Gabinet Est Larens peptidum. Udział w warsztatach z naszym guru kosztuje normalnie ponad 500 zł od osoby, a my mamy go dla naszych klubowiczek w cenie 150 zł.

O, to pieniądze nie są dla Was ważne?
Oczywiście, że są. Ale ważny jest dla nas również drugi człowiek, bez względu na to, jak gruby jest jego portfel.

logo holisticEST – Katarzyna Nozderko, Warszawa, ul. Szaserów 109 lok nr 1, tel. 600 811 473, 880 320 590, www.est.nozderko.com

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • poster banner printing 9 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/odchudzanie-holistyczne/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ