Tuesday, June 18, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Odchudzenie? Naturalnie!

Odchudzenie? Naturalnie!

Najlepszą reklamą dla centrów odchudzania Natur House są zadowoleni klienci i setki kilogramów, które zrzucili

Najlepszą reklamą dla centrów odchudzania Natur House są zadowoleni klienci i setki kilogramów, które zrzucili. Ich sekret odchudzania oddają trzy proste zasady: stosować urozmaiconą, niskowęglowodanową dietę, przyjmować naturalne suplementy diety i regularnie odwiedzać dietetyka.

Dieta urozmaicona
Natur House nie zaleca diet białkowych – te traktowane są jako szkodliwe. Nikt też tu nie ograniczy ci posiłków do głodowych porcji. Przeciwnie – każą jeść dużo, często i zdrowo. W diecie Natur House jest mnóstwo warzyw, chudego mięsa i ryb. Na dalszych etapach odchudzania pojawiają się też owoce i zdrowe tłuszcze. Mocno ograniczone są natomiast węglowodany – ziemniaki, ryż, makaron i inne mączne składniki potraw. Ale bez obaw – dietetyk nie wypuści cię z gabinetu bez kartki ze szczegółowo rozpisanym jadłospisem i instrukcją, jak to wszystko ugotować.

Wizyty u dietetyka
Dietetyk jest jak nauczyciel, lekarz i przyjaciółka w jednym. Nikt jak on nie dopilnuje, aby w twoim jadłospisie znalazły się wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Wizyta u dietetyka w Natur House nic nie kosztuje – specjalista zaopiekuje się tobą nawet po skończonym odchudzaniu. Każde takie spotkanie rozpoczyna się od dokładnego ważenia. Poza twoją wagą sprawdzony zostanie poziom tłuszczu i ilość nagromadzonej w organizmie wody. Cotygodniowe kontrole wagi i spowiedź z tego, co się zjadło, dają gwarancję, że motywacja do odchudzania nie spadnie, a surowa dieta nie wpłynie negatywnie na zdrowie.

Suplementy diety
Natur House oferuje środki wspomagające odchudzanie, których nie kupisz nigdzie indziej. Wszystkie są w pełni naturalne, bo zawierają wyciągi z roślin. Dietetyk dobierze odpowiednie dla ciebie specyfiki w zależności od oczekiwanych efektów i rodzaju otyłości. Najmocniejsze są fiolki do rozpuszczania w wodzie, np. zbijające tłuszczyk lub wspomagające drenaż limfatyczny, co pozwala pozbyć się z organizmu zbędnej wody. Dodatkowo możesz tu kupić zdrowe ciastka, herbatki, błonnik i dietetyczne produkty instant.

Ola Przegorzalska

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Katarzyna 5 września, 2016

    Nic mnie nie przekona, że istnieje lepszy sposób liposukcji od Body Jet, czyli liposukcji wodnej. Bardzo szybko doszłam po niej do siebie. Zrzuciłam ogólnie 5 kg i pozbyłam się tej okropnej opony na brzuchu. Osobom z Warszawy polecam ten zabieg w Medycynie młodości, gdzie go robiłam. super klinika z super atmosferą i bardzo dobrymi efektami zabiegów

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ