Sunday, April 14, 2024
Home / Inne  / Od dziś wszystko będzie szło gładko!

Od dziś wszystko będzie szło gładko!

Wystarczy odrobina wilgoci, by wszystko wymknęło się spod Twojej kontroli? Koniec z tym!

Przejmij nad nimi kontrolę z linią Aussie Frizz Remedy!

Przejmij nad nimi kontrolę z linią Aussie Frizz Remedy! / fot. materiał prasowy

Boisz się deszczu bardziej niż pająków? Wystarczy odrobina wilgoci, by wszystko wymknęło się spod Twojej kontroli? Bez względu na to, jakie triki wykonujesz przed lustrem ogarniając swoje włosy, Twoja AUSSOME fryzura w mgnieniu oka zmienia się w napuszone afro? I pewnie szukasz teraz złotej rybki, która spełni Twoje marzenie o posłusznych i gładkich włosach?

Przejmij nad nimi kontrolę z linią Aussie Frizz Remedy!

Przejmij nad nimi kontrolę z linią Aussie Frizz Remedy! / fot. materiał prasowy

Zapomnij! Sięgnij po nasz AUSSOME cud – linię Aussie Frizz Remedy, która pomoże Ci odzyskać kontrolę i wygładzić niesforną czuprynę. Bo chyba każdy z nas kocha, gdy wszystko idzie gładko, prawda?

Chcesz od życia więcej i nie godzisz się na kompromisy? Gdy wyprostujesz włosy, ułożysz sprężyste fale lub zwiążesz gładki kucyk, chcesz się tym cieszyć gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, niezależnie od pogody? I pewnie nie chcesz spędzać pół dnia na ujarzmianiu niesfornych, zbuntowanych włosów, zgadza się? I tak powinno być – życie jest zbyt krótkie, aby walczyć z puszącymi się włosami! Dlatego przejmij nad nimi kontrolę z linią Aussie Frizz Remedy!

Znasz już Aussie – australijską markę, która w swoich magicznych recepturach wykorzystuje unikatowe składniki z antypodów? Pewnie, że znasz! Ale teraz nadszedł czas, byś poznała najnowszą linię, która wprowadzi się do Polski na dłużej.

Produkty z linii Aussie Frizz Remedy pomogą Ci odzyskać kontrolę nad puszącymi się włosami! Szampon i odżywka z nowej kolekcji posiadają magiczne właściwości kojące, dzięki zawartemu w nich ekstraktowi z australijskich liści eukaliptusa. Natomiast unikatowa formuła 3-minutowej maski z aloesem i australijskim olejem jojoba w oka mgnieniu pomoże Ci nie tylko nawilżyć i wygładzić włosy, ale również pozostawi je piękne i lśniące na dłużej. Na deser zostaw sobie odżywiającą mgiełkę Aussie Miracle Recharge Frizz Remedy, która odświeży Twoją fryzurę ZAWSZE i WSZĘDZIE! Wrzuć ją do torebki i miej zawsze pod ręką, a nasza nowa supebohaterka pomoże Ci odzyskać kontrolę nad niesfornymi kosmykami. Spryskaj nią suche lub mokre kosmyki, a wszystko pójdzie gładko!

Odzyskaj kontrolę z nową serią Aussie Frizz Remedy i rób to, na co masz ochotę. Bez względu na pogodę ciesz się życiem ze wspaniałymi, wygładzonymi włosami!

Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów!

– Szampon Aussie Frizz Miracle – Szampon, który sprawi, że nareszcie wszystko się ułoży! 300 ml

– Odżywka Aussie Frizz Miracle – Odżywka do napuszonych i zbuntowanych włosów. 250 ml

– Maska Aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy – 3-minutowa maska odżywiająca do niesfornych i napuszonych włosów. 250 ml

– Odżywiająca Mgiełka Aussie Miracle Recharge Frizz Remedy – Odżywiająca mgiełka w spray’u do włosów potrzebujących wygładzenia. 250 ml

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ