Friday, July 12, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air kontra smog

Oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air kontra smog

Tam, gdzie pojawi się to urządzenie, nawet bakterie i wirusy są bez szans

oczyszczacz powietrza Miasto Kobiet

Oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air usuwa z pomieszczeń nie tylko unoszące się w powietrzu pyły / for. materiały prasowe Partnera

Niestety jakość powietrza w naszych domach i mieszkaniach nie jest dobra, ze względu na panujące w Polsce warunki, pogarszający się problem smogu oraz różnorodne zanieczyszczenia. Trudności te dotyczą nie tylko mieszkańców większych miast, ale także wsi, gdzie często zawiesina smogowa jest jeszcze gęstsza. Zepter Therapy Air to innowacyjny oczyszczacz powietrza, który warto kupić do swojego domu lub mieszkania

 

Charakterystyka oczyszczacza Zepter Therapy Air

Oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air charakteryzuje się 5-poziomowym systemem filtracji z jonizacją. W ten sposób urządzenie usuwa z powietrza alergeny, roztocza, pleśń, a także wychwytuje cząstki wirusów i bakterii. Neutralizuje nawet wirusa SARS-CoV-2 i posiada certyfikaty GUI LAB. To jednak nie wszystko, ponieważ dzięki jonizacji Zepter Therapy Air pozytywnie wpływa na nastrój mieszkańców, generując jony ujemne. Oczyszczacz wyposażony jest w pięć filtrów:

 

• Najpierw powietrze jest przepuszczane przez filtr antystatyczny, który pozwala na wyłapanie dużych cząsteczek, na przykład kurzu, włosów i sierści zwierząt.
• Filtr antybakteryjny bardzo dobrze radzi sobie z kolei z bakteriami, drobinkami kurzu i pleśni, o wielkości powyżej 1 µm.
• Filtr HEPA wyłapuje jeszcze mniejsze zanieczyszczenia i sprawia, że powietrze jest wolne od cząsteczek dymu i roztoczy.
• Filtr antyalergiczny jeszcze bardziej wzmacnia działanie oczyszczacz i pozytywnie wpływa na jakość powietrza w mieszkaniu.
• Filtr z węglem aktywnym wzmacnia antybakteryjne właściwości oczyszczacza oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.

 

System pięciu filtrów sprawia, że powietrze staje się krystalicznie czyste. Jest to wyjątkowo skuteczny oczyszczacz powietrza, który eliminuje wirusy i bakterie, a badania z kwietnia 2020 roku wykazały, że neutralizuje on także cząsteczki koronawirusa, którego obawia się wiele osób. Dodatkowo po przejściu przez system pięciu filtrów powietrze poddawane jest jonizacji. Wzbogacenie powietrza o jony ujemne, nazywane „cząsteczkami szczęścia”, sprawia, że nastrój zdecydowanie się poprawia.

oczyszczacz powietrza miasto kobiet

fot. materiały prasowe Partnera

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza Zepter Therapy Air?

Do najważniejszych zalet oczyszczacza powietrza Zepter Therapy Air należą:

 

• podniesienie komfortu życia poprzez redukcję 99,97% zanieczyszczeń,
• usuwanie kurzu, roztoczy, sierści, alergenów, pleśni, a także dymu papierosowego, pestycydów, aerozoli i innych,
• ochrona zdrowia, dzięki działaniu antybakteryjnemu i antywirusowemu,
• urządzenie idealne dla alergików, ponieważ zmniejsza dolegliwości kataru siennego, negatywne działanie alergenów, skraca okres leczenia, a także ilość stosowanych leków antyalergicznych,
•poprawa samopoczucia dzięki jonizacji,
• nowoczesna technologia, która opiera się na systemie pięciu filtrów, przy jednoczesnej elektrooszczędności (urządzenie pobiera tyle mocy co żarówka),
• możliwość dopasowania obudowy do koloru wnętrza i personalizacji wyglądu urządzenia.

 

Czyste powietrze w domu wpływa pozytywnie na kondycję układu oddechowego, a także na samopoczucie i zdrowie i codzienne funkcjonowanie. W czasach, gdy sporo czasu spędzamy w domach i mieszkaniach, warto zadbać o swoje zdrowie, a także o pozytywne samopoczucie. Ryzyko alergii spada, a dotleniony mózg gwarantuje lepszą koncentrację w trakcie zdalnej pracy i nauki.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Ewa 5 marca, 2021

    Ciekawy produkt od zacnego producenta. Nie posiadam takiego ale …

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ