Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Och! Bazar w Babce – edycja powakacyjna

Och! Bazar w Babce – edycja powakacyjna

Przed nami kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. Och! Bazar.

na stronę pod patronatem6 września 12.00-18.00 vis a vis Galerii Arkadia alternatywnie do głównego nurtu handlowego odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. Och! Bazar. W prestiżowej i jednocześnie klimatycznej przestrzeni eventowej „Babki do wynajęcia” www.babkadowynajecia.pl wystawcy będą zarówno wyprzedawać letnie kolekcje po znaczenie obniżonych cenach, jak i zaprezentują już najnowsze kolekcje sezonu jesień- zima.

OCH plakat

fot. materiał prasowy

Och! Bazar promuje nie tylko stabilne od kilku lat na rynku marki projektanckie, zaprasza także do współpracy tych z potencjałem, którzy dopiero zaczynają. Odwiedzając bazar spotkamy m. in. Biżuteria z talerzy, Senveniu, Nesh, Mr. Gugu & Miss go, Hibou sleepwear i wiele innych. Tzw. marki z misją to przede wszystkim polskie wyroby z tkaniny (dresu, filcu), biżuteria, ręcznie robione buty, bielizna, a także ceramika i dekoracja wnętrz stające sie alternatywą dla produktów sieciówkowych produkowanych masowo w Azji. Marki takie korzystają także z lokalnych materiałów i dystrybucji wspierając rodzimy rynek. Zarazem utrzymują design i jakość na wysokim poziomie. Targi dedykowane są tym, którzy oczekują więcej.

Wystawcy, którzy chcą zaprezentować swoją markę podczas tego wydarzania, mogą zgłaszać się na adres celebruj@gmail.com.

Link do wydarzenia

Och! Bazar to impreza organizowana od 4 lat kilka razu w roku. Dotychczas klienci odwiedzali kiermasz w bardziej kameralnym – klubokawiarnianym klimacie. Tegoroczna jesienna edycja przenosi bazar do nowej, większej przestrzeni ekspozycyjnej. Organizatorzy zapewnią także na miejscu foodtrucki, kawiarenkę, slow food, i strefę chillout.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ