Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Obuwie na lato – co wybrać?

Obuwie na lato – co wybrać?

Odpowiednie obuwie latem to podstawa, więcej chodzimy, więc but powinien być wygodny, a stopa musi "oddychać"

A Ty masz już odpowiednie buty na lato?

A Ty masz już odpowiednie buty na lato? / fot. materiał prasowy

Lato nadchodzimy wielkimi krokami, już teraz odczuwamy zarówno fizycznie jak i psychicznie, większą ilość słońca poprawiającego nasze samopoczucie, cieplejsze temperatury oraz możliwość korzystania z dobrodziejstw opalania na świeżym powietrzu. Wraz za idącymi zmianami pory roku na letnią, słoneczna, wakacyjną, sklep internetowy e-kaja.pl wprowadził nową kolekcję obuwia damskiego.

A Ty masz już odpowiednie buty na lato?

A Ty masz już odpowiednie buty na lato? / fot. materiał prasowy

Przede wszystkim wygoda

Najnowsza letnia kolekcja do której zalicza się obuwie damskie w sklepie e-kaja.pl, charakteryzuje się przede wszystkim nastawieniem na wygodę. Biorąc pod uwagę kolekcje innych producentów obuwia, bądź trendy modowe, zauważyć można silny akcent, w obecnym sezonie, postawiony właśnie na komfort użytkowania obuwia. Obuwie damskie przede wszystkim ma być wygodne. Ma sprawiać przyjemność z chodzenia, nawet wówczas gdy jest to obuwie na obcasie. Kobieta ma czuć się komfortowo.

Ponadto elegancja

Drugim elementem który rzuca się w oczy przy porównywaniu obecnych letnich kolekcji obuwia damskiego, poza wygodą i komfortem, jest szyk, elegancja i … uniwersalność obuwia. Można zatem odnieść wrażenie, że buty damskie powinny być nie tylko wygodne dla kobiety, ale także spełniać uniwersalną rolę, tak aby kobieta mogła je założyć zarówno na bankiet, spotkanie biznesowe, do prowadzenia samochodu, jak i na spaceru po parku. Butom z obecnej kolekcji zatem nie może również brakować pewnej uniwersalnej elegancji i wyszukanego, stonowanego szyku.

Dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki

Obecny trend mody wskazuje na stosowanie stosunkowo większej ilości dodatków na obuwiu aniżeli było to rok temu, czy kilka lat wstecz. Często możemy zauważyć teraz na butach różnego rodzaju dodatki w postaci groszków, kamyczków, kryształków Swarovskiego, ozdób imitujących kwiaty, bądź wszelkiego różnego rodzaju inne dodatki, mające za zadanie urozmaicić prosty styl obuwia damskiego.

Szeroka oferta wyboru

Sklep e-kaja.pl oferuje buty wielu znanych producentów obuwia damskiego. Możemy znaleźć tutaj między innymi takich producentów jak: Anabelle, Angello, Badura, Bertuchi, Ecco, Geox, Gino Rossi, Lorenzo, Maccioni, Marco Tozzi, Roccobarocco, Solo Femme, Solo Duo, Taurus, Tommy Hilfiger, Valentino, czy Venezia oraz wielu, wielu innych. Ponadto oferta wyżej wspomnianego sklepu jest niezwykle atrakcyjna pod kątem cenowym. Możemy zakupić oryginalne buty w bardzo dobrej cenie. Za jakość produktu ręczy sam wytwórca, gdzie producenci zostali ściśle wyselekcjonowani dla najwyższej jakości produktów, obsługi i gwarancji na obuwie. Zapraszamy do podążania za współczesnymi trendami mody.

Oceń artykuł
2 komentarze
  • okularnica 18 lipca, 2014

    już lepiej chyba kupić na allegro czy paradopary.pl, bo sezon na przeceny się zaczął 🙂

  • Alicja 3 czerwca, 2016

    A mnie się marzą takie butki – bmbutik.pl/wrangler/658-wrangler-sheena-jungle.html. Lekkie, wspaniałe tenisówki, kolorowe i energetyczne. Uwielbiam! 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ