Friday, June 14, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Obraz ze zdjęć na płótnie – świetna ozdoba do każdego wnętrza

Obraz ze zdjęć na płótnie – świetna ozdoba do każdego wnętrza

W taki sposób rodzinne zdjęcia mogą zyskać drugie życie

obraz Miasto Kobiet

Taki obraz ze zdjęcia na ujmujący upominek? Czemu nie / fot. materiały Partnera

Poszukując pomysłu na ciekawą, a jednocześnie osobistą i indywidualną dekorację wnętrza, warto wziąć pod uwagę zamówienie obrazu na płótnie ze zdjęciem lub zdjęciami. To wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju dekoracja, którą można będzie zawiesić w salonie lub sypialni. Obraz na płótnie można kupić do własnego domu lub mieszkania albo podarować w prezencie

 

Zdjęcie w wielkim formacie – najlepsza dekoracja ścienna

Bez względu na to, czy fotografujesz zawodowo, czy wyłącznie hobbystycznie utrwalasz najlepsze momenty i widoki, z całą pewnością w kolekcji wykonanych ujęć znajdziesz takie, które mają ogromny potencjał dekoracyjny. Zamiast jednak wywoływać je w klasycznej formie i umieszczać w niewielkich ramkach, możesz zamówić obraz na płótnie, który będzie przedstawiał właśnie wybrane zdjęcie lub kolaż składający się z wielu fotografii. Jego format może być naprawdę spory, dzięki czemu będzie to zauważalna i wyrazista ozdoba wybranego pomieszczenia.

 

Gdzie zawiesić obraz na płótnie? Najlepiej w mocno reprezentacyjnym miejscu. Częstym wyborem jest ściana nad łóżkiem w sypialni lub ściana w salonie. Oczywiście wiele zależy również od tego, co przedstawia obraz. Zdjęcia plenerowe świetnie sprawdzą się także w gabinecie lub łazience, a kolaż rodzinnych fotografii może zdobić ścianę w kuchni lub przedpokoju.

Obraz na płótnie na prezent

Obraz na płótnie ze zdjęciem lub zdjęciami to nie tylko świetny zakup do własnego domu lub mieszkania, ale też gotowy pomysł na prezent na walentynki, rocznicę ślubu, urodziny, imieniny i wiele innych okazji. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobrej jakości, ładne zdjęcie lub kolekcja fotografii, z których będzie można ułożyć kolaż. Firmy specjalizujące się w produkcji obrazów ze zdjęć, oferują wiele gotowych szablonów graficznych oraz ramek, z których można skorzystać, by uzyskać zabawny lub nostalgiczny efekt.

 

Co ważne, obrazy na płótnie nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów finansowych – to produkt gotowy do zawieszenia na ścianie. Nie trzeba dokupować do niego ramek i tym podobnych akcesoriów. Potrzebny jest jedynie haczyk, na którym będzie go można zawiesić. Niektórzy natomiast decydują się na postawienie obrazu na meblach lub podłodze i oparciu go o ścianę – efekt jest jeszcze bardziej designerski i sprawia, że nie trzeba nawet robić dziury w ścianie. Obrazy na płótnie ze zdjęć to świetny pomysł na nietuzinkowy prezent praktycznie dla każdego. Można podarować je mężczyźnie lub kobiecie, osobie z rodziny lub przyjaciołom – ważne, by dobrać ładne zdjęcie, które przywołuje miłe wspomnienia.

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ