Monday, May 20, 2024
Home / Miasto Miłości  / Obrączki ślubne – jak je spersonalizować?

Obrączki ślubne – jak je spersonalizować?

Od czego zwykle zaczynamy przedślubne przygotowania?

obrączki ślubne

Obrączki to pierwsza rzecz, która przychodzi do głowy podczas planowania ślubu / fot. materiały Klienta

Obrączki są najważniejszą rzeczą dla Pary Młodej w dniu ślubu. Symbolizują one miłość, wierność i oddanie partnerowi już do końca życia. Dlatego, choć wiele osób na początku nie zdaje sobie z tego sprawy, moment wybierania obrączek ślubnych jest naprawdę ważny. A składa się na to kilka aspektów – po pierwsze, muszą być wygodne i dostosowane do noszenia na co dzień, po drugie, wytrzymałe na tyle, żeby można je było nosić kilkanaście (a nawet kilkadziesiąt!) lat, a ich wygląd ma  zadowalać nawet po upływie kilku lat. Obrączki powinniście wybrać nawet około dwa miesiące przed ślubem. Dajcie sobie czas na zastanowienie i ewentualne poprawki

 

Jak uczynić obrączki specjalnymi?

Warto poświęcić chwilę na to, aby tak ważna biżuteria, jak obrączki ślubne, była wyjątkowa i unikatowa. Jest to niepowtarzalny symbol, który przypomina o pięknych słowach przysięgi, w której dwójka ludzi oddaje sobie nawzajem swoje życie, aby resztę dni przeżyć razem. Tak piękne pierścienie można personalizować na wiele sposobów. Dodanie grawerunku na wewnętrznej stronie to jeden z najłatwiejszych i zarazem najbardziej uroczych sposobów. Natomiast to, jaki napis pojawi się na obrączce, zależy wyłącznie od charakteru Pary Młodej. Poza starym dobrym grawerem, sama biżuteria może zostać stworzona w wyjątkowy sposób – znaczący klejnot na obu pierścieniach, czy ulubiony metal szlachetny, z którym wiąże się poszczególna historia – możliwości jest naprawdę wiele.

Gdzie kupić obrączki ślubne?

W ferworze ślubnych przygotowań, zazwyczaj mamy mało czasu na wszystko. A wizyty u jubilera tylko na pozór są szybkie. Często kończą się godzinami poszukiwań idealnych obrączek. Dlatego z pomocą przychodzą salony jubilerskie online, takie jak SAVICKI. Ich oferta jest o wiele bardziej obszerna. Każdy element biżuterii można dowolnie zmieniać i personalizować, a brak kolejek, dostawa pod same drzwi i pomoc konsultanta w razie potrzeby, to już naprawdę luksus!

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 1v1 lol 20 kwietnia, 2021

    Wspaniały post! Nie znałem tych zasobów i zamierzam je teraz sprawdzić!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ