Monday, April 22, 2024
Home / Uroda  / O włos od doskonałości

O włos od doskonałości

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są ozdobą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co zrobić, gdy zaczyna ją wypadać i robią się coraz słabsze? Rozwiązaniem jest Dermotrychologia Kapyderm – nowość w Polsce.

Łysienie plackowate przed kuracją

Łysienie plackowate przed kuracją / fot. materiał prasowy

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są ozdobą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Co zrobić, gdy zaczyna ją wypadać i robią się coraz słabsze? Rozwiązaniem jest Dermotrychologia Kapyderm – nowość w Polsce.

Łysienie plackowate przed kuracją

Łysienie plackowate przed kuracją / fot. materiał prasowy

Producenci kosmetyków prześcigają się w coraz nowocześniejszych produktach do pielęgnacji włosów, zapominając jednak o skórze głowy. A to właśnie od kondycji skóry zależna jest jakość naszych włosów. Najczęstsze dolegliwości z jakimi spotykamy się w naszych gabinetach trychologicznych Kapyderm to wypadanie i ścieńczenie włosów, łupież, łojotok, swędzenie, podrażnienie oraz łojotokowe zapalenie skóry głowy. Życie w ciągłym stresie, zanieczyszczone środowisko, zła dieta, problemy hormonalne – wszystkie te czynniki niekorzystnie wpływają na kondycję włosów i skóry głowy. Włosy nazwać można papierkiem lakmusowym organizmu – bardzo często wskazują na jego dysfunkcje. Badanie oraz konsultacja trychologiczna w gabinetach Kapyderm służą zdiagnozowaniu problemu i dobraniu odpowiedniej kuracji. Samodzielny, często nieprawidłowy dobór szamponów, odżywek i innych preparatów może spotęgować problem. Gabinety Kapyderm mogą poszczycić się wieloma, udokumentowanymi sukcesami w walce z problemami skóry głowy i włosów. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy zachęcamy do skorzystania z konsultacji u naszych specjalistów Kapyderm. Często już krótki wywiad i badanie ujawnią nieprawidłowości w pielęgnacji, mające niekorzystny wpływ na włosy i skórę głowy.

Dermotrychologia

Po zabiegu

Po zabiegu / fot. materiał prasowy

Dermotrychologia to nauka o naturalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Pomaga w leczeniu wszelkich anomalii występujących na skórze głowy. Trycholodzy w gabinetach Kapyderm po postawieniu odpowiedniej diagnozy oraz znalezieniu przyczyny wypadania włosów, dobierają odpowiednią kurację, indywidualnie dopasowaną do każdego schorzenia.

Odpowiednia kuracja

Dermotrychologia to skuteczna, innowacyjna metoda pielęgnacji skóry głowy i włosów, która polega przede wszystkim na profesjonalnej diagnozie skóry głowy i włosów pod mikrokamerą powiększającą obraz 200 razy, który jest wyświetlany na monitorze. Możemy zobaczyć z jakim problemem boryka się nasza skóra głowy, jaki jest stan mieszków włosowych i z jakim schorzeniem mamy do czynienia. Po zdiagnozowaniu specjalista trycholog ustala odpowiednią terapię na naturalnych preparatach dermotrychologicznych Kapyderm. Efekty kuracji widoczne są już po kilku zabiegach. W razie potrzeby nasi specjaliści kierują pacjentów na dodatkowe badania np. analizę pierwiastkową włosa, badania hormonalne czy test na nietolerancję pokarmową.

To nie jest cudowna metoda, która może pomóc wszystkim i od razu – mówi specjalista trycholog Małgorzata Golińska z Kliniki Włosa Kapyderm w Warszawie – potrzeba trochę czasu i cierpliwości, czasem kilku miesięcy, zanim na głowie pojawi się odrost nowych włosów. Nasze doświadczenie pokazuje, że najważniejsza w tej metodzie jest systematyczność i stosowanie się do zaleceń specjalisty trychologa. W naszych gabinetach zajmujemy się również niechirurgicznym zagęszczaniem i przedłużaniem włosów. Efekt przeszczepu bez skalpela!

System integracji włosów Hair Derm to metoda dodawania gęstości i objętości włosów w obszarach najbardziej tego wymagających. System integruje się z naturalnymi włosami, dzięki indywidualnemu dobraniu tekstury, koloru i gęstości włosów systemu. Integracja systemu z naturalnymi włosami jest niezwykle łatwa i zajmuje zaledwie kilka sekund. Nasi Klienci bez problemów radzą sobie z samodzielnym nakładaniem i zdejmowaniem systemu. Baza systemu jest delikatną, przepuszczającą powietrze tkaniną, umożliwiającą skórze oddychanie.

Wyłączny dystrybutor preparatów Kapyderm w Polsce ul. Giełdowa 4A lok. U6, Warszawa, tel. 48 22 403 62 33; www.hairderm.eu ;gabinet@hairderm.eu

Zapraszamy na Facebook’a www.facebook.com/TrychologiaHairDerm

Zdrowa -Hair Gabinet DermoTrychologiczny

ul. Zdrowa1/2, Kraków, tel. +48 536 101 001, tel. +48 536 101 011

www.zdrowahair.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ