Sunday, June 23, 2024
Home / O NAS – Miasto Kobiet

„Przyszłość zależy od kobiet”, to nasza mantra od 18 lat 

Wspieramy kobiety w odkrywaniu ich wewnętrznej mocy i indywidualnego potencjału

Pokazujemy, że współpraca ma większą wartość niż rywalizacja

 

Marka Miasto Kobiet zaczęła się 18 lat temu (firma istnieje od 1 stycznia 2004 roku) od czasopisma Miasto Kobiet”. Dzisiaj to społeczność kobiet skupiona wokół:
magazynu drukowanegoMiasto Kobiet”, wydawanego raz na dwa miesiące (zawieszony w 2022 r.)


Obejrzyj numery archiwalne:

Wszystkie wydania „Miasta Kobiet”


portalu www.miastokobiet.pl, z codziennie aktualizowanymi treściami, odwiedzanego przez 130 tys. osób miesięcznie (300 tys. odsłon). Serwis rankuje na ponad 40 tys. fraz kluczowych i stale powiększa swój zasięg. Tak duży zakres pozwala aż na 3 mln wyświetleń (miesięcznie), co przekłada się na wciąż rosnącą liczbę użytkowników z miesiąca na miesiąc (ponad 80 tys. z samego kanału organicznego),

spotkań Klubu Miasta Kobiet (raz na dwa miesiące), z wybitnymi gośćmi specjalnymi,
– Fundacji Miasto Kobietktórej misją jest wspieranie kobiet w ich rozwoju oraz odkrywaniu indywidualnego potencjału.

Portal dla kobiet: www.MiastoKobiet.pl

Codziennie aktualizowane wartościowe treści ze stałymi przyciągającymi działami, sprzężone z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram). 

Odwiedza nas ok. 130 tys. osób miesięcznie w poszukiwaniu treści tak różnorodnych, jak różnorodne są kobiety. Dla których seks, moda, uroda i sukces są równie ważne jak rodzina i rozwój.

Zależy nam na pokazywaniu kobiet, nie tylko tych znanych, ale także bohaterek dnia codziennego, które zmieniają świat na lepsze wokół siebie.

Portal dla kobiet, który tworzymy pomaga naszym Czytelniczkom czuć się dobrze poinformowanymi w aktualnych trendach. 

Fundacja Miasta Kobiet

Wierzymy, że jesteśmy kreatorkami własnego życia, że czasem wystarczy jedno usłyszane zdanie, jedna spotkana (nie)przypadkiem osoba, jeden warsztat, by przekonanie „Nic ode mnie nie zależy” zamienić na „Ode mnie zależy wszystko”. Dlatego w ramach Fundacji prowadzimy cykliczne spotkania warsztaty, festiwale, projekty, takie jak Klub Miasta Kobiet oraz #KobietyKrakowa.

Stwarzamy przestrzeń, w której kobiety odkrywają swoje talenty, swoją wewnętrzną siłę i determinację, by prowadzić życie pełne pasji i niezależności. Odkrywamy dla nich na nowo znaczenie słowa „siostrzeństwo”.

Informacje o Fundacji Miasto Kobiet:

Fundacja Miasto Kobiet

Festiwal Miasto Kobiet

Festiwal Miasto Kobiet 2019 i prowadzące: Agna Karasińska i Aneta Pondo/ fot. Martyna Szulakiewicz

Agata Dutkowska podczas Festiwalu Rok Kobiet 2018

Agata Dutkowska, gościni podczas Festiwalu Rok Kobiet 2018 / fot. B. Majka

Klub Miasta Kobiet

Najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania w Krakowie: raz na dwa miesiące, ponad sto kobiet, charyzmatyczni i wybitnie goście (np. Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Beata Sadowska, Dagmara Skalska).

Relacje ze spotkań:

Klub Miasta Kobiet

Klub Miasta Kobiet, Joanna Hussakowska, Aneta Pondo, portal dla kobiet

Joanna Hussakowska (gościni specjalna Klubu MK oraz prowadząca Aneta Pondo / fot. B. Bogacka

Uczestniczki #6. spotkania Klubu Miasta Kobiet / fot. B. Bogacka

Projekt #KobietyKrakowa

Flagowy projekt Fundacji Miasto Kobiet. Jego misją jest zrzeszenie w jednym miejscu krakowskich ekspertek. Kobiet inspirujących osobowością, pomysłem na biznes, swoją historią i siłą przebicia. Przeprowadzamy z nimi wywiad, realizujemy sesję zdjęciową, tworzymy społeczność kobiet, które odkryły już swoją moc i pragną dzielić się tym z innymi kobietami. 

Organizujemy dwie edycje w roku. Aktualnie w społeczności Kobiet Krakowa jest niemal 200 ekspertek. 

organizatorki Kobiet Krakowa, portal dla kobiet

To my, organizatorki #KobietKrakowa: Agna Karasińska (koordynatorka), Aneta Pondo (naczelna Miasta Kobiet), Barbara Bogacka (fotografka), Barbara Fijał (wszechogarniająca przestrzeń i dokumentująca wydarzenie) / fot. Klaudia Bieńkowska

Portal www.BeautyTest.pl

Testujemy na własnej skórze nowości kosmetyczne (produkty, zabiegi) i piszemy o trendach pozwalających na zatrzymanie młodości [zobacz:  http://beautytest.pl/]

 

Wydawnictwo Miasto Kobiet

Książka „Mocne rozmowy” Anety Pondo to 5 wywiadów z ludźmi, którzy zmieniają świat na lepsze i którzy dzielą się swoimi patentami na życie. Bohaterami książki są: Monika Jurczyk, Ola Budzyńska, Dagmara Skalska, Michał Godlewski, Joanna Hussakowska.

Książka ukazała się w wersji drukowanej oraz w formie ebook-a.

Można ją kupić tutaj: 
Aneta Pondo „Mocne rozmowy”

Mocne rozmowy

Mocne rozmowy, Aneta Pondo, wyd. Miasto Kobiet

Ebook „Listy do k.” to pierwszy w Polsce dokument z czasów pandemii. Ebook zawiera osobiste historie kobiet, które opisały, co im k. dał, a co odebrał.

Można pobrać za darmo tutaj:
„Listy do k.”

 

Sezon na Kraków / Sezon na Zakopane

Przez 14 lat, cztery razy w roku, wydawaliśmy mapy dla turystów. Podręczne, praktyczne, użyteczne i dla turystów i dla mieszkańców. Ostatnie wydania Sezonu na Kraków i Sezonu na Zakopane ukazały się w 2019 roku.

 

Przydatne linki

Zobacz, kto tworzy „Miasto Kobiet”:
Redakcja „Miasta Kobiet”

Zobacz jak się zareklamować w „Mieście Kobiet”:

Reklama w portalu dla kobiet