Thursday, July 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / O kocich karierach filmowych słów kilka

O kocich karierach filmowych słów kilka

Uwierz na słowo - dziś nie widziałaś wspanialszego materiału.

kot purina zabawne mem

"A może by tak kariera w Hollywood?"... / fot. materiały prasowe

Tak, koty także miewają parcie na szkło. A jeśli nie one same, to na pewno ich właściciele. I jeśli właścicielom uroku i zdolności brakuje, często pchają przed oko kamery swoich czworonożnych przyjaciół. Jak kończą się te marzenia o Hollywood?

kot purina zabawne mem

„A może by tak kariera w Hollywood?”… / fot. materiały prasowe

Koty zachowujące się jak ludzie

Nie od dziś wiadomo, że dylemat jest nierozwiązywalny – czy to koty upodabniają się do ludzi, czy ludzie do kotów. Fakt faktem – wielbiciele tych zwierząt uwielbiają obserwować, fotografować i nagrywać swoich pupili, a koty są naprawdę wdzięcznymi obiektami obserwacji. Przyglądanie się kocim zachowaniom ma nie tylko walor relaksacyjny, ale też pomaga nam zrozumieć, jaką ścieżką biegnie myśl kocia (jeśli takowa istnieje, a kociarze wierzą, że tak), kiedy w grę wchodzą pieszczoty czy wyłudzanie jedzenia – zwłaszcza gdy w grę wchodzi najlepsze jedzenie dla kota. Ale i my, ludzie, przejmujemy kocie zachowania – kocie oczy, kocie ruchy, koci spryt, kocia zwinność. W języku potocznym wiele jest sformułowań, które wskazujących na kocio-ludzkie relacje. Spójrzcie sami jak to wygląda:

https://youtu.be/jW81ThJ1mTg

Koty w najsłynniejszych filmowych scenach

Kręcenie scen filmowych z udziałem zwierząt należy do najtrudniejszych zadań każdej ekipy filmowej. Co innego, gdy biorą się za to kociarze. Oni wiedzą, że doskonałym motywatorem może być najlepszy pokarm dla kota – ten ulubiony, za który kot da się wrobić w każde filmowe przedsięwzięcie. Nie ma chyba słynnego obrazu filmowego, którego kociarze nie przerobiliby na kocią modłę. W kluczowych, kultowych oraz najpopularniejszych scenach światowego kina, koty odnajdują się doskonale. Te zblazowane spojrzenia, miękkie ruchy, skłonność do ryzyka i skoków z wysokości – koty nie potrzebują dublerów, nie zatrudniają kaskaderów. A jeśli marzą o sławie absolutnej, zawsze mogą pojawić się w serii filmów o…

…Avengers –

Pytanie brzmi: które koty są w CapTeam, które w IronManTeam? Sądząc po umiłowaniu tych zwierzków do dzikich harców oraz walk na poziomie kaskaderskim, odnajdą się w obu ekipach. Kto by tam wnikał w tak osobiste wybory. Należy mieć nadzieję, że właściciele wiedzieni sympatią do jednej z grup, nie narzucają kotom swojego zdania. W przeciwnym wypadku grozi nam Civil War – wojna domowa między kotami i kociarzami. Pomijając filmowe inklinacje: wojna taka od czasu, do czasu grozi nam wszystkim. Słynny koci foch objawia się bowiem w najmniej oczekiwanych momentach. Pół biedy, jeśli przybiera postać wyłożenia się w stronę człowieka zadnią stroną. Gorzej, kiedy przybiera postać toaletowej zemsty:

http://memy.pl/mem/52570/Bez_spiny

Tak czy siak – zwracajcie uwagę na preferencje waszego kota. Starcie z Iron Kotem może być trudne…

Reklama to jest to

Koty, które nie lubią zbytniego zamętu na planie filmowym, często dają się skusić reklamie. Czy i wy nie daliście się czasem złapać na te kocie oczy sprzedające całkiem niekocie produkty? Niemowlęta i koty potrafią zachęcić nas o kupienia nawet tego, co jest nam zupełnie niepotrzebne! Ulegamy ich urokowi, a potem żałujemy. No, ale jak się oprzeć… Koty w branży reklamowej pojawiają się coraz częściej, a realizowane z nimi spoty są naprawdę zabawne i o niebo kreatywniejsze, niż standardowe filmiki, w których pan zaleca pani pranie męskich koszul w super proszku z optycznym wybielaczem.

Kot DJ

Najlepsze karmy dla kota dają naszym czworonożnym przyjaciołom siłę, energię i chęć do najdzikszych zabaw. Warto kupować im dobrej jakości jedzenie, żeby uniknąć kłopotów z układem pokarmowych czy z nerkami. Koty, podobnie jak ludzie, mają swoje upodobania smakowe, może więc zająć nam trochę czasu, zanim trafimy na karmę, którą nasz kot zaakceptuje i pokocha. Trzeba też pamiętać, że przestawienie kota z jednej karmy na drugą wymaga stopniowego dawkowania nowego smaku – najlepiej zmieszać obie karmy i co dnia zwiększać dawkę tej nowej. W przeciwnym wypadku może nam grozić potężny koci foch…

Artykuł powstał dzięki karmie dla kotów Purina Gourmet przeznaczona dla najbardziej wymagających kocich podniebień.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ