Tuesday, December 7, 2021
Home / Inne  / Fotogaleria  / O kocich karierach filmowych słów kilka

O kocich karierach filmowych słów kilka

Uwierz na słowo - dziś nie widziałaś wspanialszego materiału.

kot purina zabawne mem

"A może by tak kariera w Hollywood?"... / fot. materiały prasowe

Tak, koty także miewają parcie na szkło. A jeśli nie one same, to na pewno ich właściciele. I jeśli właścicielom uroku i zdolności brakuje, często pchają przed oko kamery swoich czworonożnych przyjaciół. Jak kończą się te marzenia o Hollywood?

kot purina zabawne mem

„A może by tak kariera w Hollywood?”… / fot. materiały prasowe

Koty zachowujące się jak ludzie

Nie od dziś wiadomo, że dylemat jest nierozwiązywalny – czy to koty upodabniają się do ludzi, czy ludzie do kotów. Fakt faktem – wielbiciele tych zwierząt uwielbiają obserwować, fotografować i nagrywać swoich pupili, a koty są naprawdę wdzięcznymi obiektami obserwacji. Przyglądanie się kocim zachowaniom ma nie tylko walor relaksacyjny, ale też pomaga nam zrozumieć, jaką ścieżką biegnie myśl kocia (jeśli takowa istnieje, a kociarze wierzą, że tak), kiedy w grę wchodzą pieszczoty czy wyłudzanie jedzenia – zwłaszcza gdy w grę wchodzi najlepsze jedzenie dla kota. Ale i my, ludzie, przejmujemy kocie zachowania – kocie oczy, kocie ruchy, koci spryt, kocia zwinność. W języku potocznym wiele jest sformułowań, które wskazujących na kocio-ludzkie relacje. Spójrzcie sami jak to wygląda:

https://youtu.be/jW81ThJ1mTg

Koty w najsłynniejszych filmowych scenach

Kręcenie scen filmowych z udziałem zwierząt należy do najtrudniejszych zadań każdej ekipy filmowej. Co innego, gdy biorą się za to kociarze. Oni wiedzą, że doskonałym motywatorem może być najlepszy pokarm dla kota – ten ulubiony, za który kot da się wrobić w każde filmowe przedsięwzięcie. Nie ma chyba słynnego obrazu filmowego, którego kociarze nie przerobiliby na kocią modłę. W kluczowych, kultowych oraz najpopularniejszych scenach światowego kina, koty odnajdują się doskonale. Te zblazowane spojrzenia, miękkie ruchy, skłonność do ryzyka i skoków z wysokości – koty nie potrzebują dublerów, nie zatrudniają kaskaderów. A jeśli marzą o sławie absolutnej, zawsze mogą pojawić się w serii filmów o…

…Avengers –

Pytanie brzmi: które koty są w CapTeam, które w IronManTeam? Sądząc po umiłowaniu tych zwierzków do dzikich harców oraz walk na poziomie kaskaderskim, odnajdą się w obu ekipach. Kto by tam wnikał w tak osobiste wybory. Należy mieć nadzieję, że właściciele wiedzieni sympatią do jednej z grup, nie narzucają kotom swojego zdania. W przeciwnym wypadku grozi nam Civil War – wojna domowa między kotami i kociarzami. Pomijając filmowe inklinacje: wojna taka od czasu, do czasu grozi nam wszystkim. Słynny koci foch objawia się bowiem w najmniej oczekiwanych momentach. Pół biedy, jeśli przybiera postać wyłożenia się w stronę człowieka zadnią stroną. Gorzej, kiedy przybiera postać toaletowej zemsty:

http://memy.pl/mem/52570/Bez_spiny

Tak czy siak – zwracajcie uwagę na preferencje waszego kota. Starcie z Iron Kotem może być trudne…

Reklama to jest to

Koty, które nie lubią zbytniego zamętu na planie filmowym, często dają się skusić reklamie. Czy i wy nie daliście się czasem złapać na te kocie oczy sprzedające całkiem niekocie produkty? Niemowlęta i koty potrafią zachęcić nas o kupienia nawet tego, co jest nam zupełnie niepotrzebne! Ulegamy ich urokowi, a potem żałujemy. No, ale jak się oprzeć… Koty w branży reklamowej pojawiają się coraz częściej, a realizowane z nimi spoty są naprawdę zabawne i o niebo kreatywniejsze, niż standardowe filmiki, w których pan zaleca pani pranie męskich koszul w super proszku z optycznym wybielaczem.

Kot DJ

Najlepsze karmy dla kota dają naszym czworonożnym przyjaciołom siłę, energię i chęć do najdzikszych zabaw. Warto kupować im dobrej jakości jedzenie, żeby uniknąć kłopotów z układem pokarmowych czy z nerkami. Koty, podobnie jak ludzie, mają swoje upodobania smakowe, może więc zająć nam trochę czasu, zanim trafimy na karmę, którą nasz kot zaakceptuje i pokocha. Trzeba też pamiętać, że przestawienie kota z jednej karmy na drugą wymaga stopniowego dawkowania nowego smaku – najlepiej zmieszać obie karmy i co dnia zwiększać dawkę tej nowej. W przeciwnym wypadku może nam grozić potężny koci foch…

Artykuł powstał dzięki karmie dla kotów Purina Gourmet przeznaczona dla najbardziej wymagających kocich podniebień.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach