Tuesday, April 23, 2024
Home / Kultura  / O AGILE fashion na GGC Fash&Tech

O AGILE fashion na GGC Fash&Tech

W czwartek, 18 czerwca o godzinie 19:00 w warszawskim Google odbędzie się ostatni przed wakacjami GGC Fash&Tech Meetup.

na stronę pod patronatemW czwartek, 18 czerwca o godzinie 19:00 w warszawskim Google odbędzie się ostatni przed wakacjami GGC Fash&Tech Meetup. Tematem przewodnim będzie AGILE fashion. Organizatorem spotkania jest GeekGoesChic.Co, partnerami są Google Polska oraz Allegro.

ggcmeetup - wwa r

fot. materiał prasowy

Jest to już piąte warszawskie wydarzenie z cyklu. GGC Fash&Tech odbędzie się 18 czerwca o godzinie 19:00 w warszawskiej siedzibie Google. Poprzednie wydarzenia poświęcone były prasie modowej, startupom, marketingowi oraz wearables. Tym razem tematem przewodnim będzie AGILE fashion. Uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z praktykami z Allegro, Avon, Chanel, Estimote czy Peek&Cloppenburg.

Prelegenci będą odpowiadać na pytania: co to jest działanie zwinne i czy marki modowe mogą działać zwinnie, jak firmy modowe mogą wykorzystywać dane oraz gdzie w tym wszystkim pozycjonują się marki luksusowe. Inspiracją do udziału dla młodych marek powinien być AGILE fashion manifesto, a dla dojrzałych i dużych Inditex: AGILE fashion force. Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga

GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami. Dzięki temu wsparcie projektantów w wykorzystaniu nowych technologii podczas budowania swojej marki, a także zwrócenie uwagi branży IT na potencjał jaki niosą za sobą marki modowe.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zapisać się na stronie: http://goo.gl/forms/OhSD57MmqW

GGC Fash&Tech Wawa#5: AGILE fashion
Data: 18 czerwca 2015
Godzina: 19:00
Miejsce: Google Polska,
Warsaw Financial Center, VII p, Sala: TechTalk
Emilii Plater 53, Warszawa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ