Sunday, June 23, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Nowy rok numerologiczny 2023 ma wibrację 7. Siódemka oznacza problemy w życiu tych, którzy unikają radykalnych zmian

Nowy rok numerologiczny 2023 ma wibrację 7. Siódemka oznacza problemy w życiu tych, którzy unikają radykalnych zmian

Nowy rok numerologiczny 2023. Co się wydarzy?

kobieta na czarnym tle w białych perłach, okularach i sukience

2023 to dobry okres na pogłębianie wiedzy, kierowanie się ciekawością, a także na otwieranie się na innych ludzi / fot. AdobeStock

Sprawdź swoją numerologiczną prognozę na rok 2023. Liczba roku 2023 to 7, ma ona kluczowe znaczenie w numerologii i symbolizuje okres zmian i ewolucji. Dowiedz się co cię czeka, na podstawie twojego osobistego roku

 

W numerologii rok 2023 przypisany jest liczbie 7. Siódemka uważana jest w prawie wszystkich epokach i religiach za magiczną liczbę. Symbolizuje człowieka, który stojąc na ziemi, wznosi wzrok ku temu, co nieznane w poszukiwaniach duchowości. Liczba mówi o wewnętrznej głębi, której potrzebuje ludzka istota, by łączyć się ze wszechświatem. To dobry okres na pogłębianie wiedzy, kierowanie się ciekawością, a także na otwieranie się na innych ludzi.


Może też cię zainteresuje:
Horoskop miesięczny: Sierpień zdradza, jakie znaki zodiaku warto trzymać z dala od siebie

Nowy rok numerologiczny 2023 – liczba 7

Kariera

Twoja fizyczna sprawność przełoży się na skuteczniejszą realizację planów i świeże pomysły. To, czy uda ci się osiągnąć cele zawodowe zależy od utrzymania równowagi emocjonalnej. Niezbędne wsparcie możesz uzyskać od osób starszych i współpracowników. Przygotuj się na trudne sytuacje, które mogą się przytrafić w kwietniu i w maju.

Finanse

To bardzo satysfakcjonujący układ w kwestiach finansowych. Pomimo zmian, które się dzieją, najlepiej trzymać się sprawdzonych rozwiązań. Najbardziej sprzyjająca aura wypada na pierwszą połowę roku, w drugiej zaś musisz być ostrożna, gdyż możesz popełnić błąd w ocenie sytuacji.

Miłość

Rok 2023 sprzyja życiu miłosnemu. Dla związków symbolizuje optymizm, współpracę oraz harmonię. Dla singli romantyczna aura może ożywiać duchy przeszłości. Wskazane jest, aby podtrzymywać iskrę związku i znajdować sposoby okazywania wzajemnej wdzięczności każdego tygodnia i każdego dnia, jeśli to możliwe.

Zdrowie

To idealny czas na podejmowanie wysiłku fizycznego, który przełoży się na twoje samopoczucie. Około sierpnia możesz się spodziewać spadku energii, jednak to nie zdrowie fizyczne będzie powodem do niepokoju, lecz najbardziej zagrożone będą obszary twojej psychiki i emocjonalności. Zadbaj o nie szczególnie w drugiej połowie roku.

Cele na 2023 rok

  1. Uczyń dbanie o siebie priorytetem
  2. To czas by zaopiekować się sobą z troską, upewnij się, że masz naładowane baterie i się nie wypalisz. Chroń swoje duchowe i emocjonalne rezerwy w bezpiecznym miejscu.
  3. Zyskaj większą samoświadomość
  4. To czas by zwrócić się do swojego wnętrza i lepiej zrozumieć przyczynę swoich zachowań. Nadszedł czas, aby podkreślić swoje mocne strony i wyeliminować słabości.

 

Sprawdź koniecznie:
Horoskop Chiński 2023. Co dokładnie przyniesie Rok Królika?

Osiągnij harmonię

Uziemianie się, czyli budowanie połączeń między sobą a światem przyrody jest w tym roku bardzo ważne. Możesz wiele zyskać uświadamiając sobie, że wszystko i wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Żaden człowiek nie jest samotną wyspą i nadszedł czas, abyśmy zdali sobie z tego sprawę bardziej niż kiedykolwiek.

Słuchaj swojej intuicji

Nauka zaufania do siebie to jedna z najważniejszych lekcji tego roku. Postaraj się częściej podążać za intuicją, a jeśli masz problemy ze słuchaniem, skup się na lepszym kontakcie ze swoimi instynktami.

Twój Osobisty Rok

Podczas gdy liczba 7 będzie miała uniwersalny wpływ na wszystkich, to energia, którą najmocniej odczujesz będzie pochodzić z twojego numeru Roku Osobistego. Obliczenie swojego roku osobistego jest łatwe — po prostu spójrz na datę swoich urodzin w 2023 r., a następnie dodaj do siebie każdą cyfrę. Jeśli otrzymasz dwucyfrową liczbę jako sumę, dodaj również te cyfry, aż uzyskasz pojedynczą cyfrę.

Jak obliczyć Osobisty Rok?

Na przykład, jeśli urodziłaś się 5 stycznia, Twoje urodziny w 2023 roku przypadają na 05.01.2023.

Utwórz równanie dodawania z każdą cyfrą w tej dacie – 5+1+2+0+2+3 = 13.

Dodawaj ponownie, aż uzyskasz pojedynczą cyfrę: 1+3 = 4. Tak więc Twój osobisty rok 2023 będzie wynosił 4.
Po obliczeniu numeru osobistego roku przeczytaj poniższy opis, aby dowiedzieć się, co może przynieść Ci rok 2023.

Rok numerologiczny 2023 dla 1

~ 1 ~

To wiele nowych ścieżek, zamykanie starych rozdziałów, a nawet całych książek. W poprzednim roku zamknęłaś ostatnie drzwi dziewięcioletniego cyklu. To zakończenie zwolniło trochę miejsca na nowe doświadczenia w tym roku. To idealny czas na nową pracę, nowy związek, nowe hobby czy nowe miejsce zamieszkania. W tym roku możesz mieć chwile, kiedy czujesz, że stoisz nad przepaścią czegoś wielkiego, ale nie daj się zwieść tym przeczuciom. Rozpoczynasz zupełnie nowy dziewięcioletni cykl, który będzie kontynuacją poprzedniego cyklu, a jednocześnie będzie całkowicie nowy i pełen ekscytujących perspektyw.

Masz szansę wyznaczyć sobie dalekie cele i sięgnąć po najbardziej odległe marzenia.

Jeśli chodzi o twoje relacje, to ty zdecydujesz, kogo chcesz mieć przy sobie, a kogo nie. Nie wahaj się mówić o swoich potrzebach głośno i wyraźnie.

Rok numerologiczny 2023 dla 2

~ 2 ~

To rok wielu rozmyślań i energii spowolnienia. Nauczyłaś się już wiele o samodzielności i nabyłaś wiele umiejętności, jednak w 2023 roku możesz czuć, że cofasz się o krok w celu sprawdzenia czy nadal chcesz mieć niektórych ludzi wokół siebie.

Nadchodzi nowy etap, który odbędzie się kosztem przeszłości, której nie będziesz żałować.

Wiesz o tym, czas przewrócić stronę i spojrzeć w przyszłość. Będziesz mieć szansę na wzmocnienie więzi, które odkładałaś na bok w zeszłym roku. Połóż nacisk na wzmacnianie istniejących już relacji, zamiast zawieranie nowych. Priorytetowo potraktuj jakość i zaangażowanie w każdej sferze swojego życia i uważaj na okresy pełne nudy i rutyny – zaciśnij zęby i poczekaj.

Rok numerologiczny 2023 dla 3

~ 3 ~

To czas powrotu na właściwe tory z niezmąconym umysłem i spokojem w sercu. To energia otwierania się na świeże wizje bez konkretnego celu.

Twoje przygody przybiorą różne zwroty akcji, ale bez względu na to, ten rok cię odnowi i zmotywuje.

2023 rok jest pełen poszukiwań i kreatywności, które całkowicie odmienią twoją codzienną rzeczywistość.
To także osobista lekcja uświadomienia sobie, że jeśli nie zaangażujesz się w życie, to może cię ono ominąć. Rok 3 bardziej niż kiedykolwiek prosi cię o zanurzenie się i doświadczanie wszystkiego co świat ma do zaoferowania.

Rok numerologiczny 2023 dla 4

~4~

W tym roku czas zakasać rękawy i wziąć odpowiedzialność za wszelkie działania. Nie ma rozmyślania, czas odważnie stawić czoła wszystkiemu, co cię spotyka.

W 2023 roku licz głównie na siebie, jednak nie wahaj się spytać o radę właściwej osoby, być może pomoże ci to spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

Licz się ze sporym wysiłkiem i ciągłą gotowością do ciężkiej pracy – bez tego, trudno będzie ci zdobyć to na co zasługujesz. Nie oznacza to, że cały ten rok będzie jednym długim marszem pod górę, ale jeśli chcesz dotrzeć do mety i czekających tam nagród, musisz zaakceptować fakt, że nikt nie może tego zrobić za Ciebie. To Twoja podróż, nikogo innego.

Rok numerologiczny 2023 dla 5

~5~

Twoja wewnętrzna siła może dosłownie przenosić góry. Energie są wspierające i pozwalają ci przekształcić twoje wątpliwości i lęki w coś pozytywnego. Masz szansę uwierzyć wreszcie w siebie i swoje możliwości. Bez większego wysiłku dostaniesz to czego pragniesz. Ciesz się tym okresem i nie walcz z nadchodzącymi zmianami. 2023 rok to czas wolności i ponownych ustawień energetycznych, możesz być pewna, że pod koniec tego roku, wiele aspektów będzie wyglądało zupełnie inaczej niż na początku.

Wszechświat próbuje cię doprowadzić do miejsca, w którym powinnaś być, otwórz się na to i zainspiruj wieloma przygodami, które się z tym wiążą.

Rok numerologiczny 2023 dla 6

~6~

To dobry czas by iść na przód, ciężko pracować i uzyskiwać konkretne wyniki. W przeciwieństwie do poprzedniego roku, w tym lepiej postawić na relacje i współpracę niż na samodzielne działanie. Nie zgadzaj się na mniej niż zasługujesz i nie pozwól ugasić  swoich ambicji.

Idź po swoje z odwagą.

2023 to dobry rok dla budowania relacji i partnerskich wymian. Nuda i rutyna ci nie grożą, to wibracje pełne ekscytacji, pasji oraz namiętności. Dla singli jest to wspaniały rok na znalezienie swojego ideału.

Rok numerologiczny 2023 dla 7

~7~

Poprzedni rok skupiał się na innych ludziach i relacjach, ten zaś niesie energię introspekcji i świata wewnętrznego. To dobry czas na rozmyślania, filozoficzne pytania i pracę z energią – np. medytacja, joga. Dzięki temu wyjdziesz silniejsza i dojrzalsza, a wokół ciebie otworzą się nowe ścieżki rozwoju. Może nie brzmi to ekscytująco, ale to nie znaczy, że nie będziesz mieć ważnych momentów. Po prostu będą one mniej oczywiste. Wiele osób doceni twoją pracę, twój związek się umocni, a jeśli jesteś singielką, będziesz mogła wyjść z kręgu znajomych i poznać kogoś nowego, kto cię zaskoczy.

Czas by skupić się na staniu się najlepszą wersją siebie, zaczynając pracę od swojego wnętrza.


Koniecznie przeczytaj:

Horoskop na 2023: Miłość, pieniądze, zdrowie. Czy czekają cię wielkie zmiany?

Rok numerologiczny 2023 dla 8

~8~

To czas by wyjść z kokonu i pokazać swoją siłą. Nie zabraknie ci energii i determinacji, ale bądź ostrożna, gdyż niektórzy ludzie tylko czekają na twoje potknięcie. Bądź na to przygotowana i staraj się być zawsze dwa kroki do przodu. Twoja strefa komfortu to najgorsze miejsce, w jakim możesz spędzić ten rok.

Oddychaj głęboko, zachęcaj do dialogu, szanuj opinię innych a wszystko się pięknie ułoży.

Wszechświat chce ci dać osobistą moc, nie obawiaj się jej i pokaż wszystkim co potrafisz.

Rok numerologiczny 2023 dla 9

~9~

To ważna końcowa faza, w której trzeba zamknąć te elementy z życia, które już ci nie służą.
Pod wieloma względami ten rok może sprawiać wrażenie, jakbyś wypływała na otwarte morze i brakowało ci czasem wiatru w żaglach. Ale to właśnie jest okres spokoju i introspekcji, przejściowa faza na zakończenie dziewięcioletniego cyklu.

Pozwól przypływowi cię ponieść, a umieści cię dokładnie tam, gdzie powinnaś być.

Otaczaj się troskliwymi i uczciwymi ludźmi i uporządkuj chwiejne bądź toksyczne sprawy i relacje, by zrobić miejsce na nową energię w roku 2024.

Dowiedz się:

Od Wenus zależy to, jaką jesteś kochanką. Sprawdź, czy to, czego szukasz w związkach i miłości jest bliskie z twoim kosmogramem

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ