Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Nowy numer Miasta Kobiet!

Nowy numer Miasta Kobiet!

Już jest - nowy, cieplutki, prosto z drukarni - świąteczny numer Miasta Kobiet! Szukajcie okładki z Ramoną Rey w krakowskich i warszawskich kawiarniach, restauracjach, gabinetach i salonach kosmetycznych, ekskluzywnych SPA, hotelach i biurowcach! Za darmo!

ramona rey okladka

Nowy numer Miasta Kobiet już jest - na okładce Ramona Rey!

Już jest – nowy, cieplutki, prosto z drukarni – świąteczny numer Miasta Kobiet! Szukajcie okładki z Ramoną Rey w krakowskich i warszawskich kawiarniach, restauracjach, gabinetach i salonach kosmetycznych, ekskluzywnych SPA, hotelach i biurowcach! Oczywiście specjalnie dla Was – za darmo!

ramona rey okladka

Nowy numer Miasta Kobiet już jest – na okładce Ramona Rey!

Z okazji Dnia Niepodległości przekazujemy Wam odrobinę wolności i ekstrawagancji: w sztuce, modzie i urodzie! Szukaj w Twoich ulubionych restauracjach, klubach i salonach kosmetycznych Miasta Kobiet z Ramoną Rey na okładce lub zobacz numer on-line!

Wywiady z Ramoną Rey i Ewą Wachowicz, specjalna relacja z New York Fashion Week oraz Fashion Week Poland, porady sylwestrowe, trendy wiosna/lato 2012 i świąteczny dodatek „Miasto Prezentów”, konkursy i wiele, wiele innych….

Autor: redakcja Miasta Kobiet

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach