Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Nowości w linii kosmetyków Philip B!

Nowości w linii kosmetyków Philip B!

Philip B to jeden z najlepszych i najpopularniejszych stylistów włosów na świecie. Przedstawiamy jego niezwykłe kosmetyki do włosów.

Philip B to jeden z najlepszych i najpopularniejszych stylistów włosów na świecie. Zwany „stylistą gwiazd” Philip B wprowadził do swojego portfolio nowe produkty – w tym unikatowy spray dodający objętości PHILIP B Russian Amber Imperial INSTA THICK 260ml, 219 zł/Pell.pl. Cała linia kosmetyków Philip B jest dostępna w sklepie Pell.pl

RussianAmber-InstaThick-8_8oz-WH-HIREZ

PHILIP B Russian Amber Imperial INSTA THICK

Uznany w Hollywood za eksperta od pielęgnacji włosów, Philip B, zdobył międzynarodową sławę za swoje wizjonerskie podejście w dbaniu o włosy i skórę głowy. Jego wielokrotnie nagradzane produkty, wszystkie oparte na naturalnych składnikach roślinnych, radykalnie zmieniły sposób postrzegania luksusowej pielęgnacji włosów. – Wszystkie moje kosmetyki testowałem bezpośrednio na klientach, wśród których jest bardzo wielu znanych ludzi – mówi Philip B – Oni muszą mieć wielki dzień włosów każdego dnia. To stało się możliwe, od kiedy przekonałem się, co może sprawić produkt oparty na silnym stężeniu naturalnych, roślinnych składników – dodaje.
Wśród klientek Philipa B znalazły się m.in. Salma Hayek, Sharon Stone, Jessica Alba czy Nicole Kidman. Kosmetyki „stylisty gwiazd” osiągalne są jednak nie tylko dla najbardziej rozpoznawalnych twarzy Hollywood. Za sprawą sklepu Pell.pl, cała linia wraz z nowościami dostępna jest również w Polsce. – Bestsellerem marki Philip B jest bez wątpienia mgiełka nadająca efekt „plażowej” fryzury PHILIP B Maui Wowie Beach Mist – mówi Anna Mielnik-Pluta, właścicielka sklepu z ekskluzywnymi kosmetykami Pell.pl. – Dużym zainteresowaniem cieszą się trzy nowości w linii: Krem do stylizacji włosów kręconych i falowanych PHILIP B Oud Royal Mega-Curl Enhancer, spray chroniący przed wysokimi temperaturami przy stylizacji PHILIP B Oud Royal Termal Protection Spray oraz prawdziwy hit, czyli spray dodający włosom objętości PHILIP B Russian Amber Imperial INSTA THICK. Jest to spray zagęszczający włosy z ekstraktami z rumianku, żywokostu, dzikiej róży i geranium. Połączenie suchego szamponu i nadających sprężystość polimerów zapewnia całodniowy efekt nawet na bardzo cienkich włosach – dodaje.
Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy marki Philip B dostępne są w sklepie Pell.pl.

OudThermalSpray-4_23oz-WH

PHILIP B Oud Royal Termal Protection

PHILIP B Russian Amber Imperial INSTA THICK 260ml
– spray dodający włosom objętości NOWOŚĆ, 219 zł /Pell.pl

PHILIP B Oud Royal Termal Protection Spray 125ml
– spray chroniący przed wysokimi temperaturami przy stylizacji NOWOŚĆ, 149 zł/Pell.pl

PHILIP B Oud Royal Mega-Curl Enhancer 178ml
– krem do stylizacji włosów kręconych i falowanych NOWOŚĆ, 259 zł/Pell.pl

PHILIP B Maui Wowie Beach Mist 150 ml
– mgiełka nadająca efekt „plażowej” fryzury 129 zł /Pell.pl

PHILIP B Russian Amber Imperial Dry Shampoo
– suchy szampon do włosów 199 zł / Pell.pl

(źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ