Saturday, July 13, 2024
Home / Inne  / Nowości od felicea

Nowości od felicea

Pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych, wprowadziła nowe kolory wybranych kosmetyków.

fot. materiał prasowy

Pierwsza polska marka kolorowych kosmetyków naturalnych, wprowadziła nowe kolory wybranych kosmetyków oraz weszła do wybranych sklepów stacjonarnych.

Wśród kosmetyków naturalnych felicea znajdują się: kredki do oczu, cienie do powiek, kredki do brwi, korektory, kredki do ust, błyszczyki, szminki oraz pomadki – każdy z nich w co najmniej 3 odcieniach.

felicea_kosmetyki_naturalne_portfolio_s

fot. materiał prasowy

W maju felicea uzupełniła swoją ofertę o:

– naturalna konturówka do ust: kolor 76 nowość (nude)
– naturalna szminka do ust: kolor 26 nowość (nude)
– naturalny błyszczyk do ust: kolor 36 nowość (róż)
– naturalna kredka do brwi dla blondynek: kolor 83 (popielaty brąz)
– naturalna kredka do oczu: kolor 66 (fiolet)
– naturalny cień do oczu: kolor 56 (zieleń)

Ponadto skuwki kredek do brwi zostały uzupełnione o grzebyk do ich uczesania.

Kosmetyki felicea stworzone są w 100% z naturalnych składników. To między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty. felicea to marka która stawia na transparentność dlatego każdy z kosmetyków posiada drobiazgowy opis składu, z wyszczególnieniem nawet najmniejszych ilości użytych komponentów.

Obecnie portfolio marki zawiera 39 produktów. felicea oferuje kosmetyki na każdą kieszeń. Cena kosmetyków waha się w granicach 9 – 29 złotych. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie internetowym pod adresem: www.felicea.pl

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Do tej pory kosmetyki felicea sprzedawane były jedynie w internecie oraz podczas wydarzeń specjalnych, takich jak np. targi. Od początku maja dostępne także w sklepach stacjonarnych na terenie Polski, m.in.: w Warszawie w wybranych sklepach Bioorganika, w Lublinie w sklepie Eco Beauty, Virgo w centrum handlowym Stokrotka oraz sklepie AZIZ czy w Świdniku w sklepie Sekrety Natury. Listę sklepów stacjonarnych wraz z adresami, w których dostępne są kosmetyki felicea można znaleźć na stronie  felicea.pl/strona/gdzie-nas-znajdziesz.

(źródło:mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Dentists in Prosper 23 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Read More here to that Topic: miastokobiet.pl/nowosci-od-felicea/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ