Sunday, April 14, 2024
Home / PARTNER MK  / Nowości i bestsellery od Ewy Schmitt na trzydziestolecie marki

Nowości i bestsellery od Ewy Schmitt na trzydziestolecie marki

Warsztat potrzebuje narzędzi. Oto one

Akcesoria kosmetyczne

Akcesoria kosmetyczne od Ewy Schmitt mają 30-letnią tradycję / fot. materiały Partnera

W tym roku marka Ewa Schmitt świętuje 30-lecie istnienia w Polsce. Od 1991 roku nieustannie powiększa asortyment akcesoriów kosmetycznych i prócz docenionych przez kobiety bestsellerów systematycznie zyskuje wiele praktycznych nowości. To, co z pewnością wpływa na sukces produktów marki Ewa Schmitt, to ich funkcjonalność, jakość i skuteczność działania. Od teraz są dostępne także w sklepie online 

 

akcesoria kosmetyczne

fot. materiały Partnera

W bogatym portfolio firmy znajdują się artykuły zapewniające kompleksową pielęgnację „od stóp do głów”. W kategorii do włosów (m.in: szczotki, grzebienie, ozdoby, akcesoria fryzjerskie) do twarzy (m.in: pędzle i gąbki do makijażu, myjki, gąbki, szczoteczki, masażery), do manicure (m.in: pilniki, nożyczki, polerki, cążki, rękawiczki kosmetyczne) i pielęgnacji stóp (m.in: tarki, pumeksy, piętki spa), akcesoria kąpielowe (m.in.: gąbki, myjki, rękawice kąpielowe, szczotki, masażery, pęsety) oraz akcesoria łazienkowe (m.in.: dozowniki, mydelniczki, kubki toaletowe, etui, zestawy podróżne i lustra).

 

Okazji do świętowania jest więcej, bo pod koniec czerwca uruchomiony został sklep online www.zenner.pl/sklep, w którym systematycznie uzupełniany jest asortyment akcesoriów kosmetycznych.

Na dobry początek oferujemy rabat -20% na cały asortyment! Kod rabatowy: NASTART20. Ważny do 20.08.2021r.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ