Saturday, April 20, 2024
Home / Kultura  / Nowości dla fanów Reginy Brett

Nowości dla fanów Reginy Brett

Polecamy dwie, czytelnicze „perełki coachingowe”

„Wszechświat cię wspiera” wyd. Kobiece

Czytanie Magicznej iskry jest niczym wysłuchanie rad najlepszej przyjaciółki. Kajsa dobrze wie, czym jest uczucie bezradności i beznadziei wobec ogromnych oczekiwań otoczenia. Starając się przełamać swoje słabości i zwątpienia, odkryła sekret wiary w siebie – należy otworzyć się na inspiracje i wkroczyć na ścieżkę kreatywnego życia. Jak to zrobić?

„Magiczna iskra” wyd. Kobiece

W swojej książce autorka opowiada krótkie, z życia wzięte historie opisujące codzienne problemy i tłumaczy w jaki sposób przekuć je w siłę. Magiczna iskra jest ogromną dawką motywacji i pozytywnych przesłań dla tych, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. To niezwykle inspirujący, pięknie ilustrowany poradnik o otwartości na świat, który pomaga rozbudzić w sobie chęć przemiany – książka, która zmienia życie.
Masz wszystko, co jest ci potrzebne by się rozwijać i by wieść kreatywne życie. Częściowo dzięki informacji i wiedzy, które masz na swoim „twardym dysku,” a częściowo poprzez dostęp do mądrości sieciowej. Potrzebne jest jednak jeszcze coś, aby połączyć wszystkie te składowe, by osiągnąć wynik i pozostawić ślad unikalny dla ciebie. To, czego teraz potrzebujesz to inspiracja i magiczna iskra.

O AUTORCE:
Kajsa Ingemarsson

Kajsa Ingemarsson / fot. materiały prasowe

Bestsellerowa szwedzka pisarka. Studiowała między innymi język polski i rosyjski. Jej powieści nawiązują do problemów, z którymi borykają się ludzie na co dzień – w szczególności kobiety. Jej powieść Små citroner gula (2004) jest jedną z najlepiej sprzedających się w Szwecji książek XXI wieku, która doczekała się również wersji filmowej. Trylogia Droga Serca, zapoczątkowana w 2013 roku książką Magiczna iskra wyznacza nowy kurs jej pisarstwa, ukierunkowany na rozwój osobisty i badanie ludzkiego potencjału.

Czy piękna i uśmiechnięta blondynka ze Stanów Zjednoczonych może być głosem młodego pokolenia, które zmaga się problemem braku samoakceptacji, uzależnienia oraz porażek w miłości?

„Wszechświat cię wspiera” wyd. Kobiece

O Gabrielle Bernstein rozpisuje się „The New York Times”, określając ją „nowym wzorem do naśladowania”, a sama Oprah Winfrey okrzyknęła ją „światopoglądową liderką młodego pokolenia”. Gabby ma za sobą trudną przeszłość. Cierpiała na depresję; strach i lęki obezwładniały wszystkie sfery jej życia. Nie wychodziła z domu, nie rozmawiała z ludźmi, bała się własnego cienia. Aż pewnego dnia, z pomocą rodziny, postanowiła być nową osobą. W Polsce jest znana jako pani od cudów i autorka bestsellerowych książek – specjalistycznych kursów cudów (m.in. Radykalnej ścieżki cudów, Samsara 2017), które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce.

Książka Wszechświat cię wspiera zyskuje rzesze fanów w Polsce, nie tylko wśród przedstawicieli młodego pokolenia, ale i wśród tych, którzy na co dzień zmagają się z przeróżnymi problemami. Opisując swoją historię Gabrielle Bernstein pokazuje, że życie może zmienić się w każdej chwili. Nic nie jest przesądzone, a zmartwienia i problemy znikną, jeśli się o to odpowiednio zadba. Ten świeży i uskrzydlający przewodnik pomaga przekuć lęk i negatywne emocje w radość i miłość. Zawarte w nim piękne, pouczające lekcje wniosą wiele barw do codzienności każdego z czytelników i na zawsze zmienią ich postrzeganie.
Wszechświat cię wspiera to także perełka coachingowa, która dodaje pewności siebie przenoszącej góry. Uczy, jak żyć bez blokad i oddychać pełną piersią. To także kwintesencja filozofii miłości, która pokazuje, jak kochać i być kochanym. W tej książce jest baza do tego, by nie tylko uporać się ze swoimi problemami, ale i zaakceptować siebie, osiągnąć sukces zawodowy, spełnić się w miłości, rodzicielstwie oraz zdobyć rzesze oddanych przyjaciół.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ