Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Nowość w krakowskich restauracjach! PSIADANIA – śniadania dla psów!

Nowość w krakowskich restauracjach! PSIADANIA – śniadania dla psów!

Z pieskiem do restauracji

Psiadania

fot. materiał Partnera

Krakowskie restauracje z ogródkami właśnie ruszają z wakacyjną akcją, która jest skierowana do miłośników czworonogów. Jeśli zamówisz śniadanie w restauracji, Twój pupil otrzyma psie śniadanie od PSI BUFET za darmo! W menu znajdziecie PSIADANIA – unikalną ofertę dedykowaną czworonogom

 

To pierwsza taka inicjatywa w krakowskich hotelach, umożliwiająca gościom restauracji wspólne posiłki ze swoimi pupilami w ogródkach restauracyjnych. Restauracje znajdują się w ważniejszych dzielnicach Krakowa takich jak Podgórze, Kazimierz, Stare Miasto, Błonia Krakowskie oraz Bronowice/Krowodrza. Hotele wyznaczyły specjalne strefy ogródkowe dla pupili oraz ich właścicieli, tak aby zapewnić im jak najlepszy komfort.

Czym są PSIADANIA?

PSIADANIA to wynik współpracy z marką PSI BUFET, specjalizującą się w zdrowych i smacznych posiłkach dla psów. Menu PSIADANIA zostało starannie skomponowane, aby zadowolić nawet najbardziej wybredne czworonogi. Oferta obejmuje zarówno opcje niskotłuszczowe, jak i standardowe, dopasowane do różnych potrzeb dietetycznych psów. Akcja ma na celu zachęcenie do odwiedzania ogródków restauracyjnych lub tarasów w towarzystwie swojego pupila, bez konieczności zostawiania go w domu. Podczas gdy właściciele będą delektować się swoim śniadaniem, ich psy otrzymają bezpłatne danie z Psiego Menu. PSIADANIA dostępne są również w odpłatnej wersji dla osób nie korzystających z oferty restauracji.

Dodatkowe korzyści dla Gości

Każdy gość biorący udział w akcji PSIADANIA otrzyma prezent – skanując w restauracji specjalny kod QR, uzyska 30% zniżki na pierwsze dwa zamówienia diety PSI BUFET oraz 10% zniżki na pierwszą konsultację w Centrum rehabilitacji zwierząt PSIACREW. To doskonała szansa, by zadbać o zdrowie swojego psa i zapewnić mu pyszne, zbilansowane posiłki, zarówno w trakcie pobytu w restauracji, jak i po powrocie do domu.

Grafika Partnera

Organizatorzy i partnerzy akcji

Akcja PSIADANIA jest organizowana przez restauracje należące do Grupy PI Apartamenty&Hotele: Art&Craft Atelier, Bona Restaurant, Kuryer Restaurant, Sobre de la Mesa, Garnish Food&Wine. Partnerami akcji są specjalistyczny ośrodek dla zwierząt PSIACREW oraz renomowana marka PSI BUFET specjalizująca się w przygotowywaniu zdrowych i pysznych posiłków dla psów. Ambasadorami akcji są pieski Gymrussells.

 

Wprowadzając PSIADANIA, Grupa PI Apartamenty&Hotele pokazuje, że troska o gości obejmuje również ich czworonożnych przyjaciół. To nowatorskie podejście do hotelowej gastronomii z pewnością przyciągnie do restauracji jeszcze więcej miłośników zwierząt, którzy będą mogli cieszyć się wspólnymi chwilami podczas wizyty w restauracji. PSIADANIA to nie tylko sposób na wyjątkowy dzień, ale również krok w stronę integracji i budowania więzi między gośćmi a ich pupilami.
Mamy nadzieję, że PSIADANIA zapoczątkują zupełnie nową definicję gościnności na krakowskim rynku gastronomicznym ukazując, że dbałość o Gości dotyczy także ich wiernych psich przyjaciół – wspomina Karolina Zielińska, General Manager jednego z hoteli należących do Grupy Hotelowej PI.

Grafika Partnera

Restauracje biorące udział w akcji:

Art&Craft Atelier
Bona Restaurant
Kuryer Restaurant
Garnish Food&Win
Sobre de la Mesa

 

Partnerzy:
https://psibufet.pl/

Home

 

Ambasador akcji:
https://gymrussells.com/

TAGI
top
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ