Sunday, May 19, 2024
Home / PARTNER MK  / Nowość od marki BIOLAVEN – krem pod oczy z resweratrolem

Nowość od marki BIOLAVEN – krem pod oczy z resweratrolem

Pożegnaj kurze łapki

BIOLAVEN - krem pod oczy

Nowość od marki BIOLAVEN - krem pod oczy z resweratrolem / fot. materiał prasowe

Na naszą niekorzyść, skóra wokół oczu starzeje się najszybciej. Już po 25 roku życia tracimy zdolność do produkcji nowych włókien kolagenowych, dlatego mniej więcej jest to ten wiek, kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z uwagi na to, że skóra w okolicach oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, warto zacząć o nią dbać jak najwcześniej. Do oferty marki BIOLAVEN, której produkty bazują na odżywczym oleju z pestek winogron i olejku eterycznym z lawendy, właśnie dołączył nowy produkt – krem pod oczy

 

 

 

Najważniejszym składnikiem aktywnym produktu jest silny polifenol – resweratrol, którego najbogatszym źródłem jest skórka z winogron. Ten przełomowy antyoksydant nie tylko wykazuje działanie antyrodnikowe (niwelując np. skutki szkodliwego promieniowania UV), ale przede wszystkim hamuje procesy glikacji, niszczące włókna kolagenowe i elastynowe. Dzięki temu zwiększa on odporność komórek skóry na uszkodzenia i wspomaga naturalne procesy naprawcze. Jest zaliczany do składników przeciwzmarszczkowych, zmniejsza głębokość istniejących zmarszczek mimicznych – tzw. „kurzych łapek” wokół oczu.
Ponadto w kremie pod oczy BIOLAVEN zastosowano specjalny kompleks, zgodny z naturalnym czynnikiem nawilżającym (NMF), w którego skład wchodzą wolne aminokwasy, mocznik, mleczan sodu, kwas piroglutaminowy, ksylitol oraz gliceryna. Pozwalają one zachować odpowiednio wysoki poziom nawilżenia oraz prawidłowe funkcje skóry.
Powyższe składniki humektantowe (nawilżające) w połączeniu z emolientowymi: olejem z pestek winogron, skwalanem, masłem avocado i witaminą E gwarantują szczelność płaszcza hydrolipidowego, a dzięki temu zapobiegają wczesnemu starzenia się skóry.

 

NOWOŚĆ: BIOLAVEN KREM POD OCZY

biolaven krem pod oczy

Krem pod oczy od Biolaven / fot. materiały prasowe

Silnie nawilżający, bogaty krem pod oczy, przeznaczony do codziennej pielęgnacji już po 25 roku życia. Zawiera unikalny, wysoce skuteczny kompleks aminokwasów na bazie NMF i resweratrolu. W połączeniu z masłem avocado i skwalanem dostarcza delikatnej skórze wokół oczu optymalną dawkę składników chroniących przed odwodnieniem, odżywiających i wygładzających. Nadaje skórze młodzieńczy wygląd, pozostawiając ją sprężystą i odporną na czynniki zewnętrzne.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ