Thursday, May 23, 2024
Home / Kuchnia  / Noworoczne postanowienie? Wprowadź do diety zdrowe tłuszcze

Noworoczne postanowienie? Wprowadź do diety zdrowe tłuszcze

Jeśli postanowiłaś sobie, że w 2015 roku zadbasz o zdrowy styl życia swój i swoich najbliższych, weź pod lupę to, co każdego dnia macie na talerzach.

Finuu

Jeśli postanowiłaś sobie, że w 2015 roku zadbasz o zdrowy styl życia swój i swoich najbliższych, weź pod lupę to, co każdego dnia macie na talerzach. / fot. materiał prasowy

Nowy 2015 Rok powitałaś z hukiem i całą masą noworocznych postanowień? Okrążysz cały świat, nawet dwa razy, w mig przejdziesz drogę „od pucybuta do milionera” i pokocha Cię cały świat, a przynajmniej jego męska część!? Nie od razu Rzym zbudowano, a w noworocznych postanowieniach nad ułańską fantazją powinien dominować pragmatyzm, rzecz jasna ze sporą dozą optymizmu i uśmiechu. Wówczas 31 grudnia 2015 roku będziesz mogła z dumą oświadczyć, że spełniłaś swoje noworoczne postanowienia.

Chcesz być fit? Już dziś zacznij spełniać swoje noworoczne postanowienie!

Postanowienia noworoczne padają wszędzie, jak świat długi i szeroki. Szacuje się, że tylko 8% z nich udaje się zrealizować. Jeśli postanowiłaś sobie, że w 2015 roku zadbasz o zdrowy styl życia swój i swoich najbliższych, weź pod lupę to, co każdego dnia macie na talerzach. Liczy się nie tylko kaloryczność spożywanych posiłków, ale też zawartość witamin i mikroelementów. Zrezygnuj z wysoko przetworzonych produktów i dań gotowych, ogranicz również ilość tłuszczów zwierzęcych. Najłatwiej będzie Ci znaleźć złoty środek, jeśli zamiast masła albo utwardzanego tłuszczu roślinnego stałe miejsce w Twojej lodówce znajdzie lekkie i pyszne Finuu. To uniwersalny produkt do smarowania pieczywa, smażenia i pieczenia, który jest połączeniem fińskiego masła z kwasami omega-3 pochodzącymi ze zdrowych olejów z rzepaku i lnianki. Finuu jest w 100% naturalne i ma wyjątkowo subtelny maślany smak.

Zdrowa kuchnia to początek zdrowego stylu życia

Zdrowa dieta jest przede wszystkim harmonijna i dobrze zbilansowana. Nie może w niej zabraknąć mięsa i ryb, nabiału, produktów pszennych, warzyw i owoców, płynów ani tłuszczy. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, jakie tłuszcze znajdują się w jadłospisie całej rodziny. Olej rzepakowy i oliwa z oliwek bogate w kwasy omega-3 to najlepsze z nich. Warto, aby każdego dnia gościły na rodzinnym stole jako podstawa kanapek na śniadanie, dodawane do aromatycznej owsianki czy jako ważny składnik domowych ciastek. Zamiast ciężkich zabielanych zup ugotowanych na wywarze mięsnym, możesz od dziś podawać pyszne zupy kremy z dodatkiem Finuu, przygotowane z sezonowych warzyw. Jak najczęściej serwuj pieczone tłuste ryby morskie, wypróbuj też przepisy na pieczone mięso.

Czerp inspirację od najlepszych!

Z czym kojarzy Ci się Finlandia? Święty Mikołaj, renifery i intensywna zieleń wszechogarniającej przyrody to wprawdzie znaki rozpoznawcze tego kraju na mroźnej północy, ma on jednak o wiele więcej do zaoferowania. Czerp pełnymi garściami z fińskiego stylu życia! Zainspiruj się gościnnością Finów, ich przywiązaniem do wartości rodzinnych i przyjaźniami na całe życie. Przemycaj warzywa do każdego posiłku, jedz potrawy przygotowywane w domu, dbaj też o przyjazną atmosferę podczas rodzinnego ucztowania. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Ziutek 11 lutego, 2015

    Używam !! I bardzo smakują mi oba smaki

  • Agulak1987 9 marca, 2017

    FINUU miks do smarowania miałam okazje spróbować dzięki kampanii marketingu rekomendacji Streetcom. Jest to produkt naturalny i smaczny. Jest to połączenie masła fińskiego z olejami rzepakowym i z lnianki. Nie zawiera konserwantów, barwników. Bogate w witaminę A i D oraz kwas Omega 3. Występuje w dwóch wersjach smakowych: klasyczne i solone. Bardzo łatwo się smaruje nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki. Można go używać do smarowania, pieczenia oraz smażenia. Polecam

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ