Thursday, June 20, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Nowe produkty drewniane 2021 ‒ domki dla dzieci, meble ogrodowe z drewna, wiaty samochodowe

Nowe produkty drewniane 2021 ‒ domki dla dzieci, meble ogrodowe z drewna, wiaty samochodowe

Zapach sosnowego drewna ‒ tego nigdy za wiele

meble ogrodowe drewniane domek

fot. materiały Partnera

Lato to znakomity czas, aby wyposażyć ogród czy przydomową działkę w małą architekturę drewnianą. Domki z drewna, meble ogrodowe czy drewniane wiaty ogrodowe lub garażowe to niezbędne sprzęty, jeśli chcesz zapewnić radość maluchom, usiąść wygodnie na tarasie czy schować auto przed deszczem. Jakie nowości przygotowała na 2021 rok polska marka Wood&Play?

 

Jedno jest pewne: niezależnie od tego, czy kupujesz drewniany domek, wiatę na samochód czy meble ogrodowe z drewna, jeśli postawisz na tanie i niskiej jakości rzeczy z sieciówek, będziesz żałować. W przypadku małej architektury ogrodowej jakość ma kluczowe znaczenie! Słabe i złe jakościowo drewno szybko się zniszczy, a Ty już za dwa-trzy lata od nowa rozpoczniesz poszukiwania mebli ogrodowych czy domku dla dzieci .

Zamiast tego polecamy zakup solidnych, robionych ręcznie produktów z porządnego drewna. Takich, które produkowane są w Polsce, z grubszymi przekrojami ścian czy nóżek do placów zabaw. Abyś miał pewność, że ich użytkownicy będą bezpieczni, a Ciebie nie czeka szybko nowy zakup.

Domki z drewna – niezastąpione dla małych odkrywców

Wśród nowości Wood&Play, przygotowanych na 2021 rok, polecamy przede wszystkim propozycje dla młodych użytkowników przydomowego ogrodu. Przed nami lato i wymarzone wakacje. A gdzie znajdzie się lepsze miejsce na zabawę z przyjaciółmi, bujanie w obłokach czy zajadanie się czereśniami prosto z drzewa, niż w drewnianym domku zabaw?

Jedną z tegorocznych nowości jest domek zabaw Maks. Został zbudowany z impregnowanego ciśnieniowo drewna, masz więc pewność, że domek zostanie w ogrodzie na długie lata. Bardzo możliwe, że szybciej wyrosną z niego jego użytkownicy! Ale na razie będzie im służył znakomicie! Drewniany domek ma solidną i trwałą konstrukcję, a producent zapewnia fabrycznie kontrolowaną dokładność dopasowania. Domek jest łatwy do samodzielnego złożenia, ponieważ w jego skład wchodzą gotowe elementy – ściany, podłoga, słupki, dach i drzwi. Możesz również dobrać do niego ładny dach z gontu bitumicznego. Jego ogromną zaletą jest też możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów, takich jak ścianka wspinaczkowa czy drabinka linowa.

Domek z drewna Maks to jedna z najciekawszych nowości Wood&Play na 2021 rok. Producent proponuje go także w wersji ze zjeżdżalnią, co na pewno będzie dodatkową atrakcją dla małych użytkowników.

Wśród nowych akcesoriów do ogrodu dla maluchów marka poleca także siedzisko Trix, które rośnie razem z dzieckiem i może służyć jako kubełkowa huśtawka niemowlęca, siedzisko z oparciem i deseczka dla starszych dzieci. Siedzisko jest formowane metodą wtryskową, co oznacza dużą odporność na warunki pogodowe i zarysowania.

domek kanada

fot. materiały Partnera

Meble ogrodowe z drewna – na taras lub do kawiarni

Nową propozycją Wood&Play do ogrodu, ogródka kawiarnianego lub na taras jest kolekcja mebli ogrodowych Cortina. To eleganckie drewniane meble ogrodowe z wyprofilowanymi elementami z impregnowanego ciśnieniowo drewna. Dzięki procesowi impregnowania meble Cortina, mimo że wykonane z drewna, są trwałe i znakomicie sprawdzą się przez cały letni sezon na świeżym powietrzu. Producent zapewnia najwyższą jakość strugania i fabryczne kontrolowane dopasowanie elementów. Meble można przy tym łatwo złożyć samodzielnie – producent dołącza instrukcję montażu i komplet śrub.

Zestaw Cortina jest dostępny w trzech rozmiarach. Meble Cortina Small to zestaw, który składa się z dwóch ławek i jednego stołu. W zestawie Cortina Medium są dwa krzesła, ławka i stół. Największy zestaw Cortina Big to stół i cztery solidne krzesła.

Wiaty ogrodowe i wiaty garażowe

Nowe propozycje Wood&Play na sezon 2021 to także produkty dla tych, którzy szukają dobrego, trwałego i estetycznego pomysłu na zabezpieczenie samochodu przed deszczem, burzą i zmiennymi warunkami pogodowymi.

Jednostanowiskowa wiata garażowa Granit wykonana jest z sosnowego drewna impregnowanego ciśnieniowo, co oznacza, że jest zabezpieczona przed wilgocią. Wiata na samochód to prosta i funkcjonalna konstrukcja na słupach o wymiarach 9 x 9 x 210 cm. Można ją przy tym dodatkowo zamówić w opcji z przezroczystą płytą PVC lub w wersji z dachem z blachy trapezowej, który dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję.

meble ogrodowe z drewna wiata

fot. materiały Partnera

Źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ