Sunday, June 16, 2024
Home / Kultura  / Nowe Męskie Granie w natarciu – znamy zwycięzców!

Nowe Męskie Granie w natarciu – znamy zwycięzców!

Jeśli ktoś o nich jeszcze nie słyszał, po koncertach Męskiego Grania nie będzie miał wątpliwości, że koniecznie trzeba nadrobić braki. Dzięki głosom fanów wyłoniono zwycięzców konkursu Nowe Męskie Granie

Jeśli ktoś o nich jeszcze nie słyszał, po koncertach Męskiego Grania nie będzie miał wątpliwości, że koniecznie trzeba nadrobić braki. Dzięki głosom fanów wyłoniono zwycięzców konkursu Nowe Męskie Granie. Każdy z nich będzie miał niepowtarzalną szansę zaprezentować się szerszej publiczności podczas tegorocznej trasy koncertowej

Nowe Męskie Granie - zwycięzcy

Zdjęcie 1 z 6

Afro Kolektyw (Kraków)

 

Po raz kolejny obok czołowych polskich artystów na scenie w każdym z miast staną zwycięzcy konkursu Nowe Męskie Granie. Jest to inicjatywa, dzięki której doskonali wykonawcy nieznani dotąd szerokiemu gronu słuchaczy, będą mieli okazję zaistnieć w muzycznym świecie i zdobyć uznanie coraz liczniejszego grona fanów.

Do udziału w konkursie Katarzyna Nosowska, dyrektor artystyczna projektu oraz Piotr Stelmach, dziennikarz radiowej Trójki, wybrali grupę 22 wykonawców – zespołów i solistów. Spośród nich wyłoniono sześcioro zwycięzców, którzy wystąpią na jednym z koncertów w ramach tegorocznej trasy. Na swoich faworytów można było głosować za pomocą dedykowanej aplikacji dostępnej na profilach marki Żywiec oraz Męskiego Grania na Facebooku. Wykonawca, który w danym tygodniu zabawy zdobył największą liczbę głosów, wystąpi na koncercie w mieście przypisanym do poszczególnego etapu konkursu.

Co tydzień walka była zacięta, a zwycięzcy często wyprzedali konkurentów o kilka głosów. Największe bitwy stoczono w Warszawie i Gdańsku. Ostatecznie o tym, kto zagra wspólnie m.in. z Dezerterem, KNŻ, Leszkiem Możdżerem i Tomaszem Stańką czy O.S.T.R. Tabasko, zadecydowało ponad 6 tys. fanów, którzy aplikację wyświetlili blisko 18 tys. razy. Wygrały zespoły Crab Invasion (Warszawa), Afro Kolektyw (Kraków), Hanimal (Gdańsk), Sorry Boys (Poznań), Drekoty (Wrocław) oraz Jazzpospolita (Żywiec).

Więcej informacji o Męskim Graniu oraz harmonogram imprez na: www.meskiegranie.pl

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ