Saturday, March 2, 2024
Home / POLECAMY  / Nowa przestrzeń piękna w Krakowie

Nowa przestrzeń piękna w Krakowie

Adres wart polecenia

nails lounge

Dagmara Nowak-Barańska / fot. materiał Beauty Lounge

W weekend od 17 do 19 lutego w Krakowie przy ul. Legendy 2/1 będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich osób ceniących sobie piękny wygląd i komfort osobisty. Adres ten jest dobrze znany klientkom korzystającym z profesjonalnych usług estetycznych. To tutaj od kilku lat działa marka Beauty Lounge, założona przez kosmetolog Dagmarę Nowak-Barańską. Teraz przyszła pora na otwarcie nowej, siostrzanej przestrzeni piękna, która będzie działała pod tym samym adresem, jednak piętro niżej

 

Gabinet będzie nazywał się Nails Lounge, a zaoferuje odwiedzającym go klientkom nie tylko profesjonalny manicure, pedicure, make-up i stylizację oprawy oka, lecz również przyjazną atmosferę i przestrzeń, w której będzie można porozmawiać z przyjaciółką, popijając kawę bądź prosecco. Ma to być miejsce, w którym minimalne zaangażowanie czasowe będzie mogło być maksymalnie wykorzystane. – Nastawiamy się na klienta, który nie ma czasu, któremu zależy na tym, by możliwie jak najszybciej skorzystać z usług najwyższej jakości, przy okazji spędzając miłe popołudnie z koleżanką. Choćby dlatego w ofercie znajdzie się m.in. indywidualna usługa „2 w 1”, czyli jednoczesne wykonywanie mani- i pedicure, co umożliwia ogromną oszczędność czasu. To niby oczywiste rozwiązanie, ale wciąż mało dostępne na mapie Krakowa – deklaruje założycielka kliniki.

Świadoma decyzja

Jak zapewnia Dagmara Nowak-Barańska, otwarcie Nails Lounge to od dawna planowana decyzja. Od początku funkcjonowania Beauty Lounge klinika oferowała zabiegi z zakresu kosmetologii, laseroterapii, medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, lecz również usługi o charakterze bardziej koktajlowym, których wykonywanie jest znacznie mniej czasochłonne. Oferta, choć w całości skoncentrowana na urodzie, była dość zróżnicowana.

fot. materiał Partnera

Decyzja o stworzeniu nowej marki podyktowana była chęcią oddzielenia od siebie usług o nieco innym charakterze. – Pragniemy zapewnić odwiedzającym nas klientkom lepszą przejrzystość oferty. Dlatego w ramach Beauty Lounge, pod dotychczasowym adresem, wykonywane będą odtąd wyłącznie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. Natomiast otwierana w tym momencie przestrzeń będzie miała charakter bardziej lounge’owy. Oprócz usług o charakterze stricte kosmetycznym, przygotowana została tu również strefa z prosecco barem, chilloutowa, gdzie oprócz korzystania z usług na najwyższym poziomie, będzie można też po prostu przyjść i spotkać się z przyjaciółką

– zapowiada założycielka. Ponadto organizowane będą tu tematyczne eventy dla kobiet czy cykliczne spotkania z partnerami biznesowymi.

nails lounge

fot. materiał Partnera

Jak mówi Dagmara Nowak-Barańska, zespół Nails Lounge został wyszkolony według usystematyzowanych standardów, dzięki czemu wszystkie stylistki pracować tu będą według jednego schematu. Z gabinetem współpracować będą również dwie wizażystki, które kształciły się u najlepszych specjalistów, jak i pracowały przy produkcji filmów oraz teledysków. Dlatego jakość oferowanych przez nie usług będzie na absolutnie najwyższym poziomie. Podział marek wpłynie korzystnie na podwyższenie standardu obsługi pacjenta korzystającego z usług Beauty Lounge. Podmiot leczniczy zyska w ten sposób jeszcze bardziej profesjonalną, a przy tym przyjazną i intymniejszą atmosferę.

Weekend otwarcia

Nadchodząca inauguracja Nails Lounge będzie trwała trzy dni, od piątku do niedzieli (17-19 lutego). Na piątek zaplanowane zostało otwarcie na zaproszenia, o charakterze wieczoru lounge’owego, zorganizowane wraz z lokalnymi partnerami, czyli markami Duxiana (producentem materacy i mebli do spania), Prosecco.kr, a także markami odzieżowymi: La’Ana Concept Store oraz REVER de Moi. Nie zabraknie zatem degustacji prosecco, omawiania najnowszych trendów w modzie czy kilku słów o tym, dlaczego warto zainwestować w dobry sen. Z kolei wizażystki Nails Lounge zaprezentują pokaz makijażu i laminacji brwi, a więc usług wprowadzanych do oferty wraz z otwarciem nowej przestrzeni.

fot. materiał Partnera

Założycielka krótko opowie o przyświecającym jej koncepcie na nowe miejsce, a także oprowadzi po nim zaproszonych gości.
Piątkowe wydarzenie odbędzie się w godzinach od 18.00 do 21.00, aby każdy mógł wziąć w nim udział w dogodnej dla siebie chwili. Dla klientów istotna z pewnością będzie informacja o tym, że oficjalne otwarcie potrwa aż do niedzieli 19 lutego.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia nas właśnie w te dni, ponieważ w weekend otwarcia będzie można skorzystać ze wszystkich oferowanych usług z aż 30-procentową zniżką. A dodatkowo oczywiście porozmawiać, napić się prosecco i wspólnie poznać charakter naszego nowego nail baru

– zaprasza Dagmara Nowak-Barańska.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ