Wednesday, April 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Nowa oferta nju – nju dodatkowy za 19 zł

Nowa oferta nju – nju dodatkowy za 19 zł

Gigabajty w cenie

Nju smartfon młodzi ludzie

fot. Pexels

Nju mobile ma nową ofertę na drugi lub trzeci numer na abonament. Za nielimitowane rozmowy i SMS/MMS oraz wspólny pakiet nawet do 60 GB zapłacisz 24 zł na osobę w parze i tylko 19 zł w trio. Dowiedz się więcej o numerze dodatkowym w nju za 19 zł

 

Nju mobile dodatkowy za 19 zł – jak to działa?

Do nju na abonament już wcześniej można było dokupić dodatkowy numer za 9 zł, ale bez gigabajtów. Oba numery korzystały z tej samej oferty bez limitu na rozmowy i wiadomości, lecz dzieliły dostępny w niej pakiet GB. Teraz jednak operator wprowadził plan nju dodatkowy za 19 zł dla tych, którym w takim układzie brakowało gigabajtów. Sprawdź: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-trio.

W nowej ofercie nju jest ich znacznie więcej, bo do paczki z numeru głównego dodawane jest co najmniej 10 GB miesięcznie, w tym 2,23 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Dodatkowe gigabajty jednak rosną, jeśli jesteś dłużej w nju na abonament.

 

Liczy się przy tym staż numeru podstawowego, więc już przy zakupie nju dodatkowego możesz mieć nie plus 10 GB, a:
• +20 GB (staż powyżej pół roku);
• +25 GB (staż powyżej roku);
• +30 GB (staż powyżej dwóch lat).

Dla kogo jest nowa oferta nju mobile dodatkowy za 19 zł?

Nju dodatkowy za 19 zł możesz dokupić do abonamentu solo lub do abonamentu w parze (czyli z dodatkowym numerem za 9 zł). Rozwiązanie sprawdzi się więc świetnie, jeśli potrzebujesz dwóch lub nawet trzech numerów telefonów i chcesz mieć je taniej. Wszystkie numery będą korzystać z tej samej oferty podstawowej w nju, która występuje w trzech wariantach, uzupełnionej o dodatkowy pakiet GB. Łącznie masz więc aż 6 nowych możliwości, dokładnie opisanych w poradniku operatora (sprawdź: https://www.njumobile.pl/artykul/oferta-trio).

Dwie najciekawsze nowe oferty nju na abonament w parze i w trio

Bestsellerem nju jest abonament za 29 zł. Jeśli dodasz do niego numer dodatkowy w nju mobile za 19 zł, nowa oferta w parze kosztuje 24 zł na osobę. Dostajesz nielimitowane rozmowy i wiadomości na każdym numerze oraz wspólny pakiet gigabajtów o wielkości 20 GB / 30 GB / 50 GB / 60 GB w zależności od długości stażu (w tym 5,62 GB w roamingu w UE)

Jeśli dokupisz jeszcze nju dodatkowy za 9 zł, masz atrakcyjną ofertę trio za jedyne 19 zł na osobę. Rzecz jasna na wszystkich trzech numerach dzwonisz oraz wysyłasz SMS-y/MMS-y bez limitu i dzielą one paczkę od 20 GB do 60 GB.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ