Saturday, March 2, 2024
Home / PARTNER MK  / Yuliya Babich: najnowsza kolekcja

Yuliya Babich: najnowsza kolekcja

Biel, czerń, szarość, granat i neony. Zobacz kolekcję marki Yuliya Babich dla kobiet, które lubią zabawić się modą

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Każda kobieta jest wyjątkowa. To nie banał, a prawda. Jednak w życiu każdej kobiety przychodzą chwile, kiedy pragnie poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Wtedy idziemy na porządne zakupy. Ubrania od projektanta dają pewność, że to co nosimy jest absolutnie nasze. Precyzja wykonania, oryginalność i nowoczesne wzornictwo. Takie są projekty Yuliyi Babich

 

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Markę Yuliya Babich cechują proste i minimalistyczne formy. Nic dziwnego zatem, ze główne motto projektantki brzmi: „mniej, znaczy więcej”. Projekty Yuliyi Babich wyróżniają się unikatowym pomysłem na kształt i krój. Designerka kreśli poprzez swoje kreacje bardzo kobiecą sylwetkę, tworząc wizerunek tajemniczej i eleganckiej businesswomen.

Oversize, odważnie i klasycznie. Takie połączenia polubią nowoczesne kobiety, które chcą czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Najnowsza kolekcja dedykowana jest paniom, które lubią od czasu do czasu zabawić się modą.

Kolekcja wiosna / lato 2016 to połączenie sportowej elegancji i klasycznych modeli, z których marka słynie. Oprócz fasonów inspirowanych ponadczasową klasyką i elegancją, pojawiły się sportowe propozycje dla aktywnych kobiet ceniących sobie wygodę i uniwersalność. Całość została utrzymana w kolorach bieli, czerni, szarości, granatu i przełamana neonoworóżowymi i neonowozielonymi modelami. Kolekcja w całości zbudowana jest na wysokogatunkowych materiałach. Wszystkie projekty możesz zobaczyć tutaj: http://shop.yuliyababich.eu/.

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

Yuliya Babich

fot. materiały prasowe

O projektantce:

Yuliya Babich – projektantka ukraińskiego pochodzenia, od siedemnastu lat na stałe mieszkająca w Polsce. To tu stworzyła swoją pierwszą kolekcję w 2007 roku, szybko zjednując sobie stałe grono klientek. Kobiety cenią sobie jej projekty za jakość wykonania i komfort noszenia. Wyjątkowa wrażliwość i zmysł obserwacji artystki pozwalają jej tworzyć kreacje, które znajdują sobie zwolenników na całym świecie.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ