Sunday, July 21, 2024
Home / Moda  / Nowa kolekcja od KOKOworld: Spring Summer 19 Chapter I

Nowa kolekcja od KOKOworld: Spring Summer 19 Chapter I

Odkryj nową odsłonę etycznej mody i daj się ponieść Baśni z 1001 nocy!

kolekcja Spring Summer 19 Chapter I

Kolekcja Spring Summer 19 Chapter I / fot. materiały prasowe

Marka KOKOworld lubi wyzwania, zwłaszcza jeżeli przy ich realizacji może nauczyć się czegoś nowego. W tym roku kolekcja Spring Summer 19 Chapter I to nowość nie tylko dla was, ale także dla załogi etycznej firmy

 

– Po raz pierwszy inspirowaliśmy się klimatem bliskowschodnim, arabską ornamentyką i różnorodnymi kolorami Lewantu. Na zdjęciach staraliśmy się oddać magię naszych nowych projektów – dlatego dołącz do nas i daj się zaczarować! – mówi Agata Kurek, założycielka marki.

koko world arabskie motywy

Inspiracja klimatem bliskowschodnim, arabską ornamentyką i różnorodnymi kolorami Lewantu / fot. materiały prasowe

Jeżeli jesteście fankami beżu i jego odcieni to w końcu znajdziecie coś dla siebie, kolekcja spodoba się też tym do których przemawiają minimalistyczne, lekko asymetryczne formy. Nie zapominamy oczywiście o ekologicznych materiałach. W tej linii dominują: organiczna bawełna, tencel oraz len – z doświadczenia wiemy, że są niezastąpione podczas nadchodzących, ciepłych dni.

koko world nowa kolekcja

W tej linii dominują: organiczna bawełna, tencel oraz len – z doświadczenia wiemy, że są niezastąpione podczas nadchodzących, ciepłych dni / fot. materiały prasowe

Co więcej, niektóre ubrania ozdobione są ręcznie nanoszonymi przez zespół KOKOworld pieczątkami. Można śmiało powiedzieć, że dosłownie projektanci w tym sezonie przyłożyli ręce do powstania tej kolekcji.

kokoworld

Proste formy, za to z mnóstwem ciekawych przeszyć i cięć, to wyznacznik kolekcji, która niejednokrotnie zaskoczy cię nieoczywistymi detalami / fot. materiały prasowe

Proste formy, za to z mnóstwem ciekawych przeszyć i cięć, to wyznacznik kolekcji, która niejednokrotnie zaskoczy cię nieoczywistymi detalami.

Cała kolekcja utrzymana jest w unikatowym stylu KOKOworld, zapewnia jednak wiosenny powiew świeżości. Ubierając wzorzyste i wielokolorowe projekty poczujecie się jak bohaterki Baśni z 1001 nocy!

źródło: materiały Partnera MK
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Joanna Płomienna 21 lipca, 2020

    Śliczne stylizacje w sam raz do miasta. Wygodnie a jednak modnie.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ