Thursday, June 20, 2024
Home / Kuchnia  / Nowa Kawiarnia firmowa Wawel w Krakowie – słodkie miejsce do odkrycia!

Nowa Kawiarnia firmowa Wawel w Krakowie – słodkie miejsce do odkrycia!

Masz już plany na sobotę?

Nowa Kawiarnia Wawel

Nowe, pyszne miejsce na mapie Krakowa! / fot. materiały prasowe

Wawel – uwielbiana przez Polaków marka słodyczy, serdecznie zaprasza do Krakowa na uroczyste otwarcie nowej Kawiarni firmowej zlokalizowanej w galerii Factory. Już 24 listopada, w najnowszym słodkim punkcie na mapie Krakowa, na wszystkich fanów słodkości czekają pyszne niespodzianki, hostessy z upominkami, degustacja firmowych tart o oryginalnych, kultowych smakach oraz atrakcyjne rabaty. Tu każdy poczuje się dobrze!

 

Nowoczesne wnętrze, słodkie niespodzianki, wyjątkowa atmosfera i unoszący się zapach czekolady, a także niepowtarzalna okazja do skosztowania specjalnie przygotowywanych tart o smakach niedostępnych nigdzie indziej (Kasztanki, Trufle, M!chałki z Wawelu) – to tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić nową Kawiarnię firmową marki Wawel, która swoje otwarcie świętować będzie 24 listopada w galerii Factory w Krakowie. Marka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wspólnego celebrowania przyjemnych chwil – by razem, w nowej kawiarni, skosztować czekoladowych pyszności od Wawelu i poczuć się dobrze.

 

Wawel dla smakoszy

Sieć sklepów marki Wawel to aktualnie 14 sklepów firmowych – miejsc wyjątkowych, w których tradycja i kunszt wyrobu łączą się z nowoczesnymi wnętrzami i wyjątkową atmosferą.
W każdym takim punkcie Wawel oferuje całą ofertę znanych i uwielbianych produktów, a także wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży – jak czekolady z wizerunkami i symbolami polskich miast, zestawy prezentowe przygotowywane na zamówienie Klienta czy unikalne konfitury z czekoladą Wawel. Wszystkie sklepy firmowe Wawel zlokalizowane są nie tylko w największych miastach w Polsce, ale także w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

 

Kawiarnia Wawel Factory

Odwiedź Wawel w Factory! / fot. materiały prasowe

Sklep firmowy Wawel Factory Kraków
ul. Profesora Adama Różańskiego 32, 32-085 Modlniczka
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – czwartek – 10:00 – 21:00
Piątek – 10:00 – 22:00
Sobota – 9:00 – 22:00
Niedziela 9:00 – 20:00

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ