Thursday, July 18, 2024
Home / Kuchnia  / Funkcjonalne wyciskarki do soków

Funkcjonalne wyciskarki do soków

Czy kuchenny sprzęt AGD musi być niefunkcjonalny, problematyczny w przechowywaniu i mało estetyczny? Nie! Novis Vita Juicer jest tego zaprzeczeniem.

Wyciskarka / fot. materiał prasowy

Czy kuchenny sprzęt AGD musi być niefunkcjonalny, problematyczny w przechowywaniu i mało estetyczny? Nie!

Wyciskarka / fot. materiał prasowy

Wyciskarka / fot. materiał prasowy

Novis Vita Juicer jest tego zaprzeczeniem. To nowatorskie urządzenie opracowane przez szwajcarskich inżynierów stanowi rewolucję w segmencie domowych wyciskarek do soków. Dlaczego?

Po pierwsze – niespotykanie szeroki zakres funkcjonalności. Czy nie jest wygodnie za pomocą jednego urządzenia mieć możliwość przyrządzenia smacznych i zdrowych soków, koktajli, sorbetów, smoothies? Novis Vita Juicer zawstydza konkurencje swoją wszechstronnością. Zastąpi w Twoim domu wyciskarkę do cytrusów, blender, sokowirówkę, czy smoothie maker, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz pieniądze i cenne miejsce w kuchni.

Po drugie – obsługa i pielęgnacja. Jeszcze nigdy wyciskanie soków nie było tak proste. Wystarczy przekręcić jedno pokrętło, aby włączyć urządzenie. Inteligentne rozwiązanie technologiczne Autospeed, zastosowane w Novis Vita Juicer sprawi, że on sam będzie regulował prędkość obrotową w zależności od twardości wrzuconych warzyw i owoców. Wszystkie elementy urządzenia mające kontakt z sokiem możesz myć w zmywarce, ponieważ wykonane są one z niesamowicie trwałych materiałów (Tritan®). Czy można prościej? Raczej nie.
Co więcej, solidny, odlewany korpus, wyjątkowo cichy silnik i elastyczne, gumowe amortyzatory sprawiają, że Novis Vita Juicer charakteryzuje się wysoką kulturą pracy.

Wyciskarki / fot. materiały prasowe

Wyciskarki / fot. materiały prasowe

Po trzecie – lekki i przyjemny design oraz ciepłe kolory. Większość urządzeń kuchennych jest używanych tylko przez krótki czas, a następnie stają się kłopotliwym przedmiotem zajmującym cenne miejsce. Novis Vita Juicer jest inny. Można powiedzieć, że pod tym względem jest unikatowy. Minimalistyczne wzornictwo i szeroka gama kolorów sprawia, że bez wątpienia stanie się on wspaniałą ozdobą Twojej kuchni.

Po czwarte – najwyższa jakość świeżych soków. Zastosowane w Novis Vita Juicer rozwiązania funkcjonalne i technologiczne sprawiają, że efektem jego pracy jest zamiana owoców i warzyw w 100%-owy, zdrowy, smaczny sok lub smoothie. Wszystko łatwo, szybko, przyjemnie i co najważniejsze bez utraty cennych witamin, enzymów i mikroelementów.

Wyciskarka Novis Vita Juicer / fot. materiały prasowe

Wyciskarka Novis Vita Juicer / fot. materiały prasowe

Novis Vita Juicer to Funkcjonalne Piękno, które stało się punktem odniesienia dla producentów kuchennego sprzętu AGD. Doceniony został za swoją innowacyjność, design i wartości użytkowe licznymi nagrodami: Best of the Best Reddot 2014, KitchenInnovation of the Year® 2014, oceną Bardzo Dobry (1,3) w teście Haus&Garten (4/2014). Opinię ekspertów potwierdzają tysiące zadowolonych Klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!

www.wyciskarkinovis.pl
cena: 2.199 zł

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ