Sunday, April 14, 2024
Home / Moda  / Design  / NOTI kolekcja BIBIK

NOTI kolekcja BIBIK

Renata Kalarus zaprojektowała dla firmy NOTI kolekcję BIBIK. To obszerna kolekcja sof i kanap o szerokich wygodnych podłokietnikach, które obejmują siedzisko.

Renata Kalarus zaprojektowała dla firmy NOTI kolekcję BIBIK. To obszerna kolekcja sof i kanap o szerokich wygodnych podłokietnikach, które obejmują siedzisko. Wygodne podłokietniki tworzą dodatkowe powierzchnie do przysiadania, a ich wewnętrzna przestrzeń to podręczna półka na książki i inne bibeloty.

Bibik Classic, projekt Renata Kalarus

Zdjęcie 1 z 6

fot. Noti

 

Sofa występuje w trzech wariantach tj. z podłokietnikami (CLASSIC), bez podłokietników (SIMPLE) oraz jako wielofunkcyjna sofa z obszernym siedziskiem i przesuwanymi podłokietnikami (LOFT)– sofa i łóżko w jednym.

Wyjątkowy kształt luźnych, bardzo miękkich poduszek oparciowych pozwala na wygodne podparcie pleców i przytulenie głowy, a w innym położeniu na zmniejszenie głębokości siedzisk. Bogactwo wariantów ułożenia podłokietników-spinaczy względem siedzisk pozwala na tworzenie „klasycznych” kanap domowych, tapczanów, miejsc sypialnianych i mebli do poczekalni.

Sofy z opcją wysuwania poduch siedziskowych są idealnym rozwiązaniem na miejsce do spania dla gości. Zestaw sof uzupełnia funkcjonalny, przewrotny w formie stolik z półką na gazety pełniący funkcję pomocnika, fornirowana taca nakładana na podłokietnik oraz niekonwencjonalne różnej wielkości pufy samodzielnie służące jako fotele, a w układach jako elementy przedłużenia sof.

Bibik Classic cena od 5.030 zł brutto
Bibik Simple cena od 4.570 zł brutto
Bibik Loft cena od 7.040 zł brutto

Znajdziesz nas: www.noti.pl

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ