Thursday, June 13, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Noś się po polsku!

Noś się po polsku!

Noś się po polsku! - to hasło przewodnie nowej polskiej marki Farsa. Ciężko się z nim nie zgodzić, oglądając oferowane przez młodziutką firmę wzory – koszulkę z wizerunkiem Stanisława Lema czy Marii Skłodowskiej-Curie.

Noś się po polsku! – to hasło przewodnie nowej polskiej marki Farsa. Ciężko się z nim nie zgodzić, oglądając oferowane przez młodziutką firmę wzory – koszulkę z wizerunkiem Stanisława Lema czy Marii Skłodowskiej-Curie.

Noś się po polsku!

Zdjęcie 1 z 6

Farsa.Fantastycznie/fot.materiał prasowy

Farsa zrodziła się z zamiłowania do polszczyzny i dzikiej frajdy – mówi założycielka marki, Maria Rozbicka. Nadruki na koszulkach są więc połączeniem zabawy słowem i sympatii do przedstawicieli polskiej literatury i nauki. Od innych firm tego typu Farsę wyróżnia to, że przyciąga nie tylko tych, którym zależy na treści, ale również tych troszczących się o fason, stąd dbałość o wysokiej jakości materiały, niebanalne wzory i kolory.

Mimo że marka działa na polskim rynku niecały miesiąc, już została zauważona przez znane blogerki – koszulki Farsy noszone są przez Venilę Kostis czy Radzkę .

Farsę można śledzić na stronie www.farsa.eu lub na Facebooku – www.facebook.com/farsaeu.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ