Sunday, June 23, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Nominowani w kategorii Uroda

Nominowani w kategorii Uroda

Głosowanie potrwa od 18.09.2014 r. do 18.10.2014 r. do godziny 12:00. Przez pierwsze trzy tygodnie głosowanie będzie jawne, na ostatnie 5 dni trwania plebiscytu głosowanie utajnimy, by nominowani z niecierpliwością wyczekiwali ogłoszenia wyników, które nastąpi

Głosowanie potrwa od 18.09.2014 r. do 18.10.2014 r. do godziny 12:00. Przez pierwsze trzy tygodnie głosowanie będzie jawne, na ostatnie 5 dni trwania plebiscytu głosowanie utajnimy, by nominowani z niecierpliwością wyczekiwali ogłoszenia wyników, które nastąpi 28 października podczas uroczystej gali urodzinowej Miasta Kobiet w krakowskiej Cricotece.

Od 14.10.2014 do 18.10.2014 głosowanie zostaje utajnione. Aby zagłosować wystarczy kliknąć „łapkę”. Na jednego kandydata można oddać jeden głos dziennie.

Nominowana w kategorii Uroda

Zdjęcie 1 z 5

DR URSZULA BRUMER – lekarz medycyny estetycznej. Nominowana za wprowadzanie na polski rynek najnowszych odkryć z dziedziny medycyny regeneracyjnej, zwłaszcza za unikalny zabieg odmładzający o co najmniej 10 lat z wykorzystaniem własnych komórek macierzystych. / fot. Anna Ciupryk (ilość głosów: 178)

[Not a valid template]
Oceń artykuł
6 komentarzy
 • Pingback:Nominacja w plebiscycie Miasta Kobiet | dr Marek Wasiluk 21 września, 2014
 • maria 13 października, 2014

  czy p. Wyrobiec jest nominowana w kategorii biznes czy uroda? chyba paniom redaktorkom się coś pomyliło sieć salonów i po za tworzeniem biznesu nic z umiejętnościami – nagradzanymi- nie ma To cyba miasto kobiet a nie lizodupstwa i jak przejrzeć ile reklam hair coif było w waszej gazetce to już wiadomo skąd nominacja. Uczciwe to nie jezt

 • Sandra 14 października, 2014

  Chyba kogoś bardzo boli, że Pani Ewa wygrywa. No cóż czyjeś sukcesy zawsze kłują w oczy i wtedy najłatwiejsza metodą na oplucie przeciwnika jest atak, uzasadniony czy nie ważne żeby kogoś opluć. Inni kandydaci też się reklamują w owej gazecie na co już Pani Maria jakoś uwagi nie zwróciła ale tylko reklamy hair coif rażą ów Panią w oczy. Więc z tą uczciwością to radziłabym najpierw popatrzeć na siebie a potem na innych. Pani Ewo mój głos codziennie dla Pani oddany, pozdrawiam 🙂

 • Renata 16 października, 2014

  Zgodzę się z p. Marią – pozostali nominowani ciężką pracą, talentem innowacyjnym działaniem również naukowym zasłużyli na to. Pani Wyrobiec jest dyrektorem zarządzającym i jestem przekonana, że nawet nie potrafi obciąć dziecka. Po za tym pozostałe osoby faktycznie są związane tu i teraz z naszym miastem realizując w branży coś dla kobiet. A firma Hair Coif to tylko sieciówka przeniesiona z Francji. To biznes nie wkład w urodę.
  Przejrzałam nawet facebook miasta kobiet i jak widzę, że fryzury modelek do czegoś tam przygotowała ta firma to faktycznie podejrzenia p. Marii co do umiejscowienia gdziekolwiek nominacji tej firmy jest jasne i nieuczciwe ze strony wydawców. To przykre

 • Dominika 16 października, 2014

  Laureaci plebiscytu otrzymają w nagrodę kosmetyki RevitaLash, cóż za zbieżność!Pani Kostrzewska jest nominowana!6 października na fb MK również pojawiła się o tej firmie wzmianka!
  W kategorii życie publiczne nominowana Pani Felicjańska na stronie MK są aż dwie reklamy z nią,a uwaga!Skandal! Nominowane jest również miejsce, w którym odbędzie się gala!Pół ekipy felietonistów jest nominowanych!
  Pan Turnau wystąpi podczas Gali a jest nominowany!
  Ludzie opanujcie się, bo na prawdę żal czytać zawistne, żenujące wpisy konkurencji bądź innych nominowanych!Przecież to jest tak dziecinne i śmieszne,że szkoda komentować!A o wygranej decydują głosy czytelników,więc aż tak się boicie że przegracie?

 • Beata 17 października, 2014

  Ależ ta p. Dominika g….a aż faktycznie żal czy udaje, ze nie rozumie?

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ