Sunday, June 16, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Noc poślubna… z kamerzystą?

Noc poślubna… z kamerzystą?

Pozostać dziewicą do ślubu i swój pierwszy raz skonsumować tuż po hucznym weselu? A może zaprosić kamerzystę na pięterko i przeżyć sex przed kamerami?

noc poslubna z kamerzysta

Pozostać dziewicą do ślubu i swój pierwszy raz skonsumować tuż po hucznym weselu? A może zaprosić ekipę filmową na pięterko i przeżyć sex przed kamerami?

Pozostać dziewicą do ślubu i swój pierwszy raz skonsumować tuż po hucznym weselu? A może zaprosić kamerzystę na pięterko i przeżyć sex przed kamerami?

noc poslubna z kamerzysta

Pozostać dziewicą do ślubu i swój pierwszy raz skonsumować tuż po hucznym weselu? A może zaprosić ekipę filmową na pięterko i przeżyć sex przed kamerami?

Jeżeli noc poślubna jest jeszcze przed Tobą i marzysz o tym, jak będzie wyglądać ten pierwszy raz, czy rozpłyniesz się w ramionach partnera, czy wszystko rozegra się perfekcyjnie, lepiej nie czytaj dalej!!!

NOC POŚLUBNA – POLSKIE PORNO?
Zanim zaprosisz kamerzystę na noc poślubną – zastanów się – najnowsze trendy wśród młodych par wymykają się bowiem spod polskiej legislatury. Jeżeli ślub, to oczywiście wesele, a na nim fotograf i kamerzysta, który prześledzi tego dnia każdy Wasz krok: błogosławieństwo rodziców, ceremonię w kościele, przywitanie chlebem i solą, pierwszy taniec, pierwszy i nieostatni toast i rzecz jasna: pierwszą noc małżeńskiego pożycia. No właśnie, noc poślubna. Czy filmowanie miłosnych igraszek nowożeńców jest legalne? Uspokajamy! Sex tape z wesela to nic zdrożnego, pod warunkiem jednakże, że Wasz pierwszy raz… nie trafia do sieci.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=ckEQRCrrSRs&feature=player_embedded ]

Ilość filmików z nocy poślubnej umieszczonych w serwisie YOUTUBE bulwersuje i dziwi, niektórych śmieszy. Zdarzają się także komentarze ostre i obraźliwe, dla bohaterów filmu zapewne nieprzyjemne, choć decydując się na podzielenie się swoją twórczością z internautami, musieli być tak przygotowani na słowa krytyki: Zniszczyłeś mi psyche, nic dziwnego, że w Polsce mamy kryzys demograficzny, ale wiocha – itd. A wśród TOP 5 najbardziej obciachowych wpadek nocy poślubnej znajduje się obok impotencji, ścieżki dźwiękowej disco polo, nadmiernego upojenia alkoholowego i falstartu partnera – aranżacja i filmowanie własnych, jeszcze nieudolnych aktów seksualnych. Zanim więc teledysk z wesela bez cenzury trafi do sieci, przemyśl to!

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ!
Pierwszy raz zdarza się tylko raz. Dokumentowanie uroczystości rodzinnych, ślubów, chrzcin i wesel ma jeden cel – zatrzymać czas, utrwalić wspomnienia, zachować młodość. Jeden z kamerzystów promujących w internecie swoje usługi filmowania wesel i nocy poślubnych reklamuje się sloganem „PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ”

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=adbnQRSJfr8&NR=1&feature=fvwp ]

A pierwszy raz? Jak go przeżyć? Czekać do ślubu? Przecież i tak nikt z gości weselnych nie oczekuje, że po upojnej nocy w remizie czy domu weselnym okażecie im zwyczajem  przodków zabrudzone prześcieradło na dowód utraty dziewiczej błony.

CZY PIERWSZY RAZ BOLI?

Gdybyście jednak ufali w swoje predyspozycje seksualne, wierzyli w własne zdolności aktorskie i chcieli nimi podzielić się z rodziną, babcią, mamą, ciocią, dalszymi krewnymi lub kilkoma tysiącami zupełnie obcych i przypadków ludzi – Internet czeka [DP].

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ