Saturday, June 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Rzęsy po liftingu. To nas kręci

Rzęsy po liftingu. To nas kręci

Chcesz w mniej niż godzinę zmienić rzęsy ze zwyczajnych w bajeczne?

Fall In The Volume od Noble Lashes to prawdziwy przełom w podkręcaniu i wydłużaniu rzęs – pierwsza bezinwazyjna i trwała metoda pozwalająca w mniej niż godzinę zmienić rzęsy ze zwyczajnych w bajeczne.

Zabieg trwałego modelowania rzęs Fall In The Volume od Noble Lashes przeznaczony jest do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs. Najlepiej sprawdza się u kobiet obdarzonych długimi, lecz prostymi rzęsami. Jest świetną alternatywą dla termicznych zalotek, które niszczą rzęsy i zapewniają krótkotrwały efekt.

noble lashes

Cały proces liftingu rzęs jest zupełnie bezpieczny, zarówno dla rzęs jaki i oczu. / fot. materiał prasowy

Zakochaj się w objętości
Za naturalny kształt rzęs odpowiadają związki cysteinowe, możemy jednak na nie trwale wypłynąć. Fall In The Volume modeluje strukturę rzęs dzięki zastosowaniu specjalistycznego preparatu, który dyscyplinuje rzęsy, maksymalnie unosi je od samej nasady, a przez to również optycznie wydłuża. Można wybrać poziom podkręcenia rzęs, który zależny jest od wielkości silikonowego wałeczka: mały, średni bądź duży.
Zabieg dodatkowo pobudza naturalną odbudowę rzęs, ale już w nowym, zaokrąglonym kształcie. Ponadto dzięki nawilżeniu włoski rzęs wygładzą się, będą błyszczące i zdrowe. Cały proces jest zupełnie bezpieczny, zarówno dla rzęs jaki i oczu.

Gdy rzęsa rzęsie nierówna
Dzięki możliwości regulowania zarówno kształtu rzęs jaki i stopnia podkręcenia, zabieg ten nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Najbardziej wyrazisty efekt osiąga się w przypadku rzęs długich, prostych lub skierowanych ku dołowi oraz niezdyscyplinowanych, czyli takich. których włoski układają się w różnych kierunkach. Fall In The Volume jest jednak z powodzeniem stosowany także u posiadaczek naturalnie krótkich rzęs dodając im zalotnego, dziewczęcego uroku.

noble lashes

Dzięki możliwości regulowania zarówno kształtu rzęs jaki i stopnia podkręcenia, zabieg ten nadaje się dla kobiet w każdym wieku. / fot. materiał prasowy

Podkręcenie szybkie i trwałe. Jak to działa?
W trakcie zabiegu kosmetyczka podnosi rzęsy na silikonowej podkładce przylegającej do powieki i na każdą rzęsę nakłada precyzyjnie preparat. Rzęsy pozostają unieruchomione na silikonowej podkładce przez około 30-50 minut. Końcowym etapem zabiegu jest użycie utrwalacza, który umożliwi zachowanie efektu na około 4-6 tygodni.

Zabieg trwa przeciętnie 30-50 minut i powinien być wykonywany w gabinetach kosmetycznych. Cena zabiegu waha się od 70­ do 150 zł w zależności od rodzaju rzęs i oczekiwanego stopnia podkręcenia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ