Friday, July 12, 2024
Home / Uroda  / No-Spa Forte na silny ból

No-Spa Forte na silny ból

Nagły atak bólu. Może dopaść nas wszędzie – w pracy, w domu, na rodzinnym spotkaniu… Pojawia się niepokój, czujemy się coraz gorzej, ból narasta. A nasza reakcja powinna być natychmiastowa! Dlatego warto w takiej sytuacji

Wszystko przez skurcz

Wszystko przez skurcz / fot. materiał prasowy

Podczas codziennych obowiązków oraz chwil przyjemności czy relaksu, może zdarzyć się coś nieoczekiwanego. Nagły atak bólu. Może dopaść nas wszędzie – w pracy, w domu, na rodzinnym spotkaniu… Pojawia się niepokój, czujemy się coraz gorzej, ból narasta. A nasza reakcja powinna być natychmiastowa! Dlatego warto w takiej sytuacji zastosować lek, który przyniesie nam szybką ulgę.

Wszystko przez skurcz

Wszystko przez skurcz / fot. materiał prasowy

Wszystko przez skurcz

Przyczyn bólu w obrębie jamy brzusznej może być wiele. Niestrawność, zapalenie pęcherza, zaparcia… Żadnej z nich nie należy lekceważyć! Najczęściej dolegliwości te to kolki, czyli bóle tzw. spastyczne, spowodowane skurczami mięśni gładkich. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest to błędne koło – im dłużej trwa ból, tym mocniejszy jest skurcz. Dlatego nasza reakcja jest niezwykle ważna. Potrzebny nam środek rozkurczowy, który uderzy w źródło bólu oraz zadziała szybko. Jeśli szukamy leku silnego, ale jednocześnie bezpiecznego, sięgnijmy po No-Spę Forte. Świetnie radzi sobie nawet z bardzo silnym bólem, jest preparatem znanym i sprawdzonym.

Szybka reakcja

Substancją czynną No-Spy Forte jest drotaweryna. Działa rozkurczająco i dobrze się wchłania, dzięki czemu odczuwamy natychmiastową ulgę w bólu. No-Spę Forte możemy stosować podczas bólów menstruacyjnych, ale także związanych z chorobami dróg moczowych, dróg żółciowych, chorobami żołądka oraz jelit, a także podczas zaparć. Z pewnością poradzi sobie nawet z bardzo silnym bólem. Tabletki są łatwe do połknięcia. Dawkowanie No-Spy Forte warto skonsultować z lekarzem. Preparat może być stosowany u osób powyżej 12. roku życia.

Nie daj się bólowi

Silny, nagły atak bólu, ale także przewlekłe bóle związane z różnymi schorzeniami obniżają jakość naszego życia, nie pozwalają normalnie funkcjonować oraz zmuszają nas do rezygnowania z wielu rzeczy. Jesteśmy osłabieni i zmęczeni, nie mamy na nic ochoty. Warto to zmienić. Dzięki odpowiednim preparatom, takim jak No-Spa Forte, znów możemy cieszyć się życiem i zapomnieć o bólu.

Więcej o działaniu i dawkowaniu No-Spy Forte znajdziesz na www.no-spa.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Berenika 16 października, 2015

    mi na zapalenie pęcherza pomaga też urofuraginum, bo trzeba powiedzieć, że akurat w tym przypadku same środki przeciwbólowe nie pomogą i trzeba walczyć z infekcją też 😉

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ