Thursday, July 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Mniej znaczy… więcej

Mniej znaczy… więcej

Remarque już dawno temu przekonywał, że jeśli chodzi o szczęście, warto się bardzo nisko schylić. Przedstawiamy ranking facetów niższych od partnerki!

tom cruise

Także Nicole Kidman, poprzednia partnerka Toma Cruisa była od niego dużo wyższa

Remarque już dawno temu przekonywał, że jeśli chodzi o szczęście, warto się bardzo nisko schylić. Przedstawiamy ranking facetów niższych od partnerki!

tom cruise

Także Nicole Kidman, poprzednia partnerka Toma Cruisa była od niego dużo wyższa

Marzysz o wysokim brunecie, który otoczy Cię silnym ramieniem, zapewni rozbudowany pakiet atrakcji dla ducha i ciała, na widok którego niejedna dawna koleżanka z liceum spojrzy z zazdrością? Pewno nie raz trzepotałaś też rzęsami w kierunku rosłego kolegi, bo w końcu „prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 180 cm”. Tymczasem coraz więcej kobiet przekonuje się, że niższy partner braki we wzroście rekompensuje intelektem, zaangażowaniem w związek i czułością. W poszukiwaniu idealnego mężczyzny warto więc spojrzeć kilka centymetrów niżej. Remarque już dawno temu przekonywał, że „(…) jeśli chodzi o szczęście, warto się bardzo nisko schylić.”

OTO KILKA PAR, GDZIE ONA JEST WYŻSZA, ALE JEMU NIE BRAKUJE MĘSKOŚCI:

Rod Stewart i Penny Lancaster

Rod Stewart
Rod zawsze miał opinię kobieciarza. Brit Ekland, Dee Harrington, Marcy Hanson, Bebe Buell i Carole Mallory – to tylko niektóre z byłych partnerek piosenkarza. Jego życie intymne zawsze było burzliwe i głośne. Kiedy związał się z dużo młodszą i dużo wyższą modelką – Penny Lancaster nikt nie przewidywał, że ich związek przetrwa. Tymczasem para jest już ze sobą 11 lat.

 

Joanna Krochmalska i Liroy

Liroy
Joanna Krochmalska i Liroy uchodzą za dość skandaliczną parę polskiego show biznesu, ale czy również niedobraną z powodu różnicy wzrostu?  Mimo wszelkich różnic oboje deklarują, że bardzo się kochają i nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

 

Robert Wolański i Agnieszka Maciąg

Agnieszka Maciąg
W styczniu tego roku Agnieszka Maciąg stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem modelki został jej długoletni partner – Robert Woliński. Także w przypadku tej pary sprawdziła się życiowa mądrość głosząca, że kiedy dwoje ludzi chce być ze sobą razem, to wszystkie różnice, nawet te fizyczne nie mają znaczenia.

 

Roman Polański i Emenuelle Seigner

Emmanuelle Seigner
Roman Polański i Emenuelle Seigner to para, którą różni kilka centymetrów we wzroście oraz aż 36 lat w wieku. Mimo tych wszystkich różnic małżeństwo Polańskiego przetrwało wszelkie burze, nawet ostatnią wywołaną skandalem seksualnym.

 

Claudia Schiffer i Matthew Vaughn

Claudia Schiffer
Ona jest światową top modelką, on sławnym reżyserem. Są małżeństwem od 2002 roku i mają ze sobą trójkę dzieci: dwie córki i jednego syna. Ciekawe po, którym z rodziców maluchy odziedziczą wzrost?!

 

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy

Carla Bruni
Carla Bruni to włoska piękność, która rozkochała w sobie niejednego mężczyznę. Była związana miedzy innymi z Vincentem Pérezem, Erikiem Claptonem, Donaldem Trumpem oraz Mickiem Jaggerem.  Co sprawiło, że modelka wybrała o wiele niższego od siebie Nicolasa Sarkozy’ego, obecnego prezydenta Francji, na swojego męża? Para od kilku tygodni jest świeżo upieczonymi rodzicami małej Giulii.

 

Tom Cruise i Katie Holmes

Tom Cruise i jego była partnerka Penelope Cruz
Tom Cruise mimo swoich zaledwie 170 centymetrów wzrostu od zawsze uchodził za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hoolywood. Dowodem na to, że ma powodzenie są na pewno są jego liczne i pęknę byłe partnerki a wśród nich Nicole Kidman czy Penelope Cruz. Obecnej żonie Toma – Katie Holmes też nie przeszkadza fakt, że jej partner jest niższy od niej o 5 centymetrów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ