Sunday, May 26, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Elegancki minimalizm w kolekcji NIFE wiosna / lato 2013

Elegancki minimalizm w kolekcji NIFE wiosna / lato 2013

Polska marka po raz kolejny postawiła na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Tym razem inspiracją dla nowej kolekcji na sezon wiosna / lato 2013 jest surowy, skandynawski minimalizm. Wpływ północnego designu na wiosenną odsłonę NIFE można

Polska marka po raz kolejny postawiła na klasykę w nowoczesnym wydaniu. Tym razem inspiracją dla nowej kolekcji na sezon wiosna / lato 2013 jest surowy, skandynawski minimalizm. Wpływ północnego designu na wiosenną odsłonę NIFE można dostrzec przede wszystkim w prostych krojach i chłodnej, pastelowej kolorystyce.

Elegancki minimalizm w kolekcji NIFE wiosna / lato 2013

Zdjęcie 1 z 5

modelka: Marta Pawlik / A S management fotograf: Kamil Majdański / Art Of Publicity makijaż: Julia Wojciechowska / Art Of Publicity fryzury: Grzegorz Wojtowicz stylizacja: Alex Kawałko

 

W nowej kolekcji znalazły się sukienki, głównie o prostym kroju, rozbudowana linia kobiecych bluzek oraz klasyczne, dopasowane spódnice. Elementem, który wyróżnia całą kolekcję na tle wcześniejszych, są wzory. Geometryczne desenie w połączeniu z minimalistycznymi propozycjami podkreślają charakter całej linii i czynią ją niezwykle wyrazistą. Dominuje jasna,  surowa, pastelowa kolorystyka. Z jednej strony łączy się z delikatnymi i zwiewnymi materiałami, zaznaczając subtelny i kobiecy charakter marki NIFE. Z drugiej natomiast chłodne barwy zderzają się ze zdecydowanym i ostrym krojem, mocno akcentując minimalistyczny styl kolekcji.

[Not a valid template]

Twarzą obecnej kampanii NIFE jest Marta Pawlik. Zdjęcia do sesji zrealizował fotograf Kamil Majdański, który współpracuje z marką od kilku sezonów. Agencją odpowiedzialną za produkcję sesji jest Art Of Publicity.

Kolekcja pojawi się pod koniec marca w e-sklepie marki.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ