Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / „Idol” podczas Ladies Night w Cinema City!

„Idol” podczas Ladies Night w Cinema City!

Kolejna edycja wieczoru tylko dla Pań, czyli Ladies Night w Cinema City. Zobaczcie co tym razem dla was przygotowano.

Już 25 czerwca Cinema City zaprasza wszystkie Panie na film „Idol” z Alem Pacino w roli głównej.  W produkcji, która oparta jest na prawdziwej historii, będzie można towarzyszyć muzykowi, odcinającemu kupony od dawnej sławy, który przez niezwykły list zmieni całe swoje życie. Czy uda mu się naprawić relacje rodzinne i znaleźć prawdziwą miłość swojego życia?

ladies-night-e1429872307191

„Idol” to niezwykle wzruszający, ale i rozrywkowy obraz gwiazdy muzyki, która zatraciła się w swojej sławie. Podczas najbliższego pokazu Ladies Night, które odbędzie się 25 czerwca, będzie można  dowiedzieć się, jaką drogę tytułowy „Idol” będzie musiał przejść, aby pogodzić się z niewidzianym nigdy synem. O poziom produkcji zadbała doborowa obsada aktorska – rolę tytułową wcieli się niezwykły Al Pacino, a partnerować mu będą Annette Bening, Jennifer Garner i Christopher Plummer.

List od Johna Lennona

Danny Collins, czyli tytułowy Idol, dziś już tylko odcina kupony od swojej sławy, pławiąc się w luksusach i spędzając czas z coraz młodszymi narzeczonymi. Punktem zwrotnym w jego życiu będzie list, który napisali do niego 40 lat wcześniej… John Lennon i Yoko Ono. To właśnie on sprawi, że była gwiazda zamieni luksusowy apartament na mniejszy pokój, a na miejsce młodej kochanki, będzie starał znaleźć miłość swojego życia. Największym wyzwaniem będzie jednak budowa stosunków z synem, który nie pała sympatią do ojca. Czy tak zasadnicza zmiana priorytetów i trybu życia może się udać?

Noc pełna atrakcji

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Idol, na panie biorące udział w seansie czeka wiele innych atrakcji! Podczas Ladies Night w Cinema City skorzystać będzie można z konsultacji w zakresie tematów kosmetycznych oraz wygraćatrakcyjne nagrody.

Cinema City zaprasza na wzruszającą i opartą na prawdziwych wydarzeniach historię, którą już 25 czerwca przedpremierowo będzie można zobaczyć w ramach cyklu Ladies Night. Seans filmu Idol, wraz ze specjalnymi atrakcjami, odbędzie się w 18 kinach sieci w Polsce – start o godzinie 19:30.

Cinema City Gliwice, Cinema City Kraków Bonarka, Cinema City Bydgoszcz, Cinema City Zielona Góra, Cinema City Katowice Silesia, Cinema City Gdańsk Krewetka, Cinema City Toruń Czerwona Droga, Cinema City Poznań Plaza, Cinema City Lublin, Cinema City Warszawa Arkadia, Cinema City Warszawa Mokotów, Cinema City Łódź Manufaktura, Cinema City Wałbrzych, Cinema City Rybnik, Cinema City Bielsko-Biała, Cinema City Częstochowa Jurajska, Cinema City Częstochowa Wolność, Cinema City Wrocław Korona

 (źródło:mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ