Monday, April 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Nietypowy prezent dla przyjaciółki, siostry, mamy lub cioci

Nietypowy prezent dla przyjaciółki, siostry, mamy lub cioci

Oto coś, co idealnie się sprawdzi!

Spełniając potrzeby bliskich przyczyniamy się do ich szczęścia / fot. materiały prasowe

Chyba wszystkie lubimy ten niewymuszony uśmiech prawdziwej radości, gdy udało nam się odkryć, o czym marzą nasi bliscy i spełnić w części lub w całości ich pragnienia

Szukasz nietypowego prezentu dla przyjaciółki, siostry, mamy lub cioci? / fot. materiały prasowe

Dawanie jest przyjemniejsze od brania – to prawda stara, jak świat. Ale czy da się w każde Święta wpaść na oryginalny pomysł, jeszcze idealniej dopasowany do osoby obdarowywanej, niż przed rokiem? Z pewnością nie jest to proste… Jednak jeśli jeszcze nigdy Twoje Bliskie nie dostały od Ciebie bonu podarunkowego do wykorzystania w salonie depilacji laserowej – w tym roku możesz je tym zaskoczyć. Oto kilka powodów, dlaczego warto to zrobić.

Nie ma nic tak cennego, jak czas
Chwile spędzane z bliskimi w radości i spokoju. Momenty, w których odczuwamy z ogromną siłą, że nic nie jest tak ważne, jak osoby, które są nam bliskie. Czasu nie da się cofnąć. Można go jednak zaoszczędzić, ograniczając do minimum trywialne czynności i skupiając się na tym, co naprawdę ważne.

Nie ma nic tak cennego, jak czas / fot. materiały prasowe

Wśród tych czynności jest wiele zabiegów pielęgnacyjnych, które z założenia pozwalają nam zadbać o swoje piękno. I choć pielęgnacja skóry jest ważna, a makijaż czasami dodaje blasku ulotnym sekundom – każda z nas wie, że wśród różnych zabiegów są też te nieprzyjemne, takie jak regularna depilacja. Może skutkować ona rozcięciem skóry, w przypadku stosowania maszynki lub bólem i podrażnieniami, gdy zaufamy magii wosku lub pasty cukrowej. Gdy podarujesz komuś bon podarunkowy na depilację laserową, skróci się czas potrzebny tej osobie na zadbanie o gładkość skóry, a wydłuży ten, który może spędzić razem z Tobą.

Poczucie piękna dodaje pewności siebie
Choć podobno nie szata zdobi człowieka, to jednak wygląd jest tym, co jako pierwsze przyciąga uwagę. To dzięki niemu możemy zostać zauważone w tłumie i to on często doprowadza do pierwszej rozmowy. Bliskie Ci kobiety niezależnie od tego, jak wyglądają, nie zawsze czują, że są piękne.

Poczucie piękna dodaje pewności siebie / fot. materiały prasowe

Świadomość atrakcyjności własnego wyglądu pozwala osiągać więcej sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Dodaje pewności siebie, która pozwala działać bez obawy, że coś nam nie wyjdzie lub ktoś coś skrytykuje. Niezależnie od kanonu piękna niemal za pewnik można uznać stwierdzenie, że kobiecość kojarzy się z gładką skórą. Szybko odrastające włoski pod pachami lub zbyt ciemne od częstego usuwania maszynką owłosienie na nogach, potrafią zawstydzać nas nawet, gdy nikt nie zauważy, że coś jest nie tak. Dzięki depilacji laserowej można uniknąć wielu żenujących sytuacji, a święta to okres zimowy – najlepszy, by rozpocząć serię zabiegów i latem cieszyć się już widocznym efektem.
Spełniając potrzeby bliskich przyczyniamy się do ich szczęścia
Lubimy momenty, w których ktoś o nas pomyśli. Taką nienachalną troskę, która z jednej strony ułatwia nam codzienne życie, a z drugiej – daje świadomość, że jesteśmy ważne dla kogoś. Jest to bardzo miłe uczucie szczególnie wtedy, gdy ten ktoś jest ważny też dla nas.

Spełniając potrzeby bliskich przyczyniamy się do ich szczęścia / fot. materiały prasowe

Czasami aż trudno uwierzyć, jak wiele radości mogą dawać pozornie małe rzeczy. Dzięki podarunkowi w postaci vouchera do salonów depilacji laserowej zadbasz o to, by Twoja Przyjaciółka miała więcej czasu, Mama poczuła, że jest dla Ciebie ważna, a Siostra zrozumiała, że chętnie pomożesz jej zadbać o detale w drodze do zwiększenia pewności siebie. Zachęcając bliskie osoby do zrobienia czegoś dla siebie podkreślisz jednocześnie, że są dla Ciebie istotne nie przez to, co mogą Ci dać, ale po prostu dlatego, że są.
Świąteczny voucher umożliwiający realizację serii zabiegów depilacji laserowej do skutku możesz zamówić tutaj.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Młodzi na Dorobku 17 grudnia, 2017

    to dopiero są propozycje, które zapierają dech w piersi: https://mlodzinadorobku.pl/prezenty-urodzinowe-w-pracy-co-wypada-kupic/

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ