Home / PARTNER MK  / Niespodzianka dla męża bez okazji

Niespodzianka dla męża bez okazji

Mały gest, a może taki z rozmachem?

Zaskocz ukochanego! / fot. materiały prasowe

Niespodzianka bez okazji jest bardzo miłym gestem, który pokaże naszemu mężowi, jak bardzo nam na nim zależy. Jednak co kupić, aby pozytywnie zaskoczyć naszego mężczyznę?

Zaskocz ukochanego! / fot. materiały prasowe

  • Akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji zarostu

Jeżeli Twój mężczyzna posiada zarost, szczególnie jeżeli jest to długa broda lub wąsy, warto pomyśleć o zakupie ciekawego zestawu akcesoriów lub kosmetyków do ich pielęgnacji. Wraz z popularnością męskich zarostów i modą na tzw. styl drwala, na rynku pojawiło się wiele ciekawych propozycji. Często są to produkty wysokiej jakości a ich design może zaspokoić wyszukane gusta estetyczne. Najłatwiej tego typu produkty znaleźć w Internecie, jednak jeżeli wolisz kupować stacjonarnie, najpewniej w Twoim mieście znajduje się barber shop, w którym dostępne są takie produkty.

  • Książki

Jednym z prezentów, który sprawdzi się w przypadku większości osób, są książki. Wystarczy nam podstawowa wiedza na temat zainteresowań naszego męża, by wybrać odpowiednią pozycję. Jeżeli nasz mężczyzna nie ma konkretnych zainteresowań, dobrym pomysłem może być ilustrowany poradnik, napisany pół żartem, pół serio.

  • Gadżety

Mężczyźni lubią gadżety, dlatego też dobrym pomysłem może być etui na telefon z wbudowaną dodatkową baterią, designerskie głośniki bezprzewodowe czy wytrzymała torba na laptopa lub pendrive w śmiesznej obudowie. Przeszukując sklepy internetowa, znajdziesz wiele propozycji na ciekawe i oryginalne prezenty.

  • Adrenalina

Dobrym pomysłem na prezent, po którym pozostaną wyjątkowe wspomnienia, jest wykupienie vouchery na niecodzienną atrakcję. Może to być wspólny lot helikopterem, skok ze spadochronu lub na bungee czy wyścigi na torze kartingowym.

  • Relaks

Jeżeli chcesz wydać nieco większe kwoty, warto zdecydować się ma weekend we dwoje w miejscu, które pozwoli wam odpocząć i zrelaksować się we własnym towarzystwie. Może to być wyjazd w góry, gdzie latem możecie uprawiać trekking a zimą pojeździć na nartach. Jeżeli Twój mąż do tej pory nie uprawiał sportów zimowych a wiesz, że mogłoby mu to sprawić radość, warto wykupić lekcje u instruktora. Podobnie w przypadku sportów wodnych – dobrym pomysłem może być weekend nad jeziorem, gdzie można nauczyć się pływać kajakiem czy na wakeboardzie.

Chcąc sprawić radość naszemu mężowi, mamy wiele możliwości, by wybrać dla niego odpowiednią niespodziankę. Bardzo pomocny może być Internet, który podsuwa nam wiele ciekawych pomysłów i możliwości w różnych cenach. Czasami jednak doskonale wiemy co będzie najlepszą niespodzianką, jednak nie mamy na to wystarczających środków. W takiej sytuacji może sprawdzić się szybki kredyt. Dzięki niemu wymarzony przez naszego męża prezent czy wyjazd nie będą niedostępne. Szybki kredyt dostępny jest w bankach a jedną z jego większych zalet jest spłata w ratach, dzięki czemu nie obciąży on w znacznym stopniu naszego bieżącego budżetu. Jednak nie zawsze szybki kredyt w banku będzie dla nas dostępny. W takich sytuacjach rozwiązaniem może okazać się pożyczka pozabankowa. Jej spłata najczęściej również odbywa się w ratach a kwoty mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych, dzięki czemu może ona stanowić dobrą alternatywę dla kredytu.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Czemu pytam?

Chcę być informowany/a o odpowiedziach